Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha nem akarok még eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok még eljegyzést és házasságot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, kismama vagyok. Mindig is mondtam páromnak hogy 2 évnél hamarabb nem szeretnék eljegyzést, házasságot meg főleg nem. A szüleim beleültették a bogarat a fülébe hogy házasodjunk össze ha már jön a pici. Jól elvagyunk minden oké de nehezen érti meg hogy én nem akarom se őt se magamat kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. szept. 7. 09:00
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
87%
Írni akartam valami okosságot, de igazából a #20-as két mondatban összefoglalt mindent 😂 Az elköteleződés már megtörtént a gyerekkel, te meg az esküvő miatt parázol... Hát... Téged sem az eszedért szeretnek.
2022. szept. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 A kérdező kommentje:
pedig lehet hogy így is tobbet elertem mar az eletben mint a kommentelok 98%a 😄 es akkor tanuljatok meg ertelmezni hogy a gyerek ELOTT akarok “szorakozni” nem utana ertelmisegi banda 😀😀
2022. szept. 10. 09:20
 23/44 A kérdező kommentje:
oruljunk hogy ti mindent jol gondoltok kiralyok
2022. szept. 10. 09:22
 24/44 anonim ***** válasza:
64%

#22

Azbiztosis. 😀Kiélés előtt ész használata nélkül teherbe baszattad magad. Ezt valóban nehéz überelni.

2022. szept. 10. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
100%
Na de a gyerek már a hasadban van. Mit akarsz terhesen szórakozni még gyorsan, amiben a házasság viszont gátolna?
2022. szept. 10. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 A kérdező kommentje:
anyád baszatta magát max teherbe ha ilyet kifialt mint amilyen te vagy #24. ész használata nélkül 😆😆😆 meg tudunk neki egy olyan eletet teremteni amit valoszinu anyadek neked nem birtak ugyhogy nem hiszem hogy varnom kellett volna valamire
2022. szept. 10. 13:06
 27/44 A kérdező kommentje:
de majd hallgatok rad te balfasz es ugy cselekszek ahogy kéred csak tarts az én szintemen
2022. szept. 10. 13:07
 28/44 A kérdező kommentje:
25# pl elmegyunk nyaralni ilyenekre gondoltam 😀 nem bebaszcsira meg szombati bulira, a hazassag pedig en ugy gondolom nem a gyerekkel van osszefuggesben, viszont kisbabaval nemtudom mikor fogunk eloszor repulore ulni 😀 es most nekem elso a ház+kozos programok parommal ha mar teherbe baszattam magam 😂
2022. szept. 10. 13:08
 29/44 A kérdező kommentje:
nem hiszem hogy azert vagyok buta mert nem egy gyerek miatt akarok osszehazasodni de latszik hogy ez az oldal szart sem er ilyen felfogasu emberekkel, szerintem mar elertem annyi dolgot az eletembe hogy ne ilyen kanapeharcosok akarjanak lealazni
2022. szept. 10. 13:10
 30/44 A kérdező kommentje:
a normalisan megfogalmazott emberi hangnemu valaszokat pedig koszonom! tudom hogy sokan maskepp gondoljak ezt de szerintem ettol meg nem leszek butabb vagy okosabb
2022. szept. 10. 13:11
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!