Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 11/65 A kérdező kommentje:

Ő már a babáról beszél meg elkényeztet... Elmondhatatlan!

Azt kérte múltkor adjam el a lakásom és költözzem hozzá.

Jó lenne mindig nála lenni, de nehezen adnám fel ilyen szinten az életemet...

2011. jan. 17. 18:36
 12/65 anonim ***** válasza:
100%
Figyelj, ha ő tudja, mik azok a foltok, és még így is megkéri a kezedet, akkor legyetek nagyon boldogok!
2011. jan. 17. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/65 anonim ***** válasza:
100%
Nem a múlt számít,hanem az,amit együtt csináltok, egymásnak, egymásért. Ha tudja, nem kell róla beszélni többet.Ami volt elmúlt,történelem.Szeressétek egymást!!
2011. jan. 17. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/65 anonim ***** válasza:
100%

szia kedves, én a helyedben igent mondanék, lesüt az írásodról, h. szereted őt, s hogy jó irányba változtatott meg, kitartott melletted a bajban és segített ,nem? Ismeri a múltadat, s elfogad. hát kérhetnénk még jobbat egy pasitól? nem. És olyan nincs, h. túl jó hozzád, valószínűleg (sőt biztos) azért, mert megérdemled és szeret nagyon.

18/L

2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/65 anonim ***** válasza:
88%

A "még így is megkéri a kezed" nem pejoratív értelemben véve persze. Bocs. :)


De tényleg.

Az embert látja benned, a nőt, és az számít, a többi nem.

2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/65 anonim ***** válasza:
100%
Én nem adnám el a lakást,hanem kiadnám,és hozzámennék.
2011. jan. 17. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/65 A kérdező kommentje:

De én annyira szeretem, hogy nem bírnám elképzelni, hogy egy volt prosti legyen az élete értelme!

Annyira belejött az életembe, én már elképzeltem magam úgy, ahogy életem, egyedül, csináltam volna amíg megy... stb.

Erre! Bumm!

Jó lett volna, ha ez még anno minden előtt történik meg velem!

2011. jan. 17. 18:39
 18/65 anonim ***** válasza:
72%

Én még tisztelem is azt akinek nincs más lehetősége és a testéből él,tartja el magát,gyerekét,stb,mint azokat akik pénzért anyagi biztonságért mennek férjhez,érzések nélkül...Ne szégyelld magad,és ha ő elfogad a múltaddal(foltjaiddal)együtt,szerintem semmi akadája egy boldog házasságnak...

28N

2011. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/65 anonim ***** válasza:
100%

Ne azzal törődj lehet-e belőle problémája ezt ő valószínűleg átgondolta, inkább azért tűnik ez veszélyesnek, mert miatta változtál meg, és valószínűleg ő az első rendes kapcsolatod és így nehéz megjósolni mi lesz belőle, de mindenesetre drukkolok.

Az nem jó ötlet, hogy igent mondasz, de csak jövő nyárra tűzitek ki az esküvőt?

2011. jan. 17. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/65 anonim ***** válasza:
86%
Figyu! NE haragudj meg légyszives az őszinteségemért. Éljél vele együtt, legyetek boldogok, de ne add el a lakásodat, ne égess fel minden hidat. Nagyon jó, hogy az eddigi életeddel tudtál szakítani, de ne ugorj csöbörből vödörbe. Előbb legyél egy kicsit úgymond egyedül, éld az életed, legyél ezzel a férfival, de várj még az esküvővel. És még valami. Írtad, hogy discoja van. Én elhiszem hogy tisztességes ember, és ezt a melót is lehet tisztességesen csinálni, de nem fog visszarántani a régi életedbe??? Szóval egy kicsit szerintem még éld az életed, utána dönts.
2011. jan. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!