Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után normális eljegyezni a párodat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 16:56
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
100%
Amint biztos vagy, hogy vele akarod leélni az életed.
2022. máj. 4. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
78%
Egyetértek sok előttem szólóval, 1-2év együttélés után lehet ideális. Azidő alatt a csaj sem gebed bele a várakozásba és szerintem a pasi is el tudja dönteni mit akar, ha 1-2 évig minden nap együtt ébrednek, hogy akarja-e ezt... Bőven elég kéne legyen ez az idő.
2022. máj. 4. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
17%

3 ev.

1-2 ev teljesen faszsag

2022. máj. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 anonim ***** válasza:
46%

Tinikapcsolatban nyilván komolytalan, amikor még kilátás sincs az esküvőre.

Felnőtt kapcsolatban szerintem fél, 1 éves kapcsolatban már teljesen oké. Engem 2,5 hónap után kért meg a férjem, de egy percre sem bántam meg az igent. (12 éve vagyunk együtt)

Nem azon múlik tartós lesz-e a kapcsolat, hogy mennyi idő után kérnek meg. Ha szeretitek egymást, passzoltok egymáshoz és törődtök egymással, így is-úgyis működni fog.

Ha viszont 3-4 év után sincs esküvő, akkor ott a komoly szándék abszolút nincs jelen, és úgy csak bohóckodás az egész.

2022. máj. 4. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
0%
13# gondoltam h ennyi buta ember le fogja pontozni az igazsagot :)
2022. máj. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
85%
#13! Ja nyilván nem a 16 éveseknek szólt, hogy 1-2 év után ideális 😂 Mondjuk 25 éves kortól... Hova a jó francba várnál többet? Mondjuk 3-5 évet? Hogy aztán mégse...? Majd 28-30 évesen meg szingliként pislogsz, hogy most akkor mi van?! Főleg, ha nő vagy... Vagy hogy gondolod? 😀 Nehogy már 2 ÉV minden egyes együtt töltött nap ne legyen elég, hogy tudd akarod-e a kapcsolatot hosszútávon! Ha neked ennyi idő nem elég, veled gondok vannak 😀 Ha azt el tudja dönteni az ember 2-3 hónap alatt, hogy nem összeillő a párjával és szakít (rengetegen mennek szét ennyire rövid idő alatt), akkor nehogy már egy pozitív elhatározáshoz ne legyen elég 2 ÉV. Hány éves vagy te, 14?
2022. máj. 4. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
90%

16. Így van. Legjobb barátnőm pont így jutott odáig, hogy 3 kapcsolat után amik 3-6 évig tartottak, de nem jutottak előbbre, Már 36 éves, végre talált tavaly egy férfit aki komolyan gondolja vele, férjhez ment, de eljárt felette az idő, küszködnek, mert nem jön a gyerek, pedig nagyon vágynak rá.

Aki fél,1-2 éven belül nem érzi amit ilyenkor kellene, hogy a másikkal akarja leélni az életét, az már nem is fogja, max a jobbra vár mellette, és marad ha nem jön más.

2022. máj. 4. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
0%
Ha gyönyörű, akkor azonnal, ha ronda, akkor minek, jegyzés nélkül is megtalálja az ember fia...
2022. máj. 4. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
91%

Mi több mint 7 éve vagyunk együtt. “Fiatalok” vagyunk 25,27.

Viszont lassan örülnék neki.

sokmindenen keresztülmentünk már. Volt elég próbatétel úgy gondolom.

De..majd kiderül. Két ember kell hozzá. A családalapítashoz is/ jövőtervezéshez.

2022. máj. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
30%

"Ha viszont 3-4 év után sincs esküvő, akkor ott a komoly szándék abszolút nincs jelen, és úgy csak bohóckodás az egész."

Miért nem lehet elfogadni, hogy nem mindenki ugyanolyan mint te?

Mi pl felnőttek vagyunk, ettől még nem tudtunk egyből összeköltözni és nem tudtunk egyből minden nap együtt lenni, én még tanultam, nem volt hol laknunk, tök fölöslegesnek éreztük hogy addig játsszuk a felnőttesdit és összeházasodjunk majd utána hazamenjünk anyuhoz.... nyilván ettől csak bohóckodás.

Miért nem lehet elfogadni és felfogni, hogy minden kapcsolat más és más, mindnél mások a körülmények?? :D

2022. máj. 5. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!