Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt a párommal..ő 24 en 21..tudom,erzem hogy ő az igazi,mar az első pillanattól,hogy megláttam.lehet,hogy régimódi vagypk,de ez tényleg szerelem volt első látásra.Eggyütt szeretnénk leélni az életünket.De szerintetek még nem korai az eljegyzésről ,házasságrol,babáról beszélni??föleg ,mert a tesója 30 és már régen eggyütt van a barátnőjéel és nem tervezik az esküvőt.Nem lenne fura,hogy ha nálunk hamarább lenne?
2012. máj. 28. 12:31
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
58%

ma 18:30


pontosan hogy irigység, mert ha fentebb elolvasod azt a szép szemrehányó kommentet amit valamelyik odaírt, lehet te nem tudom, hogy majd szeretetből fogják finanszírozni az esküvőt abból simán tudsz erre következtetni, mert ugye ha esküvő akkor nagy hepaj mi? meg lagzi zabálás minden ami kell, mert ugye a 30 ezer forintból kihozott esküvő nem is esküvő a magyarnak, habos babos ruha kell meg 1000 fős vendégsereg...persze. Simán igaza volt, irigyek a mai nők, és csodálkoznak miért vannak egyedül 30 évesen és miért rohannak férfi után hogy végre valaki felcsinálja őket, mindemellett lek*urvázzák a mai ,fiatalokat de persze ha már valaki 20 évesen elkötelezi magát az már idióta...szánalmas egy banda, sose arra válaszolnak ami a kérdés, még eget rengető véleményt írnak amiről azt hiszik mekkora nagy okosság.

2012. máj. 29. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
0%

Nevetségesek vagytok.

Én ugyan nem irigykedek semelyikőtökre. Mire kellene?:D 2 éve vagyok együtt a párommal és ez nevetségesen rövid idő ahhoz,hogy ekkora lépésre szánjuk magunkat. Akár hisztitek,akár nem,az esküvő nem 30000 ft, 20(!) évesen gyereket vállalni pedig felelőtlenség. Mellékesen ott van még az is,hogy alig éltél és majd 30 évesen bánod meg. Úgy meg pláne bukó ha nem élnek együtt régebb óta,hogy kiderüljön,tényleg működik-e élesben a dolog.

20L

2012. máj. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
35%
Egy jó tanács: legközelebb írd ki a kérdésbe,hogy csak és kizárólag Bólogató János hozzászólásaira vagy kíváncsi.. Véleményt kértél,megkaptad. Ha nem tudod felnőtt módjára kezelni az ellenvéleményeket,inkább ki se írd a kérdést.
2012. máj. 29. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Itt nem arrol van szó,hogy nem tudom kezelni,hanem arrol,hogy neha szanalmas dolgokkal jöttök,hogy ilyen draga az eskuvo meg olyan draga...kinek kell a felhajtas?nekem aztan nem!attol hogy nem fogom megitatni,megetetni a rokonsagot ugyanugy elhetek boldog hazassagban!es mit ertetek kielles alatt?en a parom mellett is siman elek,bulizni jarunk,összejövetelekre stb,stb.Vagy talan azt jelenti ,hogy minel több pasival kéne összefeküdnöm,mint a mai fiataloknak??szanalmas...
2012. máj. 29. 20:54
 25/35 anonim ***** válasza:

:D Na jó, látom el sem akarsz gondolkodni a leírtakon csak veszekedni.

Hidd el, 20-21 évesen szülsz és majd 30 évesen sírsz a fiatalságod után. A kiélés csak a te szótáradba egyezik meg azzal, hogy az egyén a lehető legtöbb emberrel fekszik össze.

2012. máj. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 A kérdező kommentje:
Szerintem nincs min elgondolkodnom...én tudom,hogy nekem nincs szükségem arra,hogy meg kieljem magam.Sok embert ismerek aki fiatalon szült es ment ferjhez es meg egyik sem panaszkodott.Én érettnek érzem magamat rá...
2012. máj. 29. 21:11
 27/35 anonim ***** válasza:
53%

"Én érettnek érzem magamat rá..." <=> "Szerintetek korai lenne?"


Mikor azt mondtuk, hogy a te döntésed, azt mondtad, hogy óóó, igen, kész vagyok rá. Előtte meg egy csapat idegentől kérdezted, hogy ugye nem korai. Nekem tűnik csak furának?

