Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem vagyok valami házias, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami házias, a párom emiatt nem akar elvenni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerinte a nő dolga hogy kiszolgálja a férjét, mosson főzzön takaritson.

Én pedig nem értek egyet vele, szerintem a mai világban munkamegosztás elve szerint kellene müködjenek a dolgok. Egy nő ugyanugy lehúz a munkahelyén 8 órát, sőt sokszor többet és még hétvégente is nehogymár ránk várjon otthon is minden. A pasi is segitsen be, osszuk meg a feladatokat. Ezen jól össze is vesztünk mig nem kijelentette, hogy igy nem fog elvenni!


2010. okt. 11. 15:15
1 2 3 4 5 6
 11/54 anonim ***** válasza:
73%

azért nem mind1...


attól hogy munkamegosztás,egy nő legyen házias...


főzök,mosok,takarítok amellett hogy dolgozom és tanulok,de elvárom hogy párom is főzzön,takaritson,,munkamegosztás van


de őt ismerve,engem se venne el ha nem lennék házia...egy nő tudjon főzni,tartsa rendben a lakást...más kérdés hogy mindez ugy is megoldhato hogy a férfi ebbe ugyanugy beszáll...

2010. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/54 anonim ***** válasza:
60%

Eszedbe ne jusson hozzamenni egy ilyen baromhoz!!!! Menekülj tole, amig tudsz. En is hozzamentem egy ilyen baromhoz, azota mar megszabadultam tole nagy nehezen.


Eloszor csak mondja; AZTAN KOVETELOZIK; AZTAN HA VALAMI NEM UGY VAN AHOGY AKARJA; AKKOR MEG UTNI FOG.

2010. okt. 11. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/54 anonim ***** válasza:
59%
Miért, Te hozzá akarsz menni? :(
2010. okt. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/54 anonim ***** válasza:
77%

Abba azért gondolj bele, hogy ezt egy beszélgetésnél hangoztatja s kiabál hogy ő nem dolgozik, te vagy lusta!

Késöbbiekben pedig ő fáradt lessz, jobban utálja a házimunkát s ha esetleg gyerekre áhítozól az is hozzácsapódik a teendőidhez, igazából örülhetsz ha nagylelkűen kidobja a pelenkát vagy a mosogató közelébe viszi a tányérját. semmiképp ne menj hozzá.

2010. okt. 11. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/54 anonim ***** válasza:
81%
együtt éltek? mert akkor nyilván most is van egy tapasztalatod, hogy nálatok ez hogy működik... most sem segít semmiben? a házasságkötéstől nem kell hogy 180 fokot változzon az élet... minden úgy megy majd, mint azelőtt... azért tartós együttélés vagy házasság előtt ilyeneket tényleg illik egyeztetni..
2010. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/54 anonim ***** válasza:
90%
Egyetértek a legtöbb hozzászólóval, nem fair a párod kijelentése és nincs igaza. Miért is lenne a dolga egy nőnek a házimunka pluszban, ha ugyanúgy dolgozik, mint a párja. Ez az elvárás durva. Ha a kedves párod azt szeretné, hogy a felesége végezze el az összes házimunkát, akkor biztosítania kell azt az anyagi hátteret, hogy a nőnek ne kelljen dolgoznia, esetleg csak hobbiból dolgozna, ha akar. De addig, amíg a nő is ugyanúgy, vagy még többet gürcöl, mint ő, milyen jogon várja el a nőtől, hogy még otthon is éjjel-nappal dolgozzon. Az ilyen pasi tényleg csak rabszolgát keres és nem társat, és én gyengének tartom az ilyen férfiakat.
2010. okt. 11. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/54 anonim ***** válasza:
60%

Dobd kiiiiii!!!!!!!!!

Sőt, már ma kezdj bele a férjjelölt keresésbe:-D

Ha egy helyes férfival összefutsz, ismerkedj...

2010. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/54 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok, nem azt mondom, hogy a nő ne csináljon házimunkát, de ilyen esetben jogosan elvárható a segítség.
2010. okt. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/54 anonim ***** válasza:
75%
Egy nő legyen házias,de nem szolgalelkü csicska,már rég nem a fakanál van a nőknél,hanem a nadrág is meg fűrész stb mert kedves anyák sorra nyámnyila pasikat nevelnek...akik helyett a kaját is megkell rágni...PFFFF!!!
2010. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/54 anonim ***** válasza:
76%

igazad is van, meg nem is.


Mondjuk, az addigi életét úgy éli le egy pasas, hogy anyu 5 fogásos fincsi ebéteket tálal, befőttet csinál, mos, takarít és a többi és a többi, akkor szegényke nem sokat tehet arról, hogy ezt látta maga előtt és ez neki a normális asszony.


Nekem volt ilyen ismerősöm és finoman szólva sokkot kapott, hogy a 24 éves barátnőjétől a wc úgy bűzlik, mint a vonatokon, és egy hétig annak kell örülni, hogy tükör tojást csinált, és fel tudta magában törni a tojást.


Ez kicsit olyan, mint mikor valaki felnő egy olyan apa mellett, aki mindent megjavít, összerak, elkészít, elintéz és aztán összeköltözik egy olyan pasassal, aki semmihez, de semmihez nem ért, egy lapraszerelt három fiókos szekrényt nem tud összerakni, vagy megjavítani a kilincset csak bámul, mint borjú az újkapura.


Amúgy a munkamegosztásról nekem nincs sok jó tapasztalatom, az én környezetemben kb. azt jelenti, hoyg néha a pasas csinál egy kis ezt meg azt, elmosogat, vagy kaját csinál, a nő meg intézhet mindent, nyírhatja a füvet takaríthat stb. mert ojjé munkamegosztás van. Nekem inkább megfelel a hagyományos felosztás.

2010. okt. 11. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!