Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Baj ha nem akarok még eljegyzé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baj ha nem akarok még eljegyzést és házasságot?

Figyelt kérdés
1 éve vagyunk együtt párommal, kismama vagyok. Mindig is mondtam páromnak hogy 2 évnél hamarabb nem szeretnék eljegyzést, házasságot meg főleg nem. A szüleim beleültették a bogarat a fülébe hogy házasodjunk össze ha már jön a pici. Jól elvagyunk minden oké de nehezen érti meg hogy én nem akarom se őt se magamat kellemetlen helyzetbe hozni.
2022. szept. 7. 09:00
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
100%
#40 Szerintem Klaudia nem rád élezte ki amit írt, nem te voltál a lényeg, ne vedd magadra! Te beszóltál egyet, a kérdező meg kikáromkodta az agyát még annak is, aki semmi csúnyát nem írt neki... xD Az parább.
2022. szept. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:
89%
Őszintén? Most már teljesen mindegy. Egy éve jártok, de te már terhes vagy. Mindenki arra fog gondolni, hogy teherbe kellett esned vagy gyereket kellett szülnöd azért, hogy elvegyen téged. Ha tényleg szeretne elvenni, elvett volna még gyerekcsinálás előtt.
2022. szept. 13. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
100%

#42! Igaz... Ha nem veszi el, akkor az lesz, hogy "még így sem akarja elvenni, hiába csináltatta fel magát a csaj", viszont ha elveszi, akkor meg az lesz, hogy "csak azért vette el, mert terhes lett".

Lehet mérlegelni melyik a jobb (pontosabban melyik a kevésbé kellemetlen). Véleményem szerint inkább gondolják azt, hogy a gyerek miatt házasodunk (mint amúgy sokan. Na és?!), mint hogy azt gondolják, hogy még így sem hajlandó elvenni, majd ha később házasodtok meg az lesz, hogy évekbe tellett kikönyörögnöd... Tudjuk, hogy nem így van (még mielőtt nekem támadsz), csak leírtam mit gondol(hat) egy kívülálló. Úgy hiszem te ezt még nem gondoltad át.

2022. szept. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
100%
Az oké, hogy anyagilag minden meg van teremtve a gyereknek, de hogy voltal képes egy olyannal gyereket vállalni, akit egy éve sem ismersz? Te jó ég! Ráadásul azt mondtad, hamar jött a pici. Hogy tud jönni? Ha az ember nem akar gyereket (amit egy egy eves kapcsolatba nagyon nem kene meg), akkor védekezik. Namarmost, ha ez elmarad, akkor mégis mire szakitottatok, plazma tv-re gyerek helyett ?
2022. okt. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!