Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal majdhogynem szakítottunk kb 1 hete mert tisztára bevolt fordulva nem törödve velem.Aztán nekem ebböl elegem lett -harcolni akartam a kapcsolatunkért- s leültem vele beszélgetni csak nyögdécselt meg alig válaazolt de csak kihúztam belöle, hogy mi is a baja :)) mondta hogy rádöbbent arra hogy leélné velem az életét és hogy tovább lépjünk a kapcsolatunkba de adjak neki kis idöt hogy hadd gondolkodjon. kérdeztem töle hogy gondolkodott e és mondta hogy nem...szerintetek rákérdezzek hogy mi is van? de elszúrni meg nem akarom viszont olyan kiváncsi vagyok ha mégis ugy dönt hogy igen akkor szerintetek mennyi idö után kérné meg a kezem?


23L és 28F és 2 éve együtt vagyunk/lakunk


2012. okt. 30. 14:29
1 2 3 4
 11/37 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem még ne éld bele magad nagyon abba a lánykérésbe.A pasik nem ilyenek,hogy befordulnak,mert gondolkodnak a jövőjükön.Ez elképzelhetetlen.Sokkal valószínűbb,hogy már kezd kihűlni a kapcsolatotok,és azon gondolkodik,hogy érdemes-e folytatni,vagy inkább lépni kellene.Jobb lenne,ha nem sürgetnéd a választ,és mindent bedobnál,hogy melletted döntsön,ha te is ezt akarod.
2012. okt. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/37 A kérdező kommentje:
pont ezen vagyok hogy mindent bedobok hogy megtartsam s hogy bizonyitsak neki jó feleség lennék!!!
2012. okt. 30. 15:00
 13/37 anonim ***** válasza:
100%
Ha már gondolkodik a dolgon (és tuti azon elmélkedik akarja-e folytatni , mert az ember csak ekkor lesz befele forduló) akkor már hiába bizonyítasz ráadásul úgy érzem be szeretnéd csapni hogy veled maradjon...abból pedig jó nem sül ki....
2012. okt. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/37 anonim ***** válasza:
100%
Kislány ez a kapcsolat végét jelenti. Kereshetsz mentséget a részére, belemagyarázhatsz neked tetsző dolgokat, de hidd el a pasik pontosan tudják mit akarnak. Ha szeret egy lányt és meg akarja kérni a kezét, akkor nem totojázik, hanem megfogja. Nem is látom, hogy bárki azt írta volna neked, hogy igen pár hét és menyasszony leszel, mindenki azt jelzi neked, hogy sántít valami. Mindegy Te mit akarsz, ebből nem lesz házasság. Jobb lenne emelt fővel tovább állni!
2012. okt. 30. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/37 anonim ***** válasza:
100%
Se veled se nélküled hozzáállást sejtek részéről, ami nem túl bíztató. Remélem nem nekem lesz igazam.
2012. okt. 30. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/37 A kérdező kommentje:
miért csapnám be???? azzal hogy bízonyíitom hogy szeretem eddig is megtettem de most jobban fogok!!!! azért is!! majd kiderül hogy kinek lesz igaza de remélem nekem ...
2012. okt. 30. 15:53
 17/37 Marcy Darcy válasza:
52%
Úgy legyen, én szorítok!
2012. okt. 30. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/37 anonim ***** válasza:
Ne kérdezz rá! ne csinálj semmit! Legyél a támasza, szeresd! Ennyit tehetsz!
2012. okt. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/37 A kérdező kommentje:
köszönöm!! Nem azért voltam vele 2 évet hogy most csak úgy eldobjam!!!!!! NEM!!!!!Amúgy meg én élek a párommal és nem ti lehet nektek igy most másképp jön le a szitu mert olvassátok és nem pedig átéltétek!
2012. okt. 30. 16:07
 20/37 anonim ***** válasza:
Azért csapnád be mert lehet hogy a nagy idegességedben olyan "arcodat" mutatnád ami nm is te vagy igazán.....
2012. okt. 30. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!