Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 32-33 évesen mennyit várnál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

32-33 évesen mennyit várnál az eljegyzésre nőként?

Figyelt kérdés
2020. nov. 12. 22:04
1 2 3 4 5
 41/45 anonim válasza:
22%

Miért olyan fontos az eljegyzés? Gyakorlatilag semmin se változtatna.

22 éve élek együtt párommal, kettő picink született és fel se merült. Persze mindenki más mások az igényei, de ha jó egy kapcsolat gyűrű nélkül is jó és ugyan úgy lehet tervezni.

2020. nov. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 A kérdező kommentje:
Nem az eljegyzésen, hanem az esküvőn van a hangsúly. Nekem pl fontos, hogy törvényesen is a másikhoz tartozzak, férjemnek szüljek, ne a barátomnak.
2020. nov. 16. 08:40
 43/45 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor már nem “várnék” semennyit. Mivel tudom, hogy házasságpárti és családcentrikus vagyok, így ha nekem ez a kérdés még mindig nem dőlne el, akkor egyértelműen és sokat beszélnék erről a párommal, így tisztában lennénk a másik szándékaival, és úgy alakítanánk a dolgainkat, hogy házasodjunk és gyerekünk legyen. Várogatni huszonévesen oké még, amikor nem sietsz sehova, de akkor is bosszantó tud lenni, ha vágysz rá, és nem történik meg 5 év alatt sem. De ezekről egy férfi miatt sem mondanék le, mindegy, mekkora a szerelem.
2020. nov. 16. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 A kérdező kommentje:
Ezzel egyetértek utolsó válaszadó.
2020. nov. 16. 12:08
 45/45 anonim ***** válasza:
75%

41.

Akiknek fontos a házasság, azoknak nem az eljegyzés a lênyeg, meg a köves gyűrű, hanem a házasság. Nekem pl fontos a házasság, és nem maradtam volna olyannal együtt akinek egy pasim- csajom kapcsolat elégséges. Ennyi.

A házasság számomra érték, szerettem volna hogy a törvény előtt is egymás hozzátartozóivá válunk, mint férj és feleség. Ezzel a férjem is ugyanígy van egyébként, nem is lennék vele, ha gyökeresen más életmódot akart volna élni, mert nem illettünk volna össze.

2020. nov. 16. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!