Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van így értelme együtt maradno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme együtt maradnom a vőlegényemmel ha pár dolgon nem tudom magam túltenni?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a vőlegényemmel, de van pár dolog amiért megutáltam és nem tudom ezeken túltenni magam, gyakran eszembe jutnak és elkezdek gