Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Nem vagyok valami házias, a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok valami házias, a párom emiatt nem akar elvenni. Vélemények?

Figyelt kérdés

Szerinte a nő dolga hogy kiszolgálja a férjét, mosson főzzön takaritson.

Én pedig nem értek egyet vele, szerintem a mai világban munkamegosztás elve szerint kellene müködjenek a dolgok. Egy nő ugyanugy lehúz a munkahelyén 8 órát, sőt sokszor többet és még hétvégente is nehogymár ránk várjon otthon is minden. A pasi is segitsen be, osszuk meg a feladatokat. Ezen jól össze is vesztünk mig nem kijelentette, hogy igy nem fog elvenni!


2010. okt. 11. 15:15
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
46%
1x háborodott fel barátom, hogy nem készítettem vacsorát, pedig otthon voltam(nem mintha az lenne a szokásos, hogy a konyhában szorgoskodva várom, de aznap rossz kedve volt), akkor megmondtam neki a véleményemet, h nem a tartozom neki semmivel, semmilyen szolgáltatással, pláne, hogy csak együtt élünk, nem is a férjem, és azóta ez nem is került szóba. ha hazajön, éhes, és nincs készítve kaja, legfeljebb megkér, h amíg fürdik dobjak neki be egy pár virslit a vízbe, v egy pizzát a sütőbe...így már mindjárt jobban esik, és szívesebben is teszem meg neki...és a takarításnál is sikerült elérnem, hogy ne nekem kelljen mindent megcsinálni, hanem ő is kivegye a részét a munkából...:-) nagyon elégedett vagyok magammal
2010. okt. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
48%
Hát azért nem tudom.Mi se vagyunk házasok a párommal, de szerintem az alap, hogy ha otthon vagyok, ráérek én csinálom a kaját.És kaján nem a virslit érem amit bedobok a mikróba hanem normálisan főzök.Én sem érzem magam rabszolgának, de szerintem a főzés az a nő dolga.Nem szolgálom ki a párom, mert nem viszem elé a kaját.De azért a főzés és a takarítás az az én dolgom.Ha meg kérem akkor segít, de attól mert nem vagyunk házasok szeretem és megcsinálom ezeket a dolgokat.
2010. okt. 14. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim ***** válasza:
100%
hát nem tudom... nálam az alap, hogy ilyen téren nincs különbség az együttélés ill. a házasság között. NIncs olyan, hogyha együttélünk akkor nem csinálok vacsorát, ha házasság van, akkor igen... ebből lesz később az a helyzet, hogy x év után összeházasodnak és a pasi úgy érzi, hogy onnantól mindent szabad, hisz most már férj, most már olyan privilégiumai vannak, ami azelőtt soha, a nő meg úgy érzi, hogy mostantól kötelessége bizonyos módon viselkedni... következmény: válás rövid időn belül. pffff...
2010. okt. 14. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:
100%
08:02-nek igaza van. Nem szabad a házassággal jönni. A munkát úgy osszák meg a felek, hogy egyik se szakadjon bele a melóba, míg a másik punnyad!
2010. okt. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!