Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Járt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki hasonló cipőben? Iszonyú türelmetlen vagyok, mikor kér már meg?

Figyelt kérdés

A közeli ismerősi körömben mi vagyunk együtt legrégebb óta: 4 éve.

Idő közben legjobb barátnőmet, barátnőimet, testvéremet, és még sorolhatnám... MINDENKIT elkegyeztek.

A barátom tudom, hogy el akar és azt is, hogy meglepetésnek szánja, de én ezt már nem bírom tovább...

Volt már többször, hogy kénytelen voltam neki kisírni magam, de már nem akarom többször, hisz azt se akarom, hogy "kihisztitzett legyen" akkor már inkább semmi.

Próbálom tartani magam, de már megint egy ismerős...

Alig bírom, így is észre veszi persze ha bajom van... :(

Mi a francot csináljak?

Sose gondoltam, hogy egy hisztis p'csa leszek... De ez már komolyan iszonyúan zavar.

Persze örüljek, hogy van egy barátom aki szeret és el akar venni stb. De én ezt már nem tudom kivárni...


Tudom tudom kénytelen leszek, ha nem akarom elrontani, de komoylan nem tudja már rászánni magát?

Elmondtam neki 100x, hogy nem akarok nagy felhajtást...


Aki volt már így légyszi írja le kinek mondta el a bánatait, hogyan vezette le a feszkót.

A párom a legjobb barátom ő az aki a legtöbbet ismeri belőlem, másnak (főleg nem a legjobb barátnőmnek) nem tudom elmondani, főleg, mert az ő kezét 1 év után megkérték...



2013. júl. 2. 23:58
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon gyerekes vagy!!! Hát nem veszed észre, hogy folyamatosan azt hangoztatod, hogy mások így, meg mások úgy. Kit érdekelnek mások?? Az az ő életük, a tiéd meg a tiéd.


Bőven ráérsz még a házassággal, különösen úgy, hogy együtt sem éltek még. Lakva ismerszik meg az ember.


Hány éves vagy amúgy? Szerintem 20-22 lehetsz.

2013. júl. 3. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 anonim ***** válasza:
69%
Kedves Kérdező! Együttérzek Veled, tényleg rossz. Kitartást kívánok! Annak pedig, aki azt mondja, hogy két ember döntésének kell legyen, igaza van. De szóba került a kihisztizés is... Azt hol tartjátok etikusnak, hogy gyakorlatilag csak a pasi döntése, hogy mikor méltóztat megkérni? Mert jó, hogy mindkét félnek akarni kell, de ha a pasi nem gondolkodik rajta (akármiért is), akkor a nő miért ne hozhatja szóba?
2013. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/37 anonim ***** válasza:
54%
4 év után már én is eléggé várnám. De összeköltöztetek már?
2013. júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
79%

Nem arról van szó, hogy nem lehet szóba hozni. De normális felnőtt kapcsolatban max. megbeszélik, hogy mit szeretnének. Nem az megy, hogy deeeee mikoooooor kérsz mááááár meeeeeeg??? Nézd már a Juliskát is megkérték meg a Katit is!!! Te nem akarsz már eljegyezni??????


Mi az, hogy együtt is éltek meg nem is? Egy kollégiumban lol?


Komolyan, mit akarsz már, nőj fel mielőtt eljegyzést meg házasságot akarsz. Az eljegyzés nem egy dísz, annak akkor van értelme, ha rövidesen követi az esküvő is, nem az, hogy jegyezzé má el mer má mást is eljegyeztek oszt le vagyunk maradva, az nem baj, ha amúgy nem házasodunk össze 10 év múlva se, meg a kapcsolatunk tini szinten van, de a lényeg az, hogy húzd má fel azt a gyűrűt!

2013. júl. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 anonim ***** válasza:
100%

De gondolom ha még suliba jársz akkor 19-21 éves lehetsz, hova sietsz még??

Együtt sem éltek, fogalmatok sincs arról milyen dolgozni, eltartani magatokat, a saját lábatokon állni, de már felnőttesdit játszanál, hogy jegyezzenek már el...mert másokat is. És? A másokéból mennyien házasodtak össze és meddig fog tartani szerinted? Mert az ilyesmi nem sokáig szokott. Pontosan addig, amíg össze nem költöznek, el nem kezdenek dolgozni, aztán rájönnek, hogy milyen kemények és unalmasak a hétköznapok egymás mellett és nem is erre vágytak...


Ennek egy KOMOLY döntésnek kellene lennie, nem egy felelőtlen ígérgetésnek, amit egy idétlen iskoláslány kinyavalyog.

2013. júl. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/37 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


A helyzeted nem egyszerű, főleg úgy hogy a környezetedet nézed és oda szeretnél felemelkedni. Pedig fontos lenne az is hogy a kapcsolatotok mennyivel lenne több vagy kevesebb egy gyűrűtől.


