Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Engedhetem, hogy egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engedhetem, hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?

Figyelt kérdés

A múltamban van sok szürke, már-már fekete folt.

Ez a legfontosabb információ rólam!


5 hónapja megismertem egy férfit, el akar jegyezni, még nem kért meg, barátja szólta el magát!

Igent merjek mondani?


Nagyon szeretem, tisztelem, de félek, hogy túl "jó" ember hozzám.

Jó anyagi körülmények között élek ő még inkább, attól nem félek, hogy, ha igent mondok rám foghatnák, hogy a pénzért van, de múltam miatt támadnák őt is, attól tartok!


Szeretem, nem teszek vele rosszat neki, ha a felesége leszek?


2011. jan. 17. 18:16
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
20%
Amúgy ha férfi vagy és a párod prostihoz ment hát,az gáz...Ja és képzeld engem megcsaltak de nem a szeretőjét hibáztattam,mert ketten kúrtúk el,nem a harmadik .Én is hibáztam mert nem figyeltem oda rá,mert az áv fontosabb volt,ő is hibázott persze,jettőn áll a vásár...De ez régen volt,azóta tíz éve élek kapcsolatban,de mindig könnyebb sárt dobálni,a szeretőre fújjugni,a körülményekre fogni,homokba dugni a fejet,mint beismerni hogy én voltam aki elb*szta...További jó vitát,szép álmokat...
2011. jan. 17. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim válasza:
64%

Hát nem tudom ,kaptál hideget is ,meleget is.

Nem mennék bele mi a véleményem a munkádról,mindenki maga tudja mit vesz be a gyomra!!!Személy szerint mindig az jár a fejemben ha meglátok egy prostit hogy te atya ég mi vihette rá erre,de számomra ez ugyanaz a szar helyzet mint szemétből kajálni...semmivel nem kerültél jobb helyzetbe csak van pénzed!!!

Csak megütötte a fülem egy mondat

"engedhetem ,hogy egy ilyen férfi legyen a férjem?"

Hát akkor neked is kisebbségi érzésed van a munkád miatt?

Ezen kéne elgondolkodni,tök mindegy hogy gazdag vagy szegény lesz a férjed benned mindig benned lesz a múltad!!!!Sok boldogságot!!!

2011. jan. 17. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
59%

Azért mert te vagy én nem csinálnánk ezt és nem is vennénk igénybe ilyen szolgáltatást nem kell úgy tenni, mintha a kérdező embert ölt volna.

Engem például teljesen kiborít amikor láthatóan kiskorú lányokat látok az út mentén vagy az aluljárókban, annak kellene levágni a tökét aki ilyen lányoknak fizet.

Más persze ha felnőttről van szó az ő döntése mit csinál.

A pénzel kapcsolatban: tudod hány főiskolás lány tartatja el magát a 40-es ,50-es pasijával, pedig nem kellene kukából ennie, maradhatna otthon a fenekén vagy a koleszban igaz csak eggyel csinálja, a pasinak meg otthon van egy teljesen normálisnak tűnő családja, ez mennyivel jobb.

Kérdező, mindig tudunk változni és változtatni, aki pék volt nem kell hogy egész életében kiflit süssön, ha kevés a pénz próbálj valami jobb állást találni,nem azért kellett a diploma? lehet hogy akad ehhez segítséged is már a szarvasgombából kiindulva. És ha a párod szeret téged örülj neki, légy boldog és próbálj meg nem foglalkozni a multaddal.

2011. jan. 18. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
77%

"Amúgy ha férfi vagy és a párod prostihoz ment hát,az gáz...Ja és képzeld engem megcsaltak de nem a szeretőjét hibáztattam,mert ketten kúrtúk el,nem a harmadik"


Látom fantáziád az van,de józan eszed nincs...igen van barátnőm,de nálunk kicsit más az értékrend mint itt sokaknak.

Meg lehet arról beszélni, hogy pálfordulat és vannak emberek akik megváltoznak,de ácsi.Ha valaki tudja értelmezni a csaj írását,az egyből rájön, hogy ő nem ebbe az 1-2%-ba tartozik.Sőt elég nagy naívságra vall ha ezt valaki nem veszi észre és még ki is áll mellette.

