Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha nem akarok még eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok még eljegyzést és házasságot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, kismama vagyok. Mindig is mondtam páromnak hogy 2 évnél hamarabb nem szeretnék eljegyzést, házasságot meg főleg nem. A szüleim beleültették a bogarat a fülébe hogy házasodjunk össze ha már jön a pici. Jól elvagyunk minden oké de nehezen érti meg hogy én nem akarom se őt se magamat kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. szept. 7. 09:00
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%

Terhesen sem annyira ajánlott a repülő, a wellness sem, az meg hogy mennyit bírsz sétálni, teljesen egyedi. Volt barátnőm, aki 8 hónaposan még a Szigeten nyomta, másik félidőtől fektetve volt és mégis koraszült, a harmadik félidőig hányt, de utána semmi baja nem volt. Terhesen tök reménytelen tervezni.


Szerintem te (vagy a párod) vagy ennyire bizonytalan vagy ebben a kapcsolatban, vagy "csak" ennyire félsz, hogy mit szólnak hozzá, hogy csak a gyerek miatt vesz el. Utóbbinál 5 év múlva is csak ezt fogják gondolni, tehát ez ne érdekeljen, és nektek kell tudni, mi van a ti szívetekben, a többit meg letojni. Előbbinél meg igaz, amit mondtak, hogy egy gyerek már sokkal jobban összeköt.

2022. szept. 10. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
89%

Fú Kérdező. Szépen megcsillogtattad az intelligenciádat 😀 Az, hogy XY kezdte, nem indok, ne is írj ilyet... Nagyon ciki, amilyen stílusban tolod. Dehát ez ilyen, itt mindenki mer önmaga lenni, anonim mindig megmutatkozik az ember valódi énje.

Tudod mit? Igazad van, ne menj hozzá! Ne tolj ki szegény pasival. Bár a gyerek már örökre összeköt titeket, de egy másik nő még érkezhet az életébe, akivel majd egyezik az értékrendje és elveheti feleségül, hogy hivatalosan is egymáshoz tartozhassanak.

Még egy kérdés: házasságban nem lehet kirándulgatni, vagy utazgatni? Aki házas, annak otthon kell ülni? Inkább ne írj többet, egyre mélyebbre süllyedsz. Ennyi ostobaságot összehordani.. Jesszus...

2022. szept. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
80%

22-es, a gyerek ELŐTT mégis mikor?


Amikor végighányod a terhességed első hónapját - vagy esetleg az egészet? -, hízol x kilót, dagad a lábad, ne adj isten V-s leszel és akkor az ágyból alig kelhetsz fel?

Vagy be kell feküdnöd a kórházba, egyáltalán a gyerek MEGVAN!, nálatok nincsen előtte, mert már terhes vagy!


Ha könnyű terhességed lesz oké, de a családomban pl. minden nőnek egy kalap szr volt, nem is olyan laza komplikációkkal.

2022. szept. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
88%
32-es, én amikor a kérdező leszólt mindenkit, hogy többet ért el az életben, mint sokak... na, a többi kommentjét sem olvastam, mert a nettó beképzeltek szoktak ezzel példálózni (akik mellesleg általában sgghlyék).
2022. szept. 10. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%

"de majd hallgatok rad te balfasz es ugy cselekszek ahogy kéred csak tarts az én szintemen"

Ezen a szinten sosem akarnék tartani.

2022. szept. 10. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
100%

"szerintem mar elertem annyi dolgot az eletembe hogy ne ilyen kanapeharcosok akarjanak lealazni"

Igen, elértél, ez tény. Erre viszont nem lehetsz büszke. 🤭Téged lealázni sem kell, megy az neked magadtól is. 🤣Méghogy a te szinteden....szánalmas ez a szint. Magas lóról viszont nagyot lehet esni. Na nem rögtön, majd amikor a legszarabb lesz anyukám, na majd akkor. És ezt is megdugja valaki.... Elképesztő.... De meg is érdemli.

2022. szept. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
100%
de nyaralni nem lehet jegygyűrűvel az ujjadon meg házason???...
2022. szept. 11. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:
91%

#37! Pont ez a kérdés lett feltéve, nem válaszolt rá. Nyilván nem, mert erre nemigen tudna mit.

Ami nekem már az elején szemet szúrt (bár akkor még a kedvesebb oldalát mutatta), azt írta, hogy meglepő számára, hogy ellene érkeznek a válaszok. Ez valami elkényeztetett kis csitri lehet, akinek mindig mindenben igaza volt eddig (szerinte). Valószínűleg megengedő nevelést kapott (semmire sem mondták neki, hogy "nem szabad", minden rá volt hagyva), így aztán kialakult benne az, hogy ő bármit gondol, vagy csinál, az úgy van jól. Az ilyennek az sem tűnik fel, ha 101-en vannak egy teremben és 100-an beszélnek ellene. Tipikus viselkedési forma. Ő maga tipikus példája az elb*szott nevelésnek... és az ilyen szül...

2022. szept. 12. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:
100%

Hozzá akartam szólni érdemben de mire a végere értem meggondoltam magam. A kérdező mar csak lepontozgatni jár ide 😂

Figyu kérdező! Ha egy bunkó beszól,nem muszáj lesüllyedni a szintjére. Ebből látszik,h te ugyanazon a szinten vagy,hiába játszod a királykisasszonyt. Elképzelem,ahogy pl. Katalin hercegnének bekiabál valami ocsmányságot a tömegből valaki,ő meg fröcsögve visszakáromkodik es hozzáteszi,h ő bizony többer ér 😂😂😂😂😂😂 Szakadok!! Annyira ostoba vagy 😀

2022. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
100%
Igen, bunkó vagyok, de mindig is az leszek. Az őszinteséget senki sem értékeli, még egy másik bunkó (kérdező) sem. Szóval, nem fogom nyalni csak azért a seggét, mert ő olyan "sokat" elért már az életében, azt is nagy valószínűséggel apuci pénzén. Ez nem nagy dicsőség. Most ezért dicsérgessem? Lfszt. Egyébként meg csak azután kapta a beszólást, hogy hencegni kezdett a nagy teljesítménnyel. Na most a lábszétrakás nem az. Erre sokan mások is képesek rajta kívül is.
2022. szept. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!