Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 61/65 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Szerintem bízd rá a döntést, ha elfogadja a múltadat, akkor miért kérdőjeleznéd meg ezt a döntését? A baj akkor lenne, ha nem tudna semmiről, de így igazán nincs mitől tartanod.


Ami viszont sajnos igaz, de nem csak a te esetedben, hanem bárki máséban is, hogy sosem ismerjük ki teljesen a másikat, úgyhogy érhetnek meglepetések. Akármennyire is szereted ezt a férfit, és akármennyire szeret téged, nem tudhatod hogy később milyen új szituáció történhet ami megváltoztatja, és nem vágja-e a fejedhez egy vita során mondjuk hogy egy ócska lotyó vagy, kussolj... sajnos ez is benne van a pakliban. Ezért semmi képpen ne add el a saját lakásodat, menekülési útvonalat mindenképpen kell hagynod magadnak. De ez másra is igaz, nem csak rád, és nem csak a volt foglalkozásod miatt mondom. De netán bármi anyagi zűr támad is, vagy belekeveredik valamibe, amiből jobb kimaradnod, és akkor máris jó hogy van saját lakásod például. Inkább add ki a kéglit.


Mondjuk személy szerint egyébként sokkal szánalmasabbnak tartom, ha valaki pénzért mutogatja magát a tévében, mintha egyszerű prosti. Ott meg tudod válogatni azért kinek mutatod meg magadat, és sokkal személyesebb, csak az adott emberekről szól, nem bárkiről. És ilyen szituációban én inkább a pasit tartom szánalmasnak, hogy fizetnie kell egy nőért, és nem tudja vagy nem akarja kiudvarolni valakiből pénz nélkül hogy megkapja amit szeretne. Na de ez már az én véleményem.


Sok sikert :)

32/N

2011. febr. 27. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/65 anonim ***** válasza:

Hat oszinte leszek.szerintem 5 honapos ilyen ismeretseg utan csak egy szexen alapulo kapcsolatotok van,semmi tobb.Azota gondolom mar kulon utakon jartok...

Ha megsem,akkor is azon fogtok,o hetvegen a discoban kulonfele csinos macak kozott mozog,te csak egy lehetsz a sok kozul.Nehogy azt hidd mar,egy ilyen nobe halalosan beleszeret vki annyira,hogy meg sem fordul a fejeben,hogy egy masik konnyen kaphato nocskevel szexeljen?

2011. febr. 27. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/65 A kérdező kommentje:

Köszönöm az utóbbi válaszokat is, főként a segítő és támogató hangvételűt!

Előző válaszadó!

Ki kell, hogy ábrándítsalak, az eljegyzést megtartottuk, a lakásomat kiadtam egy nagyon jó barátomnak, a pénzemet a saját bankszámlámon hagyom és júniusban fogjuk tartani a Balcsinál a lagzit, ahol a párom dolgozik.

Szóval köszi annak, aki bízott bennem és üzenem annak, aki pedig nem, hogy ne ítélj elsőre!

2011. febr. 27. 13:47
 64/65 anonim ***** válasza:

kérdező, te kérdezted, engedheted-e, hogy egy ilyen férfi legyen a férjed. sokan szidtak, vagyis nemet mondtak a kérdésre. te mégis tudtad a választ előre is. miért tetted fel? megerősítés? gondolom sikerült.

sok boldogságot egyébként!

2011. febr. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/65 A kérdező kommentje:

Azóta már másképp látom az életünket, akkor minden szó és érzelem olyan volt bennem, mint, ahogy arról itt írtam...

Köszönöm.

2011. márc. 1. 21:03
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!