Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » 17 éves vagyok, ugyan én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok, ugyan én korainak tartom az eljegyzést, de a barátom már emlegeti. Ti mit tennétek?

Figyelt kérdés
2011. szept. 6. 22:20
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
87%
Még korai, ezt neki is meg kell érteni.
2011. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
53%

szerintem ha szeretitek egymást vágjatok bele.. Mondjuk a sulit nem hagynám ott inkább a suli elvégzése után vágnék bele, a lényeg, hogy házassági szerződést kellene iratni, hogy ne semmizzétek ki egymást ha még is elválnátok.

egyébként jegyben járni évekig is lehet ;)

2011. szept. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
74%
Én is úgy gondolom, hogy 17 évesen még korai. A személyiséged még formálódik, ezért ne vágj bele. Ezt tényleg meg kell értenie a barátodnak. Mondjuk ha 6-7 évvel idősebb lennél akkor nem ezt mondanám!
2011. szept. 6. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
73%
Nagyon korai!Inkább tanuljatok!
2011. szept. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
63%
Tényleg korai. Ha emlegeti, az még nem baj, de kár ilyesmibe fejest ugrani. Majd ha még 4-5 év múlva is akarjátok, akkor ráér.
2011. szept. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
50%

Barátnőmet 16 évesen jegyezték el,17 évesen ment férjhez és 22 évesen vált el.

Én is korainak tartom!

2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 ava87 ***** válasza:
84%

Szerintem is korai, mivel nekem az eljegyzés teljesen ahhoz kötődik, hogy utána TÉNYLEG nemsokára házasság is lesz.

Azt viszont nem értem, miért írják sokan, hogy INKÁBB tanuljatok, stb. Az eljegyzés - meg esetleg a házasság akár - miért zárja ki a tanulást, meg az egyéb dolgokat. Mi az, amit egy komolyabb párkapcsolatban még lehet, de jegyespárként vagy házaspárként már nem?

2011. szept. 6. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
75%
Kitalálom: ő legalább 25.
2011. szept. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
60%

Nagyon korai!

A 25 év alatti esküvőknél (illetve/és első komoly kapcsolatnál) szerintem nagyon nagy az esély, hogy szét megy a házasság később.

Az a legrosszabb az egészbe, hogy csak akkor döbbensz rá, hogy hibáztál, amikor már késő lesz és kihagytál egy csomó szabad fiatal évet.

2011. szept. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
70%

Mit tennék? Közölném vele, hogy ÉN (és egyébként is) túl korainak tartom a dolgot.

Nemet mondanék.


Ez még ilyen gyerek szerelem, tudod mennyit fogsz/fogtok még változni 25 éves korotokig? Sokat.

Tanulnotok kell és kiélvezni ezeket az éveket, nem házasodni. Nem sok jövőt adok az ilyen korai eljegyzéseknek/házasságoknak. (vannak kivételek, igen, de...)

2011. szept. 6. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!