Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal majdhogynem szakítottunk kb 1 hete mert tisztára bevolt fordulva nem törödve velem.Aztán nekem ebböl elegem lett -harcolni akartam a kapcsolatunkért- s leültem vele beszélgetni csak nyögdécselt meg alig válaazolt de csak kihúztam belöle, hogy mi is a baja :)) mondta hogy rádöbbent arra hogy leélné velem az életét és hogy tovább lépjünk a kapcsolatunkba de adjak neki kis idöt hogy hadd gondolkodjon. kérdeztem töle hogy gondolkodott e és mondta hogy nem...szerintetek rákérdezzek hogy mi is van? de elszúrni meg nem akarom viszont olyan kiváncsi vagyok ha mégis ugy dönt hogy igen akkor szerintetek mennyi idö után kérné meg a kezem?


23L és 28F és 2 éve együtt vagyunk/lakunk


2012. okt. 30. 14:29
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kérdezz rá. Ha sietteted rosszul is elsülhet, arról nem beszélve hidd el a férfiak pontosan tudják mit akarnak és azt meg is lépik. Nekem kicsit inkább gyanús, hogy ez időhúzás és nincs is mögötte igazi érzelem és gondolat. Inkább kábít! Tehát várj ki max. új barát után kell nézned.
2012. okt. 30. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 A kérdező kommentje:
ha nem lenne mögötte igazi érzelem akkor miért mondta volna a szemembe hogy leélné velem az életét s fogva a kezem szinte térden állva?adok neki időt s ha nem lép akkor majd lesz valahogy!
2012. okt. 30. 14:40
 3/37 A kérdező kommentje:
ja és miért kábítana? nem értem...
2012. okt. 30. 14:41
 4/37 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is csak huzza az idöt..
2012. okt. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
100%

Ezt egyszerűen nem is értem.... Mi az, hogy rádöbbent arra, hogy leélné veled az életét és hogy tovább léptek? Elvileg minden kapcsolat ennek a reményében indul vagy nem???


Miért kell erre rádöbbenni? Elég érdekes / furcsa felfogás az egyszer biztos.


Én nem kérdeznék rá, majd ha szeretné akkor megkéri úgyis a kezedet.

2012. okt. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
100%

Miért kell egy embernek azért teljes mértékben befordulnia, és nem törődömnek lennie veled szemben, mert veled akarja leélni az életét és esetleg gondolkodik azon, hogy tovább léptek?


Ebben az egészben nincs semmiféle logika, szerintem ez hülyeség és valami más van a háttérben...

2012. okt. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
Gondolom most jött el az az alkalom számára mikor átgondolja hogy tényleg akar e engem egész életében vagy sem!De miért húzná az időt nem értem...minek ha nem kér meg akkor is ugyanugy szeretni fogom!!!
2012. okt. 30. 14:47
 8/37 Marcy Darcy válasza:
100%
Ezt nem értem. Azért fordult magába, mert rájött, hogy veled akarja leélni az életét? De hát ez elvileg jó, ennek örülnie kellene. Akkor meg minek fordul magába? Szerintem itt valami más dolog van a háttérben. Nem mindegy, hogy valaki titkolódzik, rejtegeti a párja elől a gyűrűt, vagy kiakad azon, hogy rádöbbent valamire, és magába fordul.
2012. okt. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
mikor ezt kinyögte :) akkor énis meglepödtem és kérdeztem is töle hogy ezért és annyi volt a válasza hogy igen. kicsit furi a párom gondolkodása...
2012. okt. 30. 14:51
 10/37 A kérdező kommentje:
és még annyit fűzöt hozzá hogy kicsit megijedt az egésztöl :)
2012. okt. 30. 14:53
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!