Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Igazat mond a "vejem"?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igazat mond a "vejem"?

Figyelt kérdés
Üdvözlök mindenkit!Nos a lányomról lenne szó,6 éve együtt él egy elvált emberrel,és a napokban rákérdeztem tőle ,hogy mi az elképzelésük a házassággal kapcsolatban.A lányom ekkor elmondta ,hogy már beszéltek erről és teljesen elzárkózik a "vejem"a hazassagtol,ami neki is nagy szivfajdalma,nekünk meg végképp .A mi családunkban ez nem divat,alapból nem nézte a férjem sem jó szemmel ,hogy a kisebbik lányunk egy elvált gyerekes embert választott magának,de idővel elfogadta ,hogy ha őt szereti akkor legyen ...Most teljesen fel van háborodva,a férjem is ,hogy miért nem történik meg a lánykérés,hiszen már volt házas a fiú.A lányom a párja gyereket sajátjaként szereti,és mellesleg 2 hónapos terhes is...Látom a lányomon,hogy rossz neki,és fáj neki,de védelmezi ,hogy nem baj ,most már nem divat a papír ...A nagyobbik lányomtol tudom,hogy óriási veszekedés volt közöttük a terhesség kiderulese után ez az esküvő téma ,és hogy a "vejem"azzal magyarázza a hazzasag nem akarasat ,hogy neki egyszer elég volt .Természetesen amikor megismerkedtek volt erről szó és teljesen mást mondott a fiú ,szóval én úgy gondolom ,hogy átverte a lányunkat.Nem ertjuk meg,h miért nem fér bele egy 2 tanus esküvő ,hogy egy család legyenek, amikor tudunk róla ,hogy óriási lakodalom volt a volt feleségével.Mit tegyünk?beszéljünk mi vele?vagy ne szóljunk bele?mi a helyén való ilyenkor?
2022. máj. 7. 09:29
1 2 3 4 5 6
 21/55 A kérdező kommentje:
Nem szekaljuk ,ő sírt a nővérének.En meg csak megkérdeztem ,hogy miért nem?mi a baj?hogy tudunk segíteni.Ha emiatt szakítanak , akkor meg is látszik mennyire szerette a lányomat,mint most,hogy egy papírt büdös neki aláírnia.
2022. máj. 7. 18:11
 22/55 anonim ***** válasza:
38%
És ha apasági nyilatkozatot kell tennie akkor mi van? 2021-ben ez még téma?
2022. máj. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
72%
ez nem azon múlik, hogy mennyire szereti a lányodat.
2022. máj. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
84%

Igaza van a pasinak, hogy erre a kis időre nincs értelme házasodni. Ezt a kapcsolatot ti fogjátok tönkretenni, te és a férjed. Olyan szinten belefolytok, amennyire marhára nem kéne. Semmi közötök hozzá. Sajnálod a gyereked, mert nem boldog? Ok., akkor sírdogálj otthon magadban, de a pasit hagyd békén. Eleve, ha annyira nem jött az a gyerek, akkor lehetne boldog is, mert végre összejött. De ő inkább a siránkozást választja.

Átverte a szerelmes nőt??? Ki szerelmes már 6 év után? Bőven lett volna ideje azt mondani, ha nem akarsz házasságot, akkor engedjük el egymást, mert én meg csak úgy tudom elképzelni az életem. Igaz, akkor most se férj nem lenne, se gyerek, de legalább lenne oka nyavalyogni.

2022. máj. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
32%
2022 van....
2022. máj. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
68%
Nem a papírtól szereti vagy nem szereti.Semmi nem változik a hétköznapokban attól.Ha meg ezen hisztizik, ti meg beleszóltok vagy csak éreztetitek, hogy ettől kevesebb, hamar egyedülálló anya lesz, és nema férfi hibájából.
2022. máj. 7. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:
86%

Az a baj, hogy ebbe valóban nincs beleszólásod. Manapság lehet gyereket nevelni, szülni, együtt élni papír nélkül is. Mit változtat egy papír ezen? Ha a lányodnak annyira fontos ez, valóban a férfival kellett volna közös nevezőre jutnia, és úgy vállalni gyereket. Valószínűleg az ex nejével borzalmas élményei vannak, traumák, ami miatt úgy döntött, hogy többet nem szeretne. Fingod sincs mi történt, de lehet érdemes lenne a vejedet megkérdezni erről face to face. Az a korrekt és így kielégítő választ kapsz a kérdésedre.


Egyébként az én férjem világ életében azt hangoztatta, hogy ő sose nősül meg. Nekem a 3 év alatt sose mondta, de a barátaitól hallottam vissza. Emiatt úgy voltam vele, hogy nekem szánalom eljegyzés, meg szánalom házasság nem kell. Csak akkor kérjen meg, ha akarja és megérett benne a döntés. Sose basztattam emiatt, sose tettem szóvá, hogy na mikor? Nem egy papírtól fog jobban szeretni engem. Aztán babát akartunk, tavaly novemberben terhes lettem és kiderült, hogy ő már jó egy éve gondolkozik ezen, csak nem mondta nekem. Gondolom rágnia kellett magában, hisz ő sose akart megházasodni. Aztán jelezte felém, hogy el akar venni, mert így érzi most, a gyerekét hordom a szívem alatt. Karácsonykor megkérte a kezem, márciusban pedig összeházasodtunk.


Nem kell nyomás alá helyezni a férfiakat. Tudják ők, hogy mikor jön el az ideje ennek. Ha sose vesz el, azt is leszartam volna, mert nem akartam volna egy olyan dolgot ráerőltetni, amit ő nem szeretne. A lányod pedig nagy csaj már, el tudja dönteni, hogy neki ez megfelel vagy nem. A házasság intézménye napjainkban elavult, nincs jelentősége, hiszen egyik napról a másikra el is válhatsz. Nincs tétje.

2022. máj. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 anonim ***** válasza:
70%
Nem olvastam végig a válaszokat, így csak annyit írok, hogy az okos kislányod nem volt átverve. Hat éves kapcsolat alatt nem kellett feleségnek, ezt észre kellett volna vennie, ha kicsit több esze lenne, mint egy marék molylepkének. Most koppant, mert a gyerek se elég kényszerítő erő. Egyébként nem értem, mit hisztiztek kórusban, meg miért ennyire fontos az esküvő, ha sima pasim-csajom kapcsolatba tervezték a gyereket.
2022. máj. 8. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
13%
Sajnálom. Megértem a lányod es teged is.
2022. máj. 10. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
100%
akkor mit tegyünk - mondjuk éljétek a saját életeteket, ne máson vezessétek le az unalmatokat.
2022. máj. 10. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!