Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek korai lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek korai lenne?

Figyelt kérdés
2 éve vagyunk eggyütt a párommal..ő 24 en 21..tudom,erzem hogy ő az igazi,mar az első pillanattól,hogy megláttam.lehet,hogy régimódi vagypk,de ez tényleg szerelem volt első látásra.Eggyütt szeretnénk leélni az életünket.De szerintetek még nem korai az eljegyzésről ,házasságrol,babáról beszélni??föleg ,mert a tesója 30 és már régen eggyütt van a barátnőjéel és nem tervezik az esküvőt.Nem lenne fura,hogy ha nálunk hamarább lenne?
2012. máj. 28. 12:31
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
0%

"..Neked minek van párkapcsolatod 20 évesen? miért nem éled ki magad? te honnan tudod, hogy vele akarsz élni ha már annyira nagyra vagy a 2 évetekkel? ha ki akarod élni magad akkor nem kell párkapcsolatba bonyolódni, mert az elvileg azért van, hogy tartós legyen és abból házasság és gyerek, így tök felesleges. Ez a kiélés dolog csak a maiak nagy kifogása, mert szebben hangzik mint a ribanckodás. Aki nem tud élni házasságban és gyerek mellett és neki ott vége szakad a fiatalságnak, az nem tudja mit jelent az hogy élni."


na először is:Azért van párkapcsolatom mert szeretem az illetőt;ennyire hihetetlenül egyszerű a válasz. Miért nem "élem ki" magam? Miből gondolod, hogy nem azt teszem? Mellesleg én nem használtam a kiélés szót. Olvass csak vissza és máris más megvilágításban látjátok a dolgokat. Sajnállak titeket ha mindenből arra asszociáltok, hogy az ember több f*szt akar fogni mint kilincset. Szomorú, hogy állandóan ezzel hozakodtok elő holott egy szóval nem mondtam ilyet de biztosan magatokból indultok ki..

Nagyra vagyok a két évemmel?? :D Épp azon röhögök, hogy két év SEMMI. ÉN vagyok nagyra azért mert eszem ágában sincs 20 évesen férjez menni és gyereket szülni? Én fellengzősködöm azzal, hogy ti ezt nem érthetitek mert szar kapcsolatban éltek és nekünk megvan az anyagi hátterünk is hozzá?:D Ha így jött le, nem tudom, mégis milyen hozzászólásokat olvastatok. Attól, hogy a másik nem vállalna gyereket 20 évesen mert úgy véli, még ő is gyerek (20 évesen még felnőttségről ne beszéljünk)és még a 2 éves kapcsolat is gyerekcipőben jár, nem kell köpködni, fújolni, hadakozni. Mint már írtam, ha nem tudtok helyénvalóan kezelni egy ellenvéleményt, inkább ne is írjátok ki a kérdést/válaszoljatok mert piszokul kiütközik az éretlenség.


Gyerek mellett lehet, hogy a korod alapján fiatal vagy de hogy soha többet nem vagy gondtalan, teljes egészében felszabadult az hétszentség.

Hogy nem tudom, mit jelent élni? Hát ezek szerint nem tudom, de te minden bizonnyal igen:D... Élni annyit jelent, hogy szárnyalni, pofára esni, új dolgokat megtapasztalni, örömet, csalódást nem pedig, hogy 20 éves korodban 3 évre bekuckózod magad a gyerekkel egy lakásba, csak vele foglalkozol, elszigetelődsz a környezetedtől és egyre lejjebb csúszol magányodban.

Hiába álltok neki személyeskedni, nem fog rajtam. Két éve együtt vagyok a Férfival, akit szeretek és akivel el tudnám képzelni a hátralevő életem- DE NEM 2 ÉV UTÁN, tojáshéjjal a seggünkön.

20L

2012. máj. 30. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Aztán ennyit arról,hogy ki nem tudja elviselni a negatív kritikát.engem szitkozol,közben Te magad is felhaborodsz ga valaki ellentmond neked.én nem veszekedni akartam,de úgy látszik Te igen.ha valami gondod van,ne itt add ki a dühödet.köszönöm szépen
2012. máj. 30. 21:57
 33/35 anonim ***** válasza:
Nem veszkszem csak a felmerülő kérdésekre válaszolok. Természetesen megkérdőjelezem annak az épelméjűségét aki jóformán ribancnak titulál mert nem megyek férjhez 20 évesen. :D
2012. máj. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Én ilyet nem írtam..nekem mindegy ,ez személyiség függő..lehet én így érzem,és szerencsére a párom is,de Te nem.ennxi
2012. máj. 31. 10:40
 35/35 anonim válasza:
Nagyon furcsa ez nekem! Ebből ha nem vigyázol, problémák lehetnek!
2012. jún. 2. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!