Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mit szólnátok hozzá, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok hozzá, ha a párotok nem elsősorban szerelemből hanem mielőbbi megállapodás céljából kérné meg a kezeteket? Így is igent mondanátok?

Figyelt kérdés

Kicsit olyan jó nincs jó a szamár is dolog, nem? Igy semmi kedvem hozzá menni!

Mondta mennyire unja már a keresgélést és meg szeretne állapodni. Növeli a bizonytalanságomat, hogy az exét 4 év után sem jegyezte el velem meg már első hónaptól kezdve ezt tervezi. Tegnap a gyereknevekről beszélgettünk. Majdnem elsirtam magam!! Nagyon nem mindegy, hogy én kellek neki vagy csak beéri velem mert már unja a keresgélést és a csalódásokat :( Mi a véleményetek?


2013. jan. 14. 12:38
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
74%
Te reagálod ezt túl. Vagyis inkább túlkombinálod. Veled akar megállapodni, tőled akar gyereket. Mi ebben a furcsa? Miért pont tőled, miért nem mástól? Mert téged szeret. Az ember nem vesz csak azért valakit feleségül, hogy megállapodjon. Az ilyen ember csak elvan, mint a befőtt a kapcsolatában és kész. Ne fáradsz magad felesleges agyalással.
2013. jan. 14. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
68%

Édesem az én férjem 1 hónap együtt járás után elém állt, hogy ő nem keresi tovább az ideális nőt. Bennem megvan az ami kell. Feleségül venne, és szeretné ha én lennék a gyermekei anyja. 3 hónap után összeházasodtunk. 12 éve élünk boldog házasságban 2 gyermekünk van.. Pedig előttem 5 éves kapcsolatból lépett ki..Még a menyasszonya sem volt a lány..

Ne bonyolítsd túl a dolgot. Ha bizonytalan vagy, ha ilyeneken agyalsz akkor mond meg neki, hogy te nem vele képzeled el a jövőt.. De felesleges elméleteket gyártanod. Jobb nem lesz.

2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
51%

Azért álljatok meg egy kicsit és olvassátok vissza a kérdését a lánynak!!!!!


"Mondta mennyire unja már a keresgélést és meg szeretne állapodni."


Ez a mondat azért elég durva, szerintem ez mindenkit elgondolkodtatna. Szerintem jogos a félelme a lánynak. 1-2 hónapja vannak együtt, és a fiu közli hogy unja a keresgélést, jó lesz neki ez a csaj is. Gondoljatok bele, egy ilyen kapcsolatból mi lesz 5 év múlva.

2013. jan. 14. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 A kérdező kommentje:

Szerintem nincs jó vége az ilyen "jobb mint egyedül" alapon müködő kapcsolatoknak! Azért vegyen el mert szeret és velem szeretné leélni az életét ne azért mert végre talált valakit aki elfogadja "eltüri maga mellett" így fogalmazott ( ö még nálam is önbizalomhiányosabb)

Szerintem ennek szerelmi alapon kell működnie..Igy kicsit olyan mintha érdek szagú de lehet tényleg én vagyok rosszul összerakva :/

2013. jan. 14. 12:54
 15/31 anonim ***** válasza:
57%
Akkor hidd ezt bazki és dobd ki... Ennyire buta embert...
2013. jan. 14. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 A kérdező kommentje:
A 13-as érti mire gondolok!
2013. jan. 14. 12:55
 17/31 anonim ***** válasza:
70%

csak 1 kérdés


szerintetek melyik pasi az aki unalomból házasodik ????

mutassatok már egyet nekem .....

2013. jan. 14. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
72%

Már ne haragudj de nem lenne egyszerűbb vele megbeszélni ugyanezt? Ő mondta neked, hogy na jó veled is beéri ha nincs jobb vagy csak te érzed így? Mert nem mindegy ám, a kis önbizalom sok sz*rt elhitet az emberrel, amit nem kéne.


Szerintem a legegyszerűbb megoldás ha veszel egy nagy levegőt és leülsz vele és elmondod a kétségeidet. Megkérdezed tőle igazán szeret-e, vagy csak nem akar már tovább keresgélni? Miért téged akar elvenni?

Észre fogod venni ha hamukál de azt is ha igazán szeret.

Mi innen nem látjuk a kapcsolatod milyenségét.

Ha már az elején nem tudtok kommunikálni és őszintén egyenesen nevén nevezni a problémát akkor később mi lesz?


Ha csak kényelemből vesz el akkor nem mennék hozzá. Csak úgy ha szeret különben egy életen át szenvedhetsz aztán meg egyszer csak beugrik nála valaki, aki felrúgja a kis kényelmes, türelmetlen világát.


Szóval tessék szépen nagyokat beszélgetni! Nem kell félni a problémáktól azért vannak, hogy megoldják.

2013. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
68%
Ha csak beéri veled, akkor ne menj hozzá. Jobbat érdemelsz annál, hogy valaki rád fanyalodjon. Próbáld letisztázni vele, hogy miért is kellesz neki, mert az "unom a keresést" elég béna indok.
2013. jan. 14. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
54%

Ne viccelj már: most azért akarna téged elvenni és gyereket csinálni neked mert nem biztos a dolgában? Gondolkodj: ha elváltok és van már gyereketek, fizetheti a gyerektartást 18 évig. Biztosra megy, szeret téged, ezért tervez veled. Nem azért hogy pár év múlva megint elváljon.

Ha én a párommal gyereknevekről beszélgetnék meg házasságról akkor a plafonig ugranék örömömben és nem sírnék meg kételkednék.

2013. jan. 14. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!