Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 A kérdező kommentje:

Nem baj, 45-ös!

"Ku*vából lesz a legjobb feleség!" :D


Ugatsz itt, mikor lehet te is jártál már nálam!? Jajjj!

Nem különb egyik pasi sem a másiktól!

Az én párom úgy ismert meg a munkám kapcsán, hogy egy barátjáért jött el hozzám, mert a srác kiütötte magát, piával, és nem bírt járni. Fogtam, megnéztem az üzeneteit, olyat kerestem, akit hívhatok, jöjjön érte és próbáltam egy barátot találni, nehogy az apját hívjam fel, mondjuk... Így találkoztunk először.

Aztán elhívott másnap ebédelni...


És nem szégyenlek írni a múltamról, mert ahogy itt sokan megállapították már, úgysem felejti el soha, senki a környezetemben, akkor itt minek kéne titkolni? Végképp felesleges!


Amúgy a folytatásról csak annyit, hogy azóta is hívogatnak a régi kuncsaftok, de soha eddig eszembe nem jutott, hogy igent mondjak valamelyiküknek is!

Pedig volt, hogy mindösszesen 150 000 Ft volt a havi bevételem, nem több, mert lebetegedtem és nem tudtam dolgozni, egy csaj volt helyettem bent, akit ugye ki kellett fizetnem...

Szóval könnyű ítélni, de sokan nem így vélekednének rólam, ha ismernének!

2011. jan. 18. 21:54
 52/65 anonim válasza:
74%

Sziasztok!

Én a 45 %-os férfi (ahogy ti nevezitek) "cukimuki" barátnője vagyok.

Csak gratulálni tudok, hogy engem is szóba hoztatok, nem is...inkább megsértettetek, miközben semmi közöm a dologhoz.


Hogy a barátom és köztem milyen a kapcsolat, ahhoz senkinek semmi köze, mert nem mi tettük fel a kérdést. Ha problémánk lesz, akkor majd várjuk a tanácsokat, de addig - ha lehetséges - hagyjátok ránk.

Köszi.


Nem akartam véleményt nyílvánítani, de ha már így szóba kerültem, gondoltam megosztom veletek.


A kedves kérdező nyílván számított efféle hozzászólásokra is, ha fel merte tenni ezt a kérdést. Amint a kérdést olvastam, fel véltem fedezni némi bűntudatot és változni akarást, de miután tovább olvastam és azt írta, hogy hiányolja (nem tudom már hogy fogalmazott pontosan, de ez volt a lényeg) ezt az életmódot nyílvánvalóvá vált, hogy itt semmiféle megbánásról nincs szó.


Ezek után pedig ismét csak gratulálni tudok a kérdezőnek, és nektek,(párom szavaival élve) kedves liberális nőcik. Remélem közületek mindeki átéli egyszer azt, amikor gombás fertőzést és egyéb finomságokat kap el párjától vagy teszem azt egy prostitól.


Kérdező, abba belegondoltál már, hogy mit mondasz a gyermekeidnek, amikor 10-enévesen a te példádat követik? Hogy ne csináljátok? Miért? Mi jogon mondod ezt? Hisz te is ez csináltad. Úgy vagyok vele, amit más tesz, azt ő maga nem tilthatja meg nekem. Jogos, nem?


Igazából akartam még írni, hogy esetleg rájöjjön mindenki, mekkora súlya van ennek, de nem akarom bántani a kérdezőt és senki mást sem, úgyhogy itt abbahagyom.


Sok szeretettel és megbecsüléssel: a "cukimuki" barátnő.

2011. jan. 19. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/65 anonim ***** válasza:
22%
Szerintem meg mindenkit hidegen hagy a véleményed "cukimuki" barátnő.Nem tudom,hogy kerültél szóba,de nem mindegy?!Meg lettél sértve?!Ez most komoly?Sok no name,teljesen ismeretlen ember által?!Kinek nem inge,ne vegye magára,szokás mondani.
2011. jan. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim válasza:
31%

Ne aggódj, nem sértődtem meg és nem fogok zokogva rászkódni, hogy te jó ég, mit mondtak. Egyszerűen bánt, hogy olyan embere(ke)n keresztül próbáljátok az általatok vélt igazat bizonygatni, akinek semmi köze az egészhez. Ez tényleg egy kiút, amikor már nem tudsz mit mondani. Mint amikor a kislányok veszekednek és mikor már nem tudnak mit mondani kinyögik, hogy "hogy nézel ki" vagy "anyád jól van". Olyankor jön ez, hogy elővesznek egy másik személyt, amikor már érzik, hogy nem nekik volt igazuk, de már gáz lenne beismerni.

Így kerültem én a képbe. De látom te is csak nézel ki a fejedből, ahelyett, hogy elolvastad volna rendesen a válaszokat.

2011. jan. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
5%
Lehet ő csak a fejéből néz ki kmégis több a százaléka mint neked,cuki mukika...
2011. jan. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 anonim ***** válasza:
42%
Ha mindig másnak akarsz megfelelni,akkor sosem leszel boldog.Egymásnak feleljetek meg.Menj hozzá és költözzetek el.Ennyi.
2011. jan. 19. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/65 anonim ***** válasza:
26%
Ez az oldal nem arról szól, hogy olyasmiket kérdezzünk amit máshol nem merünk, nem tudunk, pont azért mert ismeretlenek véleményét tudhatjuk meg?
2011. jan. 19. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Ne OFF-oljatok légyszi!
2011. jan. 19. 20:07
 59/65 anonim ***** válasza:
36%

Sajnos kutyából nem lesz szalonna, a mostani életedet most ugyan élvezed, de az előtte levőt is élvezted. Egy idő után mikor elmúlik a szerelem vagy akármilyen más baj lesz és főleg azért mert feladtad a függetlenségedet, megbánod.

Örömmelteli nosztalgiával térsz majd vissza az iparba, és ezt a szíves mélyén te is tudod.

De neked legyen igazad és éljetek boldogan amíg meg nem haltok.

2011. jan. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
7%

TÍZPARANCSOLAT:


1. Kérdező, sok sikert, de legyél résen, a házadat vagyonodat ne add el, ne számold fel!

2. pasikba soha se bízz meg!

3. a női prostitúciót a sok mocskos ribancfaszi generálja évezredek óta, csak a rosszul kereső, szegény nők ezt használják ki---vagyis a pasik ribancságát

4. a prosti soha sem fog félrelépni, mert örül, ha lenyugodhat és helyreáll az élete!

5. a prosti nem élvezetből csinálja!

6. a közönséges ribancpasik még fizetnek is a szexért!

7. Egy nő soha sem szed fel a főútról egy Orsós Józsi nevezetű férfiribancot, mert annál sokkal igényesebb!

8. A pasik ribancok, a nők kihasználják a pasik ribancságát:D

9. A pasik irigyek a női prostikra, ők is lennének prostik jó pénzért, csak a kutya se vinné el őket:D Max. egy bu*zi:D

A nők kapnak ingyen szexet is az olcsó könnyűvérű pasiktól!

10. A felettébb elhangzottak minden szava igaz!

2011. jan. 25. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!