Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Főleg férfiak! Egyet értetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Főleg férfiak! Egyet értetek azzal, hogyha nem jegyzitek el 2 évem belül a nőt, akkor nincs vele komoly szándék?

Figyelt kérdés

Olvastam egy cikket, hogyha a férfi nem jegyzi el az első 2 évben a párját, akkor azt a jövőben sem akarja majd elvenni.

Konkrétan ez nem egy személyes kérdés, de akkor már a saját helyzetem is bele hozom. 23 évesek vagyunk mind a ketten a párommal, 2,5 éve vagyunk együtt. Közösen gyűjtjük a pénzt a közös lakásra, jelenleg együtt élünk, és téma volt többször is a házasság. Tény, hogy én még nem akarok házasodni, bevallom, öregnek érezném magam egy ilyen címtől. Ettől függetlenül egy eljegyzésnek örülnék, viszont a párom úgy van vele, hogy az eljegyzés már magával hozza a házasságot egy éven belül és ezért nem akar egyelőre eljegyzést. Viszont azt mondta, hogy a jövőben igen.

Most akkor vissza térve a kérdésre, ez valóban így van? Van itt bárki, aki több év után jegyezte el a párját, vagy lett eljegyezve? Annyian írták a cikk alá, hogy ez így igaz, ha egy férfi nem jegyez el 2 évem belül, akkor nem is akar tőled semmit és az első nőt el fogja venni utánad, te csak helyet melegítesz... Viszont annyi olyat is láttam hogy pár hónap után eljegyzés, aztán egy évre rá meg a nagy szakítás.


2022. aug. 29. 11:33
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
82%
De amíg te honnan veszed, hogy nem tart örökké? Úgy utalom ezt a tipik magyar károgást és rosszindulatot.
2022. aug. 31. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
33%
41. Hagyd, a 40-es csak egy megkeseredett magánybajnok. Ennyi a baja.
2022. aug. 31. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 A kérdező kommentje:
Én sem értem ezt a magabiztosságot a "jelek" miatt. Az exemmel olyanok voltunk, hogy azt mondták, mi sosem megyünk szét, házasság és család lesz. Csettintésre lett vége. Hétfőn még szeretlek, menjünk külföldre, szerdán már nem szeretlek, szakítsunk. Én ilyen jelekben nem hiszek.
2022. aug. 31. 23:21
 44/61 anonim ***** válasza:
0%

Még mindig ezen lovagoltok? Ha annyira biztos vagy benne, hogy sírig fog tartani, mit foglalkozol azzal, hogy mit gondol erről egy másik ember? Tök mindegy, nem?

Egyébként leírtam, a magabiztosság onnan fakad, hogy mindig, érted, 100%-ban igazam lett. Attól, hogy mások álompárnak láttad exeddel, én ugyanúgy láthattam volna, hogy szét fogtok menni. Tök más emberek. Van, aki téved, van, aki nem, ennyi ez. Őket is így leb@sztad amúgy, hogy hogy mérik azt gondolni, hogy ti aztán sose mentek szét, vagy nekik lehetett saját gondolatuk?

Magányos, meg elkeseredett pont nem vagyok, de én nem fogok nekiállni itt bizonygatni idegeneknek, mert egyáltalán nem érdekel, hogy szerintük mi vagyok. Attól nekem nem rosszabb az életem, ha ők azt hiszik.

2022. szept. 1. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 anonim ***** válasza:
73%
Istenem 🤣 az ilyen mindent megmondó, mindig igazam van típusú emberek esnek pofára a legjobban az életben 🤣 amennyi empátia és derűlátás beled szorult mucika…
2022. szept. 1. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/61 anonim ***** válasza:
0%
#45! Mucika, ha már így becézgetjük egymást, te most ugyanolyan magabiztosan állítod, hogy nekem nem lehet igazam, vagyis a Kérdezőék örökre együtt maradnak, mint én azt, hogy nem. Nem tűnt fel? Szerinted neked mennyivel van több okod erre a magabiztosságra? Szerintem napoljuk el a kérdést, és 10 év múlva térjünk vissza rá.
2022. szept. 1. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
63%

🤣🤣🤣

Amúgy neked hogy esne, ha más azt mondogatná, hogy max két évig lesztek együtt meg?

Mondjuk csoda, hogy valaki elviseli ezt a karogo szemelyisegedet.

2022. szept. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 anonim ***** válasza:
0%

#47! Kezdjük ott, hogy én egyszer se mondtam, hogy max.2 évig lesznek együtt, de mutasd már meg. Annyit írtam, hogy nem örökké. És azon pörögtök napok óta.

Amúgy sehogy se esne, mert nem azon múlik a kapcsolatom, hogy más mit gondol róla 😉Max.megkérdezném, hogy miért gondolja azt, és elgondolkodnék, van-e benne igazság. Aztán meg élnem tovább az életemet. De biztos nem menne ilyen mélyre, hogy folyton ezen kattogjak, mert biztos vagyok a kapcsolatomban.

#46

2022. szept. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/61 anonim ***** válasza:
81%
Mindenki az a kapcsolatában, amíg be nem üt a szr. Eddig én is mindig megjósoltam, ha egy kapcsolat nem működött, de vadidegen emberekről ezt kijelenteni azért elég nagy hülyeség, már ne is haragudj.
2022. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
0%
#49! Ha te is "azt jósoltad", akkor valami alapján tetted. Tehát elismered, hogy vannak arra utaló "jelek". Igen, látványosabb, ha látod együtt a két embert, de az nem azt jelenti, hogy egyébként nincs. Az meg, hogy mindenki az a kapcsolatában, amíg be nem üt a szr, pont azért van, mert kívülálló jobban meglátja, amit az érintett elfogultság miatt nem. Én egyáltalán nem gondolom, hogy más az én kapcsolatomban nem venne észre olyasmit, amit én nem. Pont erről van szó, hogy de, ugyanúgy érvényes rám is.
2022. szept. 1. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!