Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
82%
Légy őszinte hozzá a múltaddal kapcsolatban. Ha nem bánja, semmi gond.
2011. jan. 17. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 anonim ***** válasza:
16%

" Van egy diplomám, saját lakásom, egy kocsim, aminek idén telik a törlesztése! " És ezért hány 100* lihegtél?

Nyugodj meg szivi,az,hogy a haverja mondta,az egy dolog,de mivel tudja,hogy benned már János is és a város is járt,valszeg ezért kellesz neki,mert te vágod már az akrobatikát,és nem egyhangú vagy:)))

2011. jan. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/65 anonim ***** válasza:
42%
45%! én felpontoztalak:))
2011. jan. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/65 anonim ***** válasza:
51%

Én meg sosem fogom megérteni ezt a szakmát. lehet azzal jönni, hogy jaj, másból nem tud megélni. miért nem? valaki a belét kidolgozza 12 órában kevesebbért, mint amit ő törleszt a kocsija után havonta. én is elmehetnék k*rvának, ha a könnyű pénzszerzés hajtana. azért álljon meg már a menet! nehogy már valaki be akarja mesélni, hogy az egyetlen lehetőség a prostitúció, ha fizetni akarom a számlákat. Nem, az könnyű kereseti lehetőség, mégpedig elég jó gázsival. Csak épp a lelküket adják fel érte.

Amúgy kérdező: szerintem attól félsz, hogy véget ér a mese, és újból ugyanott fogsz kikötni, ezért nem mersz a párodra hagyatkozni. Ha szereted, maradj vele, mondd el a kétségeidet. Ha kell, éljetek olyan helyen, ahol nem ismerik a múltadat. Ő elfogad, de az emberek nem fognak.

2011. jan. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
74%

Én nem ítéllek el, hiszen nem ismerlek.


De egy dolgot szeretnék leírni. Több olyan sztorit hallottam, hogy egy prostituáltat nagy hirtelenséggel feleségül vettek, aztán a kedves férj úgy gondolta, hogy aztán neki fog pénzt keresni az asszonyka. Hirtelen ez jutott eszembe, amikor olvastam hogy pár hónap után el akar venni.


Remélem nincs igazam, minden jót!

2011. jan. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 anonim ***** válasza:
65%
Ha ismeri a múltadat és elfogad téged ezzel együtt,akkor mire vársz?!:) Elhiszem,hogy félsz attól,hogy majd mindkettőtöket támadják,de leküzditek együtt ezeket az akadályokat ha szeretitek egymást! Csak hallgass a szívedre!:)
2011. jan. 17. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/65 anonim ***** válasza:
36%
45% nem a prostikra kell fújni mert a párod már nem akar veled lenni,és fizet,minthogy veled csinálja...És igen én is lepontoztalak,de én vállalom is.Amúgy a prostikhoz más nőkhőz,szeretőkhöz furdulás már csak következménye a rossz kapcsolatnak,de nem amiatt szar...
2011. jan. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:

1. Aggódsz, hogy a te párod is járt nálam? akkor valami nincs rendben veled, mert különben nem jönne hozzám!!!

Ha megadnál a párodnak mindent, beleértve a sexet is, nem keresné máshol. Úgyhogy legyen már egy kis önkritikád, ez kinek a hibája?

Nem az a hülye, aki ebből él, hanem, aki generálja azt, hogy ebből meg lehessen élni!


2. Ez könnyű pénzkereseti lehetőség, bárki csinálhatná, nagy pénz...

Drágám, ha ez igaz volna, akkor mindenki ezt csinálná.

Ez nem kis teher, lelkileg főleg, de fizikailag is jelentős, úgyhogy, aki irigyli a pénzem, az a "lihegéseim számát" is kellene, hogy irigyelje!!! Mert a kettő csak együtt lehetséges!


Aki nem csinálta ezt soha nem tudja meg milyen, nem könnyű, de, aki vállalja az nem panaszkodik!!! Így én sem, pedig tudnék, hidd el.