Vannak, akik 20 évesen érettek erre, de a kérdezőről lerí, hogy nem. Persze nem tudhatjuk az igazságot, de arról nem tehetek, hogy a megnyilvánulásaiból ez jön le.


A "rosszindulatú" lány, aki azt kérdezte, hogy szeretetből fogják-e a kicsit etetni, valószínűleg abból indult ki, hogy ma Magyarországon nagyon kevés 21-24 éves fiatalnak van elég pénze, hogy bevállaljon egy babát. Még mindig abból van kevesebb, aki ilyen idős korára biztos anyagi hátteret mondhat magáénak, szóval teljesen reális felvetés volt, nem irigység vagy parasztság. Csak sokan valóban nem látnak tovább a babavárás örömeinél, aztán azon kapják magukat, hogy hó végére zsíroskenyér jut csak.


Mi felvilágosítottuk a drága kérdezőt a korai gyerekvállalás kockázatairól, erre vészmadárnak, irigynek lettünk titulálva, holott a kérdésre válaszoltunk. Az elején megmondtam, hogy felesleges kérdés, hiszen az emberek gyönyörűen össze szokták keverni a "babát akarok"-ot az "alkalmas vagyok az anyaságra"-val, és mindegy, ki mit mond, ezt csak az adott pár látja - vagy jól, vagy rosszul.


Természetesen mindenen megsértődni érett viselkedésre vall, arról nem is beszélve, hogy egy teljesen szubjektív dologról, ami csak rá és a párjára tartozik, kérdést ír ki. Akinek ez egyedül nem megy, valószínűleg nem érett még meg rá. De természetesen ez a vélemény nem elfogadható, hiába szól így a kérdés: Szerintetek korai lenne?


U.i.: nincs mit irigyelnem a kérdezőtől: van egy csodálatos párom, tudom, mikor jegyezzük el egymást, tudom, mit várunk az élettől, ha valami gond adódig, nem ide jövök fel sírni, hanem vele beszélem meg és végül, de nem utolsó sorban: felnőtt koromra megtanultam írni. Ennyi erővel engem is irigyelhetnétek, lenne miért. De attól én nem leszek több nálatok. És ti sem attól, ha azt hiszitek, van bennetek bármi irigyelnivaló.

2012. máj. 29. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Hát ez szép volt,gratulálok jól összehoztad!köszönöm a lenéző szöveget..én csak tanácsot kértem,nem azt ,hogy döntsetek helyettem..sajnálom ,hogy írástudatlan szlovákiai magyar vagyok...eddig büszke voltam erre,mármint hogy magyar vagyok,de látom hogy ez hiba,mert leneznek az írásom végett...azt is sajnálom ,hogy 21 évesen gyereket akarok,mivel az sem biztos hogy lehet,mivel pajzsmirigy alulműködésem van..de arra viszont büszke vagyok,hogy én soha nem alaznek meg így senkit..
2012. máj. 29. 22:24
 29/35 anonim ***** válasza:

Köszi, 20:23-as, amit írtál! :)


Igen, én írtam, hogy 2 év után házasodunk, babánk jövőre lesz. Ezen semmi nincs elsietve, mi így terveztük az életünket. Még csak 20 éves vagyok, de érettebb, mint sokan mások ebben a korosztályban. Finanszírozni pedig tudjuk az esküvőt, a gyermeknevelésre is lesz pénzünk, házat most vettünk. Amíg valaki nem ismeri a másik anyagi helyzetét, addig nem kéne ítéletet mondani.

2012. máj. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
90%

tegnap 21:02


én 22 évesen szültem, még most 35 évesen sem sírok a fiatalságom után..voltam fiatal így is, a gyermekemmel a legjobb barátok is vagyunk egyben, és nem mellesleg sokkal könnyebben vettem mindent,mint a mai szülők akik 40 évesen szülnek, mert sok farkat akarnak megforgatni magukban előtte.Neked minek van párkapcsolatod 20 évesen? miért nem éled ki magad? te honnan tudod, hogy vele akarsz élni ha már annyira nagyra vagy a 2 évetekkel? ha ki akarod élni magad akkor nem kell párkapcsolatba bonyolódni, mert az elvileg azért van, hogy tartós legyen és abból házasság és gyerek, így tök felesleges. Ez a kiélés dolog csak a maiak nagy kifogása, mert szebben hangzik mint a ribanckodás. Aki nem tud élni házasságban és gyerek mellett és neki ott vége szakad a fiatalságnak, az nem tudja mit jelent az hogy élni.

2012. máj. 30. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!