Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 21/65 anonim ***** válasza:
83%
Ja, és nem, én sem ítéllek el téged. Gondolom nem hobbiból csináltad.
2011. jan. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/65 A kérdező kommentje:

Nem az életvitel hiányzik, hanem a pénz, ami azzal járt, mert a kiadásaim is ahhoz voltak és azok sajnos azóta sem változtak!

Kocsit törlesztek, havi 80 ezret fizetek!

Ezt valahogy ki kell gazdálkodnom ma is!

De ez legyen az én gondom, csak nincs az a tartalék, ami ki ne apadna!

2011. jan. 17. 18:42
 23/65 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ennyien támogattok!

Nagyon jól esik!

A discozás nem húzna vissza, a Balaton mellett van neki, oda ritkán megyek vele, általában ő megy hétvégenként.

Én meg itthon vagyok.

Vagy ha megyek is az irodában vagyunk, többnyire...

Kényelmes iroda és a kanapé is az! :D

2011. jan. 17. 18:46
 24/65 anonim ***** válasza:
65%

Miert gondolkodsz? Nem erre vagytal? Ott alsz a boldogsag kapujaban!!!!!!! megvaltoztatta az eletedet!!!!!!!!

Tudod hany lany cserelne veled ilyen multtal meg jelennel!?

SOK!

2011. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/65 anonim ***** válasza:
27%
jajj mire figyeltem fel, előző vagyok: " Nem az életvitel hiányzik, hanem a pénz, ami azzal járt" ..."attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van"....Egyszóval..nem a pénz hiányzik,de mégis a pénz! Ahan,érthető!! :))))
2011. jan. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/65 A kérdező kommentje:
Ő dolgozni jár oda, nem csajozni!!!
2011. jan. 17. 18:48
 27/65 A kérdező kommentje:
Ezekre a kommentekre is számítottam!
2011. jan. 17. 18:48
 28/65 anonim ***** válasza:
24%

Micsoda 83%! " Tudod hany lany cserelne veled ilyen multtal meg jelennel!?

SOK!"


Nekem tandíjat kellene fizetni az egyetemre,de ennyire nem süllyednék le! eredj rudazni a "kényelmes kanapé" barinőddel! Gondolom már azt is szétlihegte:))

2011. jan. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/65 A kérdező kommentje:

???

Kicsit elmentünk olyan irányba, amit nem szerettem volna...

És nem értek sok hozzászólást!


Aki bírál, annak üzenem: Lehet utánam csinálni!

Van egy diplomám, saját lakásom, egy kocsim, aminek idén telik a törlesztése!

És nem érdekel, ki mit gondol, amíg engem bántanak ezzel, mert én vállaltam!

De pont erről beszéltem! A páromról ne vélekedjenek már miattam így, ő nem tett ezért!


Pénzre nincs szükségem, pont ezzel kezdtem, mert nekem is van. De a havi bevételem meg tizedelődött, ezek után miért furcsa, ha hiányzik az a pénz!?

Ugyan olyan pénzügyi gondjaim vannak, mint másnak, csak esetleg nem akkora az összeg!


A páromat meg azért elítélni, mert discoja van?

Egy üzletvezetője van, ott, aki történetesen egy srác és alig van, ott, de amit ott van, annyit muszáj, mert a mai viszonyok közepette nem lehet teljesen megbízni egy alkalmazottban sem!

2011. jan. 17. 18:58
 30/65 anonim ***** válasza:
25%
Remélem kedves liberális nőcik úgy pontozták le a mondandómat("szutyok prosti...."), hogy előtte eszükbe jutott:" lehet hogy az én párom is járt nála".Na aztán még támogassátok is,ti topák:)
2011. jan. 17. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!