Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal majdhogynem szakítottunk kb 1 hete mert tisztára bevolt fordulva nem törödve velem.Aztán nekem ebböl elegem lett -harcolni akartam a kapcsolatunkért- s leültem vele beszélgetni csak nyögdécselt meg alig válaazolt de csak kihúztam belöle, hogy mi is a baja :)) mondta hogy rádöbbent arra hogy leélné velem az életét és hogy tovább lépjünk a kapcsolatunkba de adjak neki kis idöt hogy hadd gondolkodjon. kérdeztem töle hogy gondolkodott e és mondta hogy nem...szerintetek rákérdezzek hogy mi is van? de elszúrni meg nem akarom viszont olyan kiváncsi vagyok ha mégis ugy dönt hogy igen akkor szerintetek mennyi idö után kérné meg a kezem?


23L és 28F és 2 éve együtt vagyunk/lakunk


2012. okt. 30. 14:29
1 2 3 4
 21/37 A kérdező kommentje:
2 év alatt kiismert már voltam én idegesebb és jól türte de nem kérdezgetek csak gondoskodom róla s szeretem tovább!majd megkapom a gyűrűt elöbb vagy utóbb!
2012. okt. 30. 16:10
 22/37 anonim ***** válasza:
ja bocsi igyekezetet akartam írni, nem idegességet
2012. okt. 30. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
jól van kislány......minden rendben lesz....
2012. okt. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 A kérdező kommentje:
jaaaaj hagyuk már a kislányozást légyszives köszönöm!!!!!!
2012. okt. 30. 16:13
 25/37 A kérdező kommentje:
Amúgy meg #13.nem azon gondolkodik, hogy folytatni akarja-e a kapcsolatot vagy sem hanem azon gondolkodik, hogy most tegye meg az elöre lépést vagy még várjon kicsit.Lehet még nincs felkészülve rá!Érted??
2012. okt. 30. 16:23
 26/37 anonim ***** válasza:
84%

Ugye Te is érzed, hogy 28 évesen nem nagyon van mit gondolkodni az ilyen kérdéseken. Vagy akar, vagy nem...

És ez pont azért ilyen egyszerű, mert már kiismert.

Szerintem is kánya van a dologban...


(Amúgy nem értem miért zavar a kislányozás, hiszen Te is 23L-ként definiálod magad.)


24N

2012. okt. 30. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 A kérdező kommentje:
De nem értem miért lenne vége a kapcsolatunknak én úgy látom/érzem, hogy szeret és énis őt csak volt az a pár nap mikor olyan volt ...
2012. okt. 30. 16:42
 28/37 A kérdező kommentje:
Előzmény lemaradt bocsi! Volt neki egy 3 éves kapcsolata s azt a nöt eljegyezte, s gondolom azért gondolkodik most, hogy merjen e belevágni mivel az első balul sült el ugyebár... s gondolom ezért hezitál mivel nem akar mégegyszer csalódni!
2012. okt. 30. 17:42
 29/37 anonim ***** válasza:
Szerintem nem hezitálunk ilyen kérdésen agy tudjuk vagy ha mégis akkor azt jelenti kétségeink vannak akkor meg már rég rossz.....
2012. okt. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim válasza:
100%

Én pont az ellenkezőjét javaslom, amit a többiek! Távolodj el Tőle teljesen. Ez baromi nehéz lesz, a kommentjeidből lejön, hogy kézzel-lábbal ragaszkodsz hozzá. Ám egyszer olvastam egy ilyet, s ha végiggondolod (tedd meg, tudom, fájdalmas lesz!), teljesen igaz (ettől olyan durva);

"Ha valami a sajátodnak érzed, engedd el! Ha visszajön, akkor a Tiéd! Ha nem, akkor sosem volt a Tiéd!"


Félreértés ne essék, nem azt mondom, hogy hagyd el a párod, csak éreztesd vele, hogy gáz van; az ember olyan lény, hogy mindig az kell neki, ami nem lehet, amit nem kaphat meg egyből; avagy gondolj egy gyerekre: van egy játéka, amivel nem törődik, de ha elvennéd tőle, egyből utána nyúl. Ez ösztönös birtoklási vágy.


Ennél még fontosabb, hogy ne hagyd rá a dolgot; valamit mindenképpen tegyél, ne nyomulj, ne zargasd; esetleg ötvözd a kettőt - ijessz rá. Nem bírod sokáig, hogy ezt az állapotot létrehozta köztetek, ha így folytatja, elveszít! Nem kell, hogy komolyan is gondold, de ettől beijed és elmondja, mi van.


Egyébként meg én nem zárnám ki, hogy vendégetek van - és egy harmadik csaj rontja a levegőt; de ennyiből ebben korántsem vagyok biztos, csak megjelöltem, mint lehetőséget, de a Te állapotodban ezt nem lehet felmérni, mert ilyenkor elborít a "rózsaszín köd", az első az automatikus tagadás, emiatt, hogy "nem, az nem lehet, Ő is szeret engem!" ...


Jajj, és a legfontosabb gondolat: írod, hogy nem ezért voltál vele két évet - mert ennyi ideje vagytok együtt! Hadd mondjam el, hogy egyáltalán nem biztos, hogy azért ismerted meg a párod, hogy vele éld le az életed. Ha egyszer a jövőben szétmennétek (amit nem kívánok, nagyon fontos, szögezzük le), és éppen emiatt, valahogyan ebből kifolyólag ismernéd meg az új párod, akivel aztán később gyereked, családod lenne, majd 50 év múlva nagyivá válnál ... rájönnél utólag, hogy azért ismerted meg a jelenlegi párod, hogy aztán ráleljél az igazi nagy Ő-re. Ne ragaszkodj senkihez kézzel-lábbal, résztvevő vagy az életedben, de a sorsunkat nem önmagunk írjuk! Egy kapcsolathoz két ember kell; ha a párod nem akarja, vagy nem dolgozik rajta, előbb-utóbb kiszeretsz belőle: ez ilyen; egyedül nem lehet működtetni. Hadd meséljek el még valamit: az egyik legjobb barátom 7, majdnem 8 évig volt együtt a volt párjával és eljegyezte; már a levegőben lógott az esküvő. Rá egy hónapra a csaj kidobta a lakásból, szó szerint (!!!). Nem sokkal később, alig egy hónap telt csak el, s a csávó rálelt egy másik lányra, utólag rájött, hogy az előzőhöz nem is illett igazán. (külsőleg azért lehetett látni, hogy nem tökéletes a harmónia, de ezt a részvevők nem szeretik elismerni, elsősorban maguk felé) Tehát ne erőlködj, ha nem muszáj, a legfőbb tanácsom, hogyha másban nem is, a kapcsolatokban mindig legyél magadhoz őszinte - ez nagyon nehéz, de nagyon fontos - az élet túl rövid, hogy bárkire is elpazarold az idődet!

2012. okt. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!