Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Járt már valaki hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Járt már valaki hasonló cipőben? Iszonyú türelmetlen vagyok, mikor kér már meg?

Figyelt kérdés

A közeli ismerősi körömben mi vagyunk együtt legrégebb óta: 4 éve.

Idő közben legjobb barátnőmet, barátnőimet, testvéremet, és még sorolhatnám... MINDENKIT elkegyeztek.

A barátom tudom, hogy el akar és azt is, hogy meglepetésnek szánja, de én ezt már nem bírom tovább...

Volt már többször, hogy kénytelen voltam neki kisírni magam, de már nem akarom többször, hisz azt se akarom, hogy "kihisztitzett legyen" akkor már inkább semmi.

Próbálom tartani magam, de már megint egy ismerős...

Alig bírom, így is észre veszi persze ha bajom van... :(

Mi a francot csináljak?

Sose gondoltam, hogy egy hisztis p'csa leszek... De ez már komolyan iszonyúan zavar.

Persze örüljek, hogy van egy barátom aki szeret és el akar venni stb. De én ezt már nem tudom kivárni...


Tudom tudom kénytelen leszek, ha nem akarom elrontani, de komoylan nem tudja már rászánni magát?

Elmondtam neki 100x, hogy nem akarok nagy felhajtást...


Aki volt már így légyszi írja le kinek mondta el a bánatait, hogyan vezette le a feszkót.

A párom a legjobb barátom ő az aki a legtöbbet ismeri belőlem, másnak (főleg nem a legjobb barátnőmnek) nem tudom elmondani, főleg, mert az ő kezét 1 év után megkérték...



2013. júl. 2. 23:58
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
100%
Sok húgyagyú (már bocs) akik összeköltözés nélkül jegyezi el egymást! Aztán összeköltöznek és szétmennek. Inkább örülnél, hogy a párod nem akar viccet csinálni az eljegyzésből, sokan azt hiszik ez játék, mert fel lehet tenni a netre, meg mutogatni! Meg csak akkor komoly ha eljegyez, bullshit! Dolgozik? Van pénze? Ja nincs? Akkor talán anyagi biztonságot akar előbb, tényleg szörnyű pasi! Szállj le a földre és ne irigykedj! Boldog a kapcsolatod? Szeretitek egymást? Csak akkor szeret ha eljegyez?
2013. júl. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 anonim ***** válasza:
75%

sosem értettem azokat az embereket, akik mindig amiatt sírnak ami nincs, ahelyett, h annak örülnének ami van.


mi már 3 éve együtt éltünk, mikor eljegyzett a vőlegényem, és soha egy percig sem hisztiztem miatta. hagytam a saját medrében folyni a dolgokat, élveztem a kapcsolatunk minden percét, utazgattunk, tanultunk, dolgoztunk, terveztük a jövőt együtt. nem az az elsődleges, h ott legyen a gyűrű az ujjamon, hanem hogy érezzem, h számíthatunk egymásra, igaz társak vagyunk.

2013. júl. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/37 anonim ***** válasza:
47%
Ismerős, mi 5 éve vagyunk együtt mindkettőnk 2 éve dolgozik fixen. Szóval csak szimplán nem akarja elhatározni magát, gondolom... Én sem a gyűrűre vágyom, számomra anélkül is fontos lenne, ha tudnám, hogy komolyan velem akar lenni és az eljegyzéssel "megígéri" hogy fontos vagyok. Minden jól működik de nagyon ködösít ha a jövőről van szó és szeretném ha nem csak a "majd" lenne.
2013. júl. 8. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk minden olyan automatikus volt. A férjemmel mielőtt jártunk volna, 5 éve ismertük egymást, és egyre többet beszélgettünk, míg szépen egymásba szerettünk. 2 éve kezdtünk el randevúzni, és utána össze is költöztünk. Az 1 éves évfordulónkon megkérte a kezem, 2 éves évfordulónkon volt az esküvőnk. Neki előttem volt pár komoly kapcsolata, de egyik lányt sem jegyezte el, mert nem merte megígérni nekik, hogy kitart mellettük jóban-rosszban. Ez a döntés szerintem két tényezőn múlik: mindkét félnek elég érettnek kell lennie, és legbelül éreznie kell, hogy Ő az igazi.
2013. júl. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/37 anonim ***** válasza:
49%
Legyél modern kérdező, kérd meg te a kezét.
2013. júl. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:

Szia, nézd meg ezt a friss topicot, 3 fickó is járt erre 2 óra alatt, akit megzsarolt a barátnője avval, hogy vegye el:

http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__eljegyzes..

2013. júl. 14. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim ***** válasza:
Helyesbítek: Már az első 15 perc alatt járt az ajánlott topicban 3 olyan fickó...
2013. júl. 15. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!