Meg mi az hogy valaki írta, hogy nem ölt embert,akkor meg mi ez a nagy ellenszenv.Na most erre mit lehet válaszolni?Ha valaki annyira ostoba, hogy az emberölést hasonlítja össze a prostitúcióval és ilyen érvei vannak az nagyon rosszul látja a világot.Kérdezem én:akik mellette vannak mivel érvelnek?Azzal hogy mindenki követhet el hibákat?Erre én azt mondom, hogy igen,viszont itt nem hibáról van szó.A hiba egyszeri,de itt arról van szó hogy kocsira meg egyéb dolgokra nem lehet 1-2hónap alatt megteremteni az anyagiakat.Tehát ő nem egy árva lélek,hanem tudatosan addig rázta a lándzsákat,amíg nem teremtett magának egy jólétet.Azért a kettő nem ugyanaz.És még ott vannak az előbbi ellenérveim is.De ti erre mit tudtok felhozni?A nagy semmit,csak prédikáltok itt a megbocsájtásról,dobálóztok itt a nagy szavakkal,de tartalom nincs mögötte,mert nem fogjátok fel hogy itt egy konkrét helyzetet kell elemezni.


Az én életfelfogásom és ítélőképességem még soha nem hagyott cserben,mindig tudtam(egy kis infó után)hogy milyen ember a másik.Amit leírt a kérdező,abból már meglehet állapítani hogy milyen ember.Ha pedig valaki ezt nem így gondolja,az nem ír ide.Mert ha valaki ide ír bármit is,az ítélkezik is,és ez azt jelenti hogy elé került infók elegek neki ahhoz hogy ítélkezzen felette,véleményt mondjon róla.

Na de elég is ennyi,én megpróbáltam,ha nem értitek a ti bajotok,a ti nyomorúságotok.

2011. jan. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
41%
Ja és még annyit, hogy tőlem azt szeret akit akar,az szeret belé aki akar(nem is erről beszéltem ha nem vette volna észre valaki).Viszont aki ilyen nőbe esik bele/veszi feleségül, az aztán megnézheti magát később,mind anyagilag,mind lelkileg,miután kifossza,meg megcsalja mindenkivel aki többet licitál érte:)
2011. jan. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
87%

És ezért bíztassunk valakit arra, hogy ássa el magát ahelyett hogy bátorítanánk, hogy változtasson ha szeretne.

Örülök neki, hogy nem ismerlek ezzel a sziklaszilárd erkölcsi érzékkel.

ui: cukimuki barátnőd ugyanúgy megteheti az általad leírtakat, mint a kérdező, mivel nincsenek jó meg rossz emberek, csak jó meg rossz tettek annak ellenére hogy felnőtt emberek ritkán változnak sokat.

2011. jan. 18. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 anonim ***** válasza:
69%

Lehet mondani neki, hogy változzon meg.De felesleges,mert ő azok közé tartozik aki nem akar változtatni.Nem is szégyenli,mert ha valaki szégyelné az nem írogatná le internetes oldalakra ezeket,hiába anonim.Ha szégyelné nem hánytorgatná fel a múltat,mert ezzel a lelkét kínozná,ha meg akarna változni nem írogatna olyanokat amiket írt.

És a cukimuki bnőm kösz megvan(egyébként tipikus menekülési útvonal,amikor már kifogytak az érvek,és valaki rájön hogy a másik okos érve ellen ő már nem tud mit mondani,hogy jön a találgatás hogy az ő életében milyen hibák lehetnek,jöhetnek)Mondhatnám úgy is tereli a témát.De én ezt már megszoktam,nem te vagy az első ilyen.

2011. jan. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/65 anonim ***** válasza:
32%
Nem csak a volt prostik csalják a párjukat,ha tudnád hány "jó" feleség jár szeretőzni,nem irnál hülyeséget...
2011. jan. 18. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 anonim ***** válasza:
67%

45%-os férfi válaszoló! Maximálisan egyetértek, a fejem fogom, hogy mennyire ostoba, naiv nők vannak... Bár eddig is tudtam, szégyellem a nememet. Az ilyen emberekkel bármit el lehet hitetni, utálom, ha valakik elhiszik a látszatot, én mindig azt nézem, mi van mögötte.

Egy szutykos örömlány, semmi több. Én ismerek egy fiatal lányt, ő is a semmiről kezdte. Elment az ország másik végébe dolgozni egy gyárba, mert a közelében nem volt. Családja sehol, állami gondozásba adták, mert alkalmatlanok voltak a nevelésére. Ő is ment volna k*rvának? Megtehette volna, mert szép, dekoratív lány, de nem, mert neki van erkölcse, tartása, ami a kérdezőnek nem volt.

2011. jan. 18. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/65 anonim ***** válasza:
54%
Sok itt a képmutató ha kényszerittették volna a kérdezőt a prostitucióra egyből hja szegényke lenne a szemetekben,de úgy ,hogy önként vállalta,már rohadt ribancnak tituláljátok...
2011. jan. 18. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!