3. Nem volt senki, aki segítsen. Sem anyagilag, sem erkölcsileg. Nem támogattak semmiben, mert nem volt ki támogasson!

Muszáj volt belefognom, mert a 0-ról soha nem lett volna lakásom, kocsim és nem tellett volna egy fősulira.

Egyedül élek 16 éves korom óta és nekem sem volt mindig meg mindenem, sőt semmim nem volt, nem kívánom senkinek ahonnét indultam, ettél már kukából maradékot? Mert én igen! Ettél már szarvasgombát egy menő étteremben? Mert én igen!

Kb. ennyi!


4. A párom tisztességes cégtulajdonod, még, ha az a cég egy szórakozóhelyet foglal is magában. Egy nívós helyet üzemeltet, ami nem kis bevétellel jár, nem szorul rá arra az összegre, amit én kerestem mondjuk 6 hónappal ezelőtt, pedig te örülnél még a negyedének is!

Így teljesen ésszel nézve a dolgokat is kizárva a felvetés! Főleg, ha az érzelmeket is nézem...


Annak, aki jóindulatúan próbált hozzászólni a dologhoz, nagyon köszönöm, annak, aki nem ezt tette, csak annyit tudok mondani, hogy a tisztességes élet nem ott kezdődik, hogy élből elítélünk mindent és mindenkit, aki egy számunkra idegen, sokak által elítélt tevékenységet folytat!!!

2011. jan. 17. 21:29
 39/65 anonim ***** válasza:
33%

"45% nem a prostikra kell fújni mert a párod már nem akar veled lenni,és fizet,minthogy veled csinálja...És igen én is lepontoztalak,de én vállalom is.Amúgy a prostikhoz más nőkhőz,szeretőkhöz furdulás már csak következménye a rossz kapcsolatnak,de nem amiatt szar..."



És még ostobák is vagytok.Miből gondolod hogy nő vagyok?

Férfi vagyok, a jobbik fajtából,ellenben veletek kedves liberális-hallgass a szívedre-megváltozhatsz-NAÍV nők.

Komolyan mintha valami latin szappanoperából vennétek ezeket a dumákat.Mintha burokban élnétek.

Ha a férjetek/barátotok megcsalna, akkor a nőcit elmondanátok mindennek,de egy "hivatásos"(ne hogy megint sértsem a női mivoltatokat) az szegény,nem volt választása meg még mit tudom én milyen gagyi duma....


1.szabad akarata mindenkinek van

2.mással is lehet pénzt szerezni

3.ha van lelkiismerete,akkor hogy fogja ezt feldolgozni(bár a kérdező inkább folytatná,ami a lelkiismeret hiányát feltételezi)

4.erkölcs-ebbe nem is mennék bele-órákig lehetne írni

5.gyereknek(ha van/lesz)hogy fogja előadni, hogy mit "dolgozott)

6.ugyanez a család

7.veszélyes,mert kitudja milyen emberek a "kuncsaftok"

8.veszélyes,mert kitudja milyen leprát kapsz el

9.bűntettnek minősül és büntetőjogi felelősség terheli művelőjét


Na most akkor egyenlőre ennyit,még biztos van egy pár.

És most felteszem a kérdést:

Ha valaki mindezekkel válalja ezt az milyen ember?Milyen az aki ezt nem bánja-még folytatná is?( ja mert kevésli a pénzt-nyílvánvaló hogy pénzéhes)

Ha meg mindezeket nem kalkulálja bele akkor mennyire ostoba az ilyen?

Na és itt jön vissza a legelső kommentem:az ilyen nem való feleségnek.

De ti ezt jobban tudjátok......pff na persze.

2011. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 anonim ***** válasza:
50%

Csak annyira tudhatjuk ezt,mint te kedves 45%! ;)


Hiába a vita,mindig lesznek eltérő vélemények,ez van.Te azt mondod,hogy nem való feleségnek,van aki azt mondja,hogy szíve joga,ha szerelmesek.Biztos van olyan,aki nem képes kilépni ebből az életmódból,de van olyan aki képes a változásra.


Tudod..létezik olyan,hogy pálfordulás..nem egy ilyen volt a sok százezer év alatt.


Én sok sikert kívánok nektek,találjátok meg a boldogságot!

2011. jan. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!