Hidd el nekem is van/volt idő mikor mindig azt néztem a mai közösségi oldalak segítségével, hogy mely ismerősömmel mi történt. S igen olykor bosszantó tudott lenni az, hogy kevesebb ideje vannak együtt mint mi, de már gyűrű, esküvő baba. S igen Tőlünk is kérdezik, hogy na nálunk mikor lesz.


Mi 7 éve vagyunk együtt. Ebből 4 évet távkapcsolatba éltünk.

Nem egész 2 évet laktam a páromnál és az anyukájánál mivel tanultam, Ő meg dolgozott.

Tanulmányaimat befejezve feljöttünk Bp-re a saját szüleimhez és most április óta van nekem is munkám.


Mondhatni 3 évet lakunk együtt, de ugye mégis ott vannak a szülök.


5. évfordulónkat külföldön ünnepeltük, tengerparti nyaralással. Elismerem azt hittem lesz valami, mivel az időpontot Ő választotta, így azt hittem készül valamire. De nem történt semmi, nem mondom hogy rosszul esett, inkább elgondolkodtam, és sok mindent átértékeltem.


Tudom azt, hogy amíg szülőkkel lakunk addig sok minden ilyen téren nem fog történni.

S igen feltettem magamnak a kérdést hogy nem elég garancia neki a 7 év?

Nem erről van szó, hanem arról hogy még nem laktunk önállóan, nem gondoskodtunk még egymásról és önmagunkról úgy hogy nincs a környezetünkbe szülői "segítség"


S igen beszéltünk róla, és Ő azt mondta hogy ha együtt lakunk legalább 1 évet és jól működik minden akkor el fog gondolkodni a dolgokon.

De így hogy ez nincs még meg minek?

Persze mikor ezt mondta nem a legjobban esik az embernek, mert nem ezt akarta hallani, de egy sarokba leülve végig gondolva rájön hogy igaza van.


Pedig sokszor a kapcsolatunkba voltak olyan pillanatok amikor azt mondtam, hogy ha ezt vagy azt a nagyobb összegű dolgot nem vette volna meg akkor már lehetne gyűrű.


A legtöbb pasi szereti előbb az anyagi dolgokat megtervezni, de a legtöbb nő úgy gondolja mindig fog hiányozni valami.


Én se leszek fiatalabb csak öregebb, nekem is van egy kitűzött életkor amikor is szeretném hogy anya-feleség legyek, de nem mindenáron.


S mivel Ti nem éltek együtt szerintem első sorban erre erősítsetek, ezt teremtsétek elő.

Egy gyűrű csilloghat szépen az ujjadon, ha nem tudod hogy milyen is együtt élni azzal a valakivel, mivel lakva ismerszik meg az ember.


Mi is most albérletre gyűjtünk, hogy lakva megismerjük egymást pedig 7 éve vagyunk együtt.


Ha szereted a pasit és meg akarod tartani akkor ne görcsölj a gyűrűn csak azért mert a barátnők így úgy.

Lehet később pont ők fognak sírni mert szakítottak.

2013. júl. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/37 anonim ***** válasza:
74%

At hiszem én votam az egyetlen, aki megvédett, de visszavono ...

Tényleg gyerekes amit csinálsz.

Csak azért akarni mert mások is?

4 év után nem éltek még együtt, iskolába jártok....gondold már át!

Azért, hogy csak jegyesek legyetek kérjen meg? Mikor lesz abból házasság?

Együttélés nélkül pedig lehettek 10 évet is akár együtt, akkor is van esély rá, hogy nem működik együtt lakva....

Nincs realitása így az eljegyzésnek....

2013. júl. 3. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:
85%

Csatlakozom az előttem szólókhoz. Én nem mondom, hogy éljetek együtt (stb.), de amíg nem neki jut eszébe, addig hiába kattogsz rajta... Biztos el akar jegyezni? Meddig vagy képes várni rá? Ezeket érdemes mérlegelni...


Egy menyasszony (pár nap múlva feleség)

2013. júl. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
24%
Utolsó vagyok: engem kevesebb, mint egy hónap után jegyzett el, 10 nap múlva esküvő... 1 évesek leszünk aznap. Ha komolyan gondolja, mire vár?
2013. júl. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem függetlenül hogy egy kapcsolat két ember döntésén és tervein alapszik, vannak bizonyos dolgok amit úgy gondolom hogy a férfiak döntésének kéne lennie.

Lehet róla beszélni,tervezni de nem azért hogy másokhoz felsorakozzunk.


Pár év múlva úgy akarsz vissza emlékezni hogy kaptam egy gyűrűt de....


Nem beszélve arról hogy nem éltek együtt, akkor mire akarsz alapozni hogy igen vele akarsz élni?


Ha kapsz is gyűrűt utána azon fogsz agyalni miért csak jegyes vagy és mért nem feleség?

Egy gyűrű sőt egy papír sem biztosít arról hogy a Tiéd marad.


El kell azon is gondolkodni hogy készen állsz egy házasságra, családra vagy csak a barátnőidnek akarsz villogni

2013. júl. 3. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!