Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Erre ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre ti hogyan reagáltatok volna?

Figyelt kérdés

Évek óta együtt vagyunk, együtt élünk. Egyszer régebben szóba került, hogy majd "elvesz ha úgy érzi", de valahogy eddig nem sikerült úgy éreznie.

Aztán pár napja próbáltam szóba hozni a témát, szépen felvezetve, nem egyből a lényegre térve. Kérdeztem aztán, hogy milyen tervei vannak a jövőre nézve, elkezdte sorolni (kocsi, ház, utazás, munkában előrébb jutni...). Mondtam, hogy engem zavar a közös célok/tervek hiánya. nézett nagy szemekkel, hogy mire is gondolhatok... Mondom, a kapcsolatokban vannak általában lépcsőfokok, halad valamerre, mi meg évek óta egy szinten vagyunk.

Erre megkérdezte, hogy talán egy közös vállalkozást szeretnék? Most komolyan... azóta se térek magamhoz. Szerintem a világon nincs más nő, akiről a "kapcsolat magasabb szintjére emelésénél" egy pasinak a közös vállalkozás jutna eszébe. Főleg úgy, hogy szuper munkánk van, sosem akart egyikünk sem vállalkozást, jól keresünk, megvan mindenünk. Ráadásul azt se mondhatom , hogy túl fiatal, majd megérik, mindketten 30+ vagyunk.

Annyiban hagytam a dolgot, de elég sz@rul esett a dolog. Komolyan rá kellene kérdeznem konkrétan, hogy "hahóóó el akarsz valaha venni, vagy hiába várok?"



2022. dec. 21. 17:05
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
100%
29! Lehet, h neked nem kellemetlen, h be kell menned lepapírozni az apaságit, ami azért szükséges, mert nem volt képes feleségül venni a gyermeked apja (és ezekszerint neked nincs is igényed arra, h feleségként hozd világra a gyermekedet), de sok nőnek ez kellemetlen lehet. Tök jó, h neked nem az, köszi, h megosztottad ezt velünk - csak ez most ezalatt a kérdés alatt nem releváns, ugyanis a kérdező házasodni akar és abban kér segítséget, h hogyan beszéljen erről a pasijával, nem az a kérdés, h mi olyat mondjon neki, aminek hatására azt gondolhatja a pasija, h felesleges házasodni........ 😀
2022. dec. 22. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
0%
Felesleges magyarázkodnod. Egyértelmű, hogy a hercehurca az ügyintézésről szólt, nem a lelki nyavalyádról, hogy nem vesz el a pasid.
2022. dec. 22. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim ***** válasza:
91%
#32! Senkit sem erdekel, hogy szerinted ez a dolog nem kellemetlen. Nem ez a téma, pont te magyarázol félre. A téma a házasság. Sajnáljuk, hogy te így jártál, a kérdező nem szeretne. Szia!
2022. dec. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!