Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha nem akarok még eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok még eljegyzést és házasságot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, kismama vagyok. Mindig is mondtam páromnak hogy 2 évnél hamarabb nem szeretnék eljegyzést, házasságot meg főleg nem. A szüleim beleültették a bogarat a fülébe hogy házasodjunk össze ha már jön a pici. Jól elvagyunk minden oké de nehezen érti meg hogy én nem akarom se őt se magamat kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. szept. 7. 09:00
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
97%
Gyereket azt viszont vállalsz tőle 1 év után. Lehet ezt találja furcsának. A gyerek komolyabb dolog, mint a házasság.
2022. szept. 7. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
98%
Az nem kellemetlen, hogy nem házasságba születik a gyerek? Szerintem is a gyerek jobban összeköt, mint a házasság. Házasságnál írhattok szerződést, oszt ha elváltok, találkozni sem kell többet. Gyereknél nincs tiszta lap.
2022. szept. 7. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
87%
Eljegyzés korai, de a gyerek szülés nem? Ez igen!
2022. szept. 7. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 anonim ***** válasza:
93%
Na a gyerek szülés nem korai? 🤣🤣🤣 kis butus
2022. szept. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Gyerek igen, házasság nem? Furcsa vagy.
2022. szept. 7. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen a te dolgod. De igen, furcsa, hiszen a gyerek egy ezerszer komolyabv dolog, mint a házasság. Mintha azt mondanád, hogy csókolózni még nem akafsz vele, de már közben lefeküdtetek.

Meg így majd ki kell tölteni apasági nyilatkozatot a gyerek miatt. Ha házasok lennétek, nem kéne.

Szóval a te dologod, de ha nem vagy biztos a kapcsolatodban, akkor elég furcs gyereket vállalni.

2022. szept. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
89%
Nem baj,ha nem akarsz senkinek ne hagyd, hogy rábeszéljen.
2022. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
92%

Nálunk is előbb volt gyerek, mint eljegyzés, de furcsa nekem a véleményed. Mintha nem akarnál elköteleződni, holott egy gyerek sokkal jobban össze fog kötni titeket.

Nálunk azért jött előbb, mert a fontossági sorrendünkben a gyerek volt előrébb, és mert hosszabb jegyességre vágytam, addig nem szerettünk volna várni a családalapítással.


Szerintem érthető a szüleid értetlensége. Bár az is, hogy a gyerek miatt kellene házasodni. Nyilván nem kell. Csak ha már terhes vagy, azt kéne végiggondolnod, mi miatt érzed, hogy kellemetlen helyzetet hozna az eljegyzés. Vagy ha van valami különösebb oka, érdemes lett volna beleírni a kérdésbe.

2022. szept. 7. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
88%
De a gyerek azért oké 1 év után. Ugye ez trollkodás?
2022. szept. 7. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 A kérdező kommentje:
Hát kicsit váratlanul ért a sok negatívabb válasz de megértem. Igazából csak azt nem szeretném hogy CSAK a gyerek miatt legyen házasság meg minden egyből. Illetve nem is tudnánk hirtelen akkor bulit csapni amekkorát szeretnénk mert csináljuk közbe a házam stb.. nem ez az első az én fejemben most hanem az hogy picit kiéljük magunkat elmenjünk ideoda ha már hamar jött a gyerek ne legyen az hogy pl még nem voltunk itt-ott együtt
2022. szept. 7. 12:59
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!