Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha nem akarok még eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok még eljegyzést és házasságot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, kismama vagyok. Mindig is mondtam páromnak hogy 2 évnél hamarabb nem szeretnék eljegyzést, házasságot meg főleg nem. A szüleim beleültették a bogarat a fülébe hogy házasodjunk össze ha már jön a pici. Jól elvagyunk minden oké de nehezen érti meg hogy én nem akarom se őt se magamat kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. szept. 7. 09:00
1 2 3 4 5
 11/44 anonim ***** válasza:
100%
Ha együtt akartok maradni családként, és szeretne elvenni a párod, és szeretnél hozzámenni, akkor MOST kell az esküvő. A buli ráér.
2022. szept. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/44 anonim ***** válasza:
85%

Igazából innen már mindig ott lesz a pakliban, hogy ha nem lenne gyerek, akkor hogy alakult volna, együtt lennétek-e még.

Tök jó ha még terhesen tudtok ilyeneket csinálni. A többség azért előtte igyekszik kiélni magát, meg kiélvezni a kettesben töltött időt. Hiszen terhesen ez már korlátozottan megy. Nem lehet csomó mindent, nem tudsz annyit sétálni, nem ihatsz meg egy jó bort esténként, nem ülhetsz meleg vízben, nem feltétlen ajánlott a strand, a repülést sem mindig bírja az ember, van akit a szexről is letiltanak, van aki cukorbeteg lesz és kemény diétát kell tartania, stb. Nekem ezek nélkül pl egy nyaralás azért nem ugyanaz, semmi kedvem így nagy hassal nyaralgatni. De ha te ilyen jól és aktívan bírod, meg nem zavarnak a korlátok a kikapcsolódásban, az szerencse.

Szóval ha nem akarsz, ne házasodjatok. A legtöbben mondjuk ilyenkor szoktak egy kis két tanús esküvőt csinalni, hogy a gyerek apja egyértelmű legyen. De nem muszáj persze. Viszont nagy buli szerintem gyerek után sem lesz. Legalábbis ezt látom mindenhol az ismerősi körben. Sokan terveznek nagy lagzit majd a gyerek után, de ha most nincs rá pénz/idő, később még ennyire sem lesz.

2022. szept. 7. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/44 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kiéljétek magatokat, annak nem a házasság lesz gátja, hanem a gyerek. És mostantól mindegy, mikor esküsztök, úgyis azt fogják gondolni, hogy a gyerek miatt, szóval ezt elengedném, hogy ki mit gondol majd. Ha nagy lagzit akarsz, hát akkor tényleg várhattok még úgy 2-3 évig, kivéve, ha addigra lesz még egy gyerek :D De ismerősi körben tényleg nem szokott összejönni már családostul a túlhalogatott nagy buli, szerintem is terhesen még könnyebb... (Bár ami most jön, hogy bezár nagyon sok vendéglátóhely, mert nem tudnak fűteni.)
2022. szept. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/44 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kicsit kitekert a gondolkodásod ebben a kontextusban. Utazgatni házasságban is lehet, inkább a gyerek, ami miatt necces. A gyereknek meg jogilag biztosabb, ha a szülei házasok. Ha már gyerek van, akkor kicsit furán hangzik ez az indoklás, hogy "hát én akarok ide-oda menni meg ismerjük egymást meg"... gyerek nélkül érthető lenne, gyerekkel megmosolyogtató.
2022. szept. 7. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/44 anonim ***** válasza:
100%

Magyarul alig vagytok együtt, a gyerek az besikerült, de az eljegyzés, ami jóval kisebb apróság - már nem kell.


Én sem érteném a pasid helyében.

2022. szept. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/44 anonim ***** válasza:
100%

ha már hamar jött a gyerek - a gyerek az nem "jön", hanem tervezni szokás - mármint persze felelős gyermekvállalás esetén.


Egyébként az ilyen egyéves semmi kapcsolatba "becsúszott" gyereknek lesz hipphopp elvált szülőpárja.

2022. szept. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/44 anonim ***** válasza:
100%
A sztorit olvasva szerintem tuti, hogy nem lesztek sokáig együtt a gyerek születése után. Végülis igazad van, megspórolod a válási hercehurcát, csak a gyerek elhelyezési marad.
2022. szept. 8. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/44 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk en alapbol nem szulnek a pasimnak, kizarolag a ferjemnek. De egy ev utan meg plane senkinek. Erre jossz te, aki szerint korai meg kellemetlen osszehazasodni azzal, aki a gyereked apja. Most ezt csak en nem ertem? Nem talalok ra logikus magyarazatot.
2022. szept. 8. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/44 anonim ***** válasza:
100%
Vicces. Cseppet késő már ehhez. Egy gyerek mellett baromira nem fogjátok tudni kiélni magatokat, konkrétan hatalmas teher. A legtöbb kapcsolat, a gyerek születése után megy tönkre. Maximum a pasid megy majd élni a világát, te meg otthon szopsz a gyerekkel a nyakadon egyedül. Ha meg folyton bébicsőszre hagynád, kérdés, hogy minek tartottad meg ha más gondozza folyton.
2022. szept. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/44 anonim ***** válasza:
100%
Gyerek mellett örülhetsz, ha fingani tudsz, nem ám kiélni magad. Rossz a sorrend, baromira.
2022. szept. 9. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!