Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek mennyi idő után...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyi idő után normális eljegyezni a párodat?

Figyelt kérdés

2022. máj. 4. 16:56
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
25%

#30

Ha ennyire tudni akarod, akkor én önként mondtam a páromnak korábban, hogy NEM SZERETNÉM ha hamar megkérne, mert nem tudnék jó szívvel igent mondani. 4 éve élünk együtt, mostanában kezdem azt érezni hogy most már nem bánnám. - A nővérét épp tavaly jegyezte el a párja 11 év kapcsolat után. Akkor neki is, meg anyukámnak (10 év után kérte meg apukám) is szólok, hogy csak képzelődnek és nem is kérték meg a kezüket. :D

Továbbra se értem hogy miért fáj neked ennyire hogy vadidegen emberek mikor akarnak a saját párjukkal összeházasodni.

Tudnék én is vagdalkozni hogy az elkapkodott házasság mekkora szr és HAHAHA majd meglátod egy év múlva úgyis elváltok, hahaha..... (Mert valóban láttam nem egy ilyet a környezetemben)

Csak én úgy gondolom ez az adott emberre meg a párjára tartozik, nem vonom kétségbe mások felnőttségét meg nem kárörvendek már előre hogy "hahaha az én életem mennyivel királyabb mint a tiéd bibibí".

Neked úgy jó ahogy te csinálod, fogadd el hogy nekem meg másképp.

¯\_(ツ)_/¯

2022. máj. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
86%
#31 Ühhümm. Tehát nálatok MINDENKI 10 év után házasodott. Szemezgess itt a gyakorikérdésen, hogy ez mennyire sűrűn fordul elő. Ha ez tényleg igaz és nem csak önnyugtatásképp találtad ki, akkor is azt mondom, hogy egyáltalán nem ez a jellemző, általában 4-5 év után már hiába várja egy nő, ezzel van tele a padlás (és ez az oldal is). Tipikusan a szerelmes időszakban történnek a lánykérések, ami valóban kb 2 év. Ha elmúlik a szerelem, nem igazán jut már eszükbe az esküvő, illetve lusták meglépni, mert már kevésbé lelkesek. Igen, a férfiak sajnos ennyire egyszerűek és kiszámíthatóak - nem véletlenül történik a lánykérések 80%-a 3 éven belül (nem beleszámolva azokat, akik pl terhesség, hitel stb. miatt házasodnak 8-10 év után). Elhiszem, hogy nálatok ez van, de hidd el, hogy ritka, mint ahogy azt az emberek válaszából is láthatod...
2022. máj. 5. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
17%

#32

Ezt a következtetést miből sikerült levonni? Ebből? - "A családomban vannak akik 10+ év kapcsolat után házasodtak, mások pár hónap után. Egyaránt vannak köztük hosszú és boldog házasságok, meg hamar tönkrement házasságok is. Szerintem abszolút nem ezen múlik se a felnőttség ténye, se a házasság minősége." :D

Konkrétan leírtam, hogy tök vegyes példákat látok.

Én a magam részéről nem akarnék az "elvakult" szerelmes időszakban házasodni és szerintem jogom van hozzá...

Úgy látom a környezetemben hogy totál nem ezen múlik a boldog kapcsolat.

De én általánosságban semmit nem szeretek "elsietni", pl jogsit is csak huszonévesen csináltam, hiába nyaggattak sokan hogy az már későn van, mennyire fontos hogy tizenévesen megszerezzem.

Azt hiszem ezzel senkinek nem ártok. Meg természetesen más se árt nekem, ha olyan természetű hogy gyorsabban fejest ugrik dolgokba. Mindenki haladjon a maga tempójában és kész.

2022. máj. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
84%
Aki 1-2-3 év után sem mondana igent, az nem azért nem mondana mert később akarja hogy megkérjék, hanem azért mert meg se kérte a kutya se, vagy nem az aktuális párjával szeretné leélni az életét. Jobbra vár mellette, nincsenek mély érzelmek.
2022. máj. 5. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
22%

#34

Te lehet hogy ilyen vagy. Engedtessék meg, hogy a világ ne a te klónjaidból álljon.

2022. máj. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
43%

#33! Hogyhogy miből sikerült levonnom??? #31-ben, az előbb írtad... 🤦‍♀️


"A nővérét épp tavaly jegyezte el a párja 11 év kapcsolat után. Akkor neki is, meg anyukámnak (10 év után kérte meg apukám)"


Ne haragudj, de az "ezt miből sikerült levonnod" kérdés után nem voltam hajlandó tovább olvasni, nem is értem mi ez a mellébeszélés... Ezzel a kérdéseddel ki is égtem a veled való beszélgetésben! Miből sikerült levonni... 😀 Hát te írtad... Besz*rok...

2022. máj. 5. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
15%

#36

Ha azt elolvastad, akkor a korábbi válaszomat miért nem? Vagy szerinted 2 db ismerősöm van? Komolyan nem értem, hogy milyen algoritmus alapján jutottál arra a következtetésre 2 (kettő) darab példa alapján, hogy "mindenki" ezt vagy azt teszi....???

2022. máj. 5. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
82%

Bocs, h beleszólok!

#37. Többek között az is a probléma nálad, h nem igazán tudod, h mi a lényeg ebben a beszélgetésben. Kiragadod az összes lényegtelen dolgot. Segítek! Nem épp az a lényeg, h a beszélgetőpartnered pontosan tisztában van-e azzal, h neked a családodban ki mikor ment férjhez. Nincs kedvem idézgetni olvass vissza. Tényleg borzasztó fárasztó vagy. A kérdésre válaszolva: szintén úgy gondolom, hogy 3 éven belül meg lehet ejteni egy lánykérést, ezzel jelezve, h a férfi a nő mellett képzeli el az életét. A lánykérés egy gesztus, nem jár kötelezettséggel, mindössze a ferfi komoly szándékát jelzi. A házasság időpontja pedig közös döntés, ami lehet 1, vagy akár 4 év múlva is, ezt a pár dönti el. Amikor felkészültek.

2022. máj. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
6%

#38

Mire gondolsz "jelentéktelen dolog" alatt? Nyilván nem várom hogy tisztában legyen bármivel, csak két !PÉLDÁT! hoztam fel arra a valótlan butaságra, hogy akinek a kezét nem kérik meg valami 3 éven belül azt nem is akarják elvenni.

Miért kellene igazat adnom egy ilyen állításnak, ha csak a legközelebbi ismerőseim között is több ellenPÉLDA van?


Szerintem meg az a fárasztó, mikor valaki olyan frusztrált a rossz élete miatt, hogy mások életét próbálja szrnak beállítani hogy attól a sajátja jobbnak tűnjön. :))


Meg az, amikor nem hajlandóak elfogadni hogy egy olyan kérdésben, amiben SEMMI káruk nem származik ebből, valaki másképp gondolkozzon.

2022. máj. 5. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
80%
Ó jaj....... Én nem látok olyat sehol, h vki azt írta volna, h a te életed sz*r csak mert így gondolkodsz, ez bizony a te gondolatod, ami elgondolkodtató. Veled tényleg nehéz beszélgetni, túldramatizálsz mindent és még képzelődsz is. Azt hiszem én is léptem.
2022. máj. 5. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!