Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igazat mond a "vejem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond a "vejem"?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit!Nos a lányomról lenne szó,6 éve együtt él egy elvált emberrel,és a napokban rákérdeztem tőle ,hogy mi az elképzelésük a házassággal kapcsolatban.A lányom ekkor elmondta ,hogy már beszéltek erről és teljesen elzárkózik a "vejem"a hazassagtol,ami neki is nagy szivfajdalma,nekünk meg végképp .A mi családunkban ez nem divat,alapból nem nézte a férjem sem jó szemmel ,hogy a kisebbik lányunk egy elvált gyerekes embert választott magának,de idővel elfogadta ,hogy ha őt szereti akkor legyen ...Most teljesen fel van háborodva,a férjem is ,hogy miért nem történik meg a lánykérés,hiszen már volt házas a fiú.A lányom a párja gyereket sajátjaként szereti,és mellesleg 2 hónapos terhes is...Látom a lányomon,hogy rossz neki,és fáj neki,de védelmezi ,hogy nem baj ,most már nem divat a papír ...A nagyobbik lányomtol tudom,hogy óriási veszekedés volt közöttük a terhesség kiderulese után ez az esküvő téma ,és hogy a "vejem"azzal magyarázza a hazzasag nem akarasat ,hogy neki egyszer elég volt .Természetesen amikor megismerkedtek volt erről szó és teljesen mást mondott a fiú ,szóval én úgy gondolom ,hogy átverte a lányunkat.Nem ertjuk meg,h miért nem fér bele egy 2 tanus esküvő ,hogy egy család legyenek, amikor tudunk róla ,hogy óriási lakodalom volt a volt feleségével.Mit tegyünk?beszéljünk mi vele?vagy ne szóljunk bele?mi a helyén való ilyenkor?
2022. máj. 7. 09:29
1 2 3 4 5 6
 51/55 anonim ***** válasza:
68%
A lányod nem sírt, meg nem volt szégyen a szemében akkor, amikor ÉVEKEN ÁT próbálkozott teherbe esni házasságon kívül? :D
2022. máj. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/55 anonim ***** válasza:
66%
Manapság ne legyen már szégyen a házzaság nélküli gyermek.A házassággal sincs bebiztosítva senki amúgy,attól még mindenkit ott lehet hagyni.
2022. máj. 16. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/55 anonim ***** válasza:
100%
52-es vàlaszoló, szerintem nem a házasságon kívüli gyerek miatt érez szégyent, hanem hogy a pàrja nem vàllalja fel hivatalosan a kapcsolatukat. Örökre "élettàrsam" marad, meg a "gyerekem anyja". Szerintem ez egyik nőnek sem esne jól.
2022. máj. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/55 anonim ***** válasza:
75%
Egy normális nőt az érdekli, hogy bánik vele a párja, törősás, érzelmi szint számít. Az meg nem papírtól függ. Az, hogy a külvilág mit mondd, teljesen mindegy. Az jobb mikor a külvilágnak mutogatják, jaj, elvettek, akkor szeretnek, közben egy haldokló kapcsolat. Azért a férfit is meg lehet érteni, mikor Ő már volt házas, és tényleg nem 6 év után kellene reklamálni. Anyósnak, meg apósnak meg egyáltalán nem beleszólni.
2022. máj. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/55 anonim ***** válasza:
84%
#54 A férfi részéről csak egy kifogás az, hogy azért nem veszi el a nőt, mert már volt házas előtte. Azért nem kéri meg a kezét, mert nem akarja. A nőnek meg tökéletes volt így, mert arra gondolt, ha majd végre összejön a gyerek, akkor ki tudja erőszakolni a lánykérést a párjából. Hát, ez nem jött össze.
2022. máj. 20. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!