Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igazat mond a "vejem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond a "vejem"?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit!Nos a lányomról lenne szó,6 éve együtt él egy elvált emberrel,és a napokban rákérdeztem tőle ,hogy mi az elképzelésük a házassággal kapcsolatban.A lányom ekkor elmondta ,hogy már beszéltek erről és teljesen elzárkózik a "vejem"a hazassagtol,ami neki is nagy szivfajdalma,nekünk meg végképp .A mi családunkban ez nem divat,alapból nem nézte a férjem sem jó szemmel ,hogy a kisebbik lányunk egy elvált gyerekes embert választott magának,de idővel elfogadta ,hogy ha őt szereti akkor legyen ...Most teljesen fel van háborodva,a férjem is ,hogy miért nem történik meg a lánykérés,hiszen már volt házas a fiú.A lányom a párja gyereket sajátjaként szereti,és mellesleg 2 hónapos terhes is...Látom a lányomon,hogy rossz neki,és fáj neki,de védelmezi ,hogy nem baj ,most már nem divat a papír ...A nagyobbik lányomtol tudom,hogy óriási veszekedés volt közöttük a terhesség kiderulese után ez az esküvő téma ,és hogy a "vejem"azzal magyarázza a hazzasag nem akarasat ,hogy neki egyszer elég volt .Természetesen amikor megismerkedtek volt erről szó és teljesen mást mondott a fiú ,szóval én úgy gondolom ,hogy átverte a lányunkat.Nem ertjuk meg,h miért nem fér bele egy 2 tanus esküvő ,hogy egy család legyenek, amikor tudunk róla ,hogy óriási lakodalom volt a volt feleségével.Mit tegyünk?beszéljünk mi vele?vagy ne szóljunk bele?mi a helyén való ilyenkor?
2022. máj. 7. 09:29
1 2 3 4 5 6
 11/55 anonim ***** válasza:
70%

Ne szóljatok bele!


Amúgy ha összeházasodnak akkor sem szereti majd a lányod, unokád jobban vagy kevésbé.Attól, hogy összeházasodnak még nem jelenti, azt, hogy most akkor ők örökre együtt maradnak.Igazából csak jogilag változik a dolog, más nem.


A vejed is meglehet érteni valahol.Ő már tudja, hogy semmi nem más, csak a papír.Nagy lagzit meg ki akarna 2x?


Az amúgy mit számít, hogy elvált?40 éves korára szinte mindenki( vagy minimum több emberrel élt együtt).

2022. máj. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/55 anonim ***** válasza:
84%
A férjed ne kapja el , mert azt éritek el, hogy majd otthagyja a lányod is, ha ennyire belemásztok az életükbe.
2022. máj. 7. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/55 A kérdező kommentje:
Rendben ,értem.Akkor majd mehetnek apasági nyilatkozatott tenni,meg nem tudom ,hogy képzeli majd a vejem a hazvasarlast,van nekik pénzük ,mi is adunk bele,de hitel mindenképp kellene még.Nem akarunk beleszólni,csak a saját gyerekünk bánata nagyon fájdalmas.Csak azt szeretnem ha a gyerekem boldog lenne.
2022. máj. 7. 13:15
 14/55 anonim ***** válasza:
100%

Ha a lányodnak annyira fontos lett volna az esküvő, akkor x év után ultimátumot adott volna a párjának, hogy “Zoli, 1 éven belül szeretnék eljegyzést, aztán x hónap múlva esküvőt!” Aztán ha nem történt volna meg az eljegyzés, akkor szakít.

Nem egy papírtól lesz jó a kapcsolatuk. Örülj inkább, hogy mégis összejött a gyerek és lesz unoka.

2022. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/55 anonim ***** válasza:
62%
Amint megszületik a gyerek rájön majd a lányod, hogy attól lettek igazi család, és nem a házasságtól.
2022. máj. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/55 anonim ***** válasza:
66%

Szia kerdezo! Vagyis jo napot mert akkor kb annyi idos lehetek mint a lanyod en 26N vagyok.


Nem vagyok ebbe a cipobe viszont!! Teljesen megerositelek hogy mindig a lanyos szuloknek faj ez jobban mert a fius szulok telibe#####jak azt h a fiuk epp nosul e vagy nem..


Hogy en min mentem vegig..azert hogy menyasszony lettem: az egy masik story. De lassan mar kegy az ami regen alap volt!


Itt az lett elszurva es bocs h kimondom... Hogy eleve addig nem esunk teherbe amig nem volt egy minimum aprooo pici kis eskuvo.


En igy gondolkozom. Tehat :D azert vagyok epp menyasszony mert ebbe egyetert velem a parom.

2022. máj. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/55 anonim ***** válasza:
100%
Amugy ott ment el a dolog h nem mondta neki hogy Gezukam!! Dobtsd el mit szeretnel es mondd hazasodunk vagy hagyjuk egymast beken. Es akarmilyen gaz vagy sem ez nem kenyszer EZ valasztas. Dontse el.. kesz.
2022. máj. 7. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez el lett döntve, most már csak a szülök gerjesztik a feszültséget.

Házasok? Nem.

Együtt élnek? Igen.

Kényszerítette őket az együtt maradásra valaki? Remélem nem.

2022. máj. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/55 anonim ***** válasza:
100%
Igen, igazat mond, hiszen nem szeretne házasságot, így nem is lesz. És igen, pont az ő példája jó magyarázat. Nektek és a lányotoknak fontosabb a házasság, akkor is, ha pár év múlva elválnak (mint ahogy vele történt), vagy az, hogy boldogok legyenek évtizedekig? Ezeket a dolgokat gyerekvállalás előtt kellett volna megbeszélni.
2022. máj. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/55 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán ne szóljatok bele. A lányod se szekáld vele. Tényleg azt tudod csak elérni, hogy emiatt szakítanak. Aztán meg a lányod nevelheti a gyereket egyedül.
2022. máj. 7. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!