Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Rákérdezzek vagy sem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rákérdezzek vagy sem?

Figyelt kérdés

A párommal majdhogynem szakítottunk kb 1 hete mert tisztára bevolt fordulva nem törödve velem.Aztán nekem ebböl elegem lett -harcolni akartam a kapcsolatunkért- s leültem vele beszélgetni csak nyögdécselt meg alig válaazolt de csak kihúztam belöle, hogy mi is a baja :)) mondta hogy rádöbbent arra hogy leélné velem az életét és hogy tovább lépjünk a kapcsolatunkba de adjak neki kis idöt hogy hadd gondolkodjon. kérdeztem töle hogy gondolkodott e és mondta hogy nem...szerintetek rákérdezzek hogy mi is van? de elszúrni meg nem akarom viszont olyan kiváncsi vagyok ha mégis ugy dönt hogy igen akkor szerintetek mennyi idö után kérné meg a kezem?


23L és 28F és 2 éve együtt vagyunk/lakunk


2012. okt. 30. 14:29
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kisértetiesen emlékeztett a korábbi páromra, aki 3 év együtt járás után, úgy érezte, már "illő" lenne megkérni engem, viszont nem volt biztos a kapcsolatban, hanem látványosan elkezdett tépelődni, gondolkodni. Mint kiderült szakítani se akart, viszont nagyon úgy érezte, hogy 3 után mozdulnia kéne valamerre a kapcsolatnak, de az eljegyzéshez, összeköltözéshez, házassághoz se füllött a foga. Végül szétmentünk, amit nem bántam meg. Én mondom, add ki a barátod útját. Nehogy már gondolkodnia kelljen azon, hogy akar e téged. Most tulajdonképpen akkor szünetet kért, hogy eldöntse szerinte érdemes a veled maradni... nem megalázó ez? OKé, hogy lehetnek egy kapcsolatban megingások, de szerintem amig nem súlyos megingásról van szó addig max pár óráig tart a bekattanás, és lerendezi magában az ember... nem hetekig. Hagyd ott, könnyitsd meg a saját meg az ő dolgát is. Ha pedig tényleg kelleni fogsz neki,utánad fog jönni.
2012. okt. 31. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim válasza:
100%
31-eske, 30-as vagyok: nagyjából azt írtad le, amit én, csak más megvilágításból. Lényeg, hogy a fenének sem kéne egy műanyag kapcsolat. Inkább legyek magányos, mint olyasvalaki, aki hazugságban él, önmagát, vagy a másikat ámítva. Fújj...
2012. nov. 1. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
Na azóta mi a helyzet?
2012. nov. 5. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:
azóta változott a helyzet jóó irányba!!!!Megváltozott teljesen, rózsát kaptam tőle s egy finom vacsorát egy remek helyen :))))
2012. nov. 6. 13:00
 35/37 anonim ***** válasza:
persze :D
2012. nov. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim válasza:
100%

Egyet értek az előttem szólokkal:)

Sajnos ha már valaki hezitál,abból sosem sült még ki jó....

most vacsi,hogy nyugtassa a lelkiismeretét,aztán majd dönt...

De hogy nem jó irányba az is biztos!

Amugy egy gyűrű még semmit nem jelent,sőt!A mai világban egy házassági levél sem!

Holott én egy boldog házasságban élek,de ugyanigy éltünk házasság előtt is!

teljesen mindegy sztem,hogy kapsz e gyűrűt vagy sem!

2012. nov. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Az igen....durva vagy anyám
2019. okt. 17. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!