Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt a párommal..ő 24 en 21..tudom,erzem hogy ő az igazi,mar az első pillanattól,hogy megláttam.lehet,hogy régimódi vagypk,de ez tényleg szerelem volt első látásra.Eggyütt szeretnénk leélni az életünket.De szerintetek még nem korai az eljegyzésről ,házasságrol,babáról beszélni??föleg ,mert a tesója 30 és már régen eggyütt van a barátnőjéel és nem tervezik az esküvőt.Nem lenne fura,hogy ha nálunk hamarább lenne?
2012. máj. 28. 12:31
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
95%
Mi lassan két éve vagyunk együtt, augusztusban házasodunk, jövőőre tervezzük a babát. 20L
2012. máj. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
26%

Előző!

Együtt éltek?(bár gondolom,igen ha házasok vagytok) Tanulsz vagy dolgozol? És a párod? Hogy fogjátok megoldani,hogy közel 3 évre kiesel mint fizetéskereső? És a megnövekedett kiadásokát miből fedezitek majd? A szülők segítségéből?!

Nagyon el vagytok varázsolódva..

2012. máj. 28. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
25%

Félreolvastam. Akkor még nem vagytok házasők. És az esküvőt miből akarjátok finanszírozni? Szeretetből?

20L

2012. máj. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
Ha ti ketten nem érzitek mindezt korainak,és nincsenek kételyeitek,akkor hajrá!Nem másoknak éltek,hanem magatoknak.Semmi sem fura,ami számotokra megfelelő,a külvilág meg azt gondol,amit akar.
2012. máj. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
Kedves 14. igazad van,nem is fogok másokra hallgatni...ha nekünk így felelne meg,akkor miért ne..egyszer élünk :-)
2012. máj. 28. 21:41
 16/35 anonim ***** válasza:

11-es vagyok.

Igen, én tanulok, a párom dolgozik. 4 év egyetem után elkezdek dolgozni én is egy jól kereső munkával. 1 éve élünk együtt, külföldön. Itt azért sokkal jobbak a lehetőségek mint otthon. :)

2012. máj. 28. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Csak azt nem értem, hogy közben írtad kommentben, hogy eldöntöttétek jövőre gyereket akartok. Akkor miért lenne korai az eljegyzés, esküvő? A gyerek nem korai, az esküvő igen? Nem igazán értelek. Egy harmadik emberért felelősséget vállalni sokkal nagyobb döntés kéne hogy legyen.
2012. máj. 29. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim válasza:
60%
Sok az irigy ember! Igeeen tudom,M.O. a mi kis szegény országunk,borzasztó a helyzet,de miért baj,ha vannak,akik jobb anyagi körülmények között élnek? Miért irigyek az emberek? Folyton ezt tapasztalom az életben,felnézek kicsit ide,és láám...itt is! Lehet,hogy valakiknek fiatalon is futja arra,hogy családot alapítsanak,hogy a lány 21 évesen babát vállaljon...Nem szép dolog erre irigykedni...Na, várom a lepontozást.
2012. máj. 29. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:

Drága 18-as, meg is kaptad, amit kértél.

Miből gondolod, hogy mindez irigység? Mert ha lenéznek valami miatt, azt könnyebb a pénzre fogni, meg az irigy emberekre, ugye? Tudod, lehetséges, hogy megvan az anyagi háttér, de a kellő értelmi szintet még nem ütik meg a leendő szülők, szó nincs itt irigységről. Aki szembeszáll valakivel, azt rögtön irigynek titulálják, kezd már unalmas lenni ez a fellengzősködés. Nehogy azt hidd, hogy van ebben bármi irigyelnivaló. Lehet, hogy aki csak 28 évesen alapít családod, sokkal jobb szülő lesz és boldogabb családod tudhat a magáénak. Ennyire azért nem nagy úr a pénz, attól, hogy van, akinek még maradt egy családalapításnyi.

2012. máj. 29. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
Kedves 18as én nagyon is igazat adok neked..nem értem egyesek miért ennyire ellenszenvesek..igen 21 vagyok,suliba járok és a szakmambol adódoan szeretem a gyerekeket,és tudok is gondoskodni róluk..állást vállaltam,hogy megteremtsem az alapot a családalapításához..a paromnak is van egy jól kereső állása..szerintem meg a hazassaghoz nem kell feltétlenül sok pénz,vagy az szerintetek nem is házasság ha nincs a nagy felhajtás???miért ne szülhetnek 1év múlva?miért az jobb ha valaki 40-45 évesen szül,szerintetek az jó a gyereknek??vagy az a legjobb ha valaki egyáltalán nem szül gyermeket?és ha a mi szüleink is így gondoltak volna?talán most egyikünk sem lenne itt!
2012. máj. 29. 19:17
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!