Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 32-33 évesen mennyit várnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-33 évesen mennyit várnál az eljegyzésre nőként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
43%

28 évesen 3 hónap után összeköltözés, 10 hónap után kérte meg a kezem, rá kb. egy évre esküvő, következő hónapban teherbe estem.

Volt már mindkettőnknek hosszabb, rövidebb kapcsolata, tudtuk mit keresünk a másikban és mi megtaláltuk egymásban.

2020. nov. 13. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 A kérdező kommentje:
Éppen ez az. 32 éves vagyok . Tudom ez rissz hozzá állást és ellendzenvet vált ki sok emberből, de egyszer már megvárattak évekig. Abban a kapcsolatban is tudta a másik fél, hogy házasságban szeretnék élni , nem árultam zsákbamacskát. Annyit kértem tőle,legyen velem őszinte, mert elfogafom, ha máshogy gondolja, de engedjen akkor el, mert bár nagyon fáj, de akkor keresek olyan férfit, aki szintén házasodna. Ehelyett hitegetést kaptam. Végül 30 évesen léptem ki a kapcsolatból, mert ahogy teltek felettem is az évek egyre jobban fájt,hogy a szándék sincs meg benne.
2020. nov. 13. 10:09
 23/45 anonim ***** válasza:
26%
Nekem nem fontos, nem érdekel a házasság, de ha érdekelne akkor nem tudnám komolyan venni azt, aki 1-2 év együtt élés - nem járás, élés - előtt kérné meg a kezem.
2020. nov. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
50%
Én meg azt nem tudom komolyan venni, aki 30 éves kor körül meg 2-3-4 év után se tudja, mi a f.t akar.
2020. nov. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem meg 30 éves kor körül se derül ki 3 hónap alatt, hogy mennyire illenek össze és sietni is baromira felesleges, felelőtlen dolog, ezért is van ennyi válás. Aki 1-2 évet nem tud várni egy életre szóló döntéssel az aztán baromi érett személy :D
2020. nov. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
30%

Statisztikák szerint is minél tovább lakik együtt egy pár, annál tartósabb lesz a házasság. Pszichológiai kutatások szerint 3 év a minimum, ami alatt kiismersz teljesen valakit. Két év az még konkrétan a rózsaszín köd is lehet, simán elhúzódik addig. Ezek nem vélemény kérdések, hanem számok, bárki utána nézhet alaposabban.

[link]

Nálam ez nem arról szól, hogy nem tudja mit akar, vagy én nem tudom mit akarok. Nyilván házasságot, gyereket, oké. De nem mindegy kivel. Mondjuk én nagyon válás ellenes is vagyok. Sok ismerősömnek ez simán egy B terv, hogy hát max elválunk, mozaik család jó az is. Nekem meg a válás nagyon nagy kudarc lenne, nem egy B terv, hanem inkább ZS terv. Persze nem ítélem el azokat, akik elváltak, de a saját életemben ezt nagyon próbálom elkerülni. Szóval nekem nem elég az, hogy hasonlóak a céljaink. A másik személyisége is ugyanilyen fontos, azt meg két év alatt nem lehet normálisan feltérképezni. Értem, hogy a biológiai óra nekem is ketyeg, de azért 33 év még nem 43, hogy kétségbeesetten akarjak szülni az első embernek, aki hajlandó volt megkérni.

2020. nov. 13. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
38%

3 év? Nem tudom elkepzelni, hogy 3 év kelljen kiismeri valakit, ha együtt is lakunk az illetővel. Egy év alatt igen is ki kel derülni, hogy hogy áll a kapcsolathoz, a munkamegosztáshoz, tudokge rá számítani problémák esetén, megfelelően tudjuk-e kommunikálni a problémáinkat egymás felé stb.

Aki 1 éven túl tudja titkolni a személyiségét, az 3 év után is tudja.

Egyébként pedig elég megnézni itt a kérdéseket. Valaki leírja, hogy a párja így nem segít, úgy nem segít a gyerek körül, pedig ő is akarta stb. Meg kérdezed, hogy előtte milyen volt, és 99%-ban az a válasz, hogy ugyanilyen. Csak azt hitte az illető, hogy "majd megváltozik".

Szerintem ez csak ön- és emberismeret. Az előző kapcsolatom 2.5 éves volt, és mégsem éreztem azt, hogy vegyen már feleségül, pedig nem sokkal voltam fiatalabb, mint most. Mert éreztem a problémákat és tudtam, hogy ezek nem fognak változni.


A gyerekvállalásról meg: ha tudnám, hogy max egy éven belül terhes leszek, ha akarok, akkor nem sietnék annyira. De nekem spec. ismertem van olyan problémám, ami jelentősen nehezíti a teherbeesést, nagy az esélye, hogy csak lombikkal sikerül. Tehát baromira nem mindegy, hogy 31 vagy 35 évesen kezdünk próbálkozni.

2020. nov. 13. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 A kérdező kommentje:

Én is pont ezt akartam mondani. Nem mindegy.

Mellesleg aki szereti a párját és tzdja, hogy házasságra vágyik, de ezt nem adja meg neki,minek várjon rá a másik éveket?

2020. nov. 13. 12:51
 29/45 anonim ***** válasza:

Én meg az egy évet nem értem. Az első évben én lebegtem a föld felett, az az euforukus szerelmi állapot. Akkor még az agyadban plusz boldogsághormonok termelődnek, konkrétan a szerelmes ember az első évben egy megváltozott tudatállapotban van.

De nem vagyunk egyformák, ez a szép a világban.

2020. nov. 13. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
Nem arra kell várni éveket, hogy megkérjen, hanem arra, hogy megismerd. Szerintem. De én nem akarok senkit megtéríteni. Csak az sem tetszik, hogy aki nem ugrik bele extrém gyorsan egy házasságba, az itt le van nézve, hogy "azt sem tudja mit akar". Közben azt tudja mit akar, csak az is fontos, hogy kivel.
2020. nov. 13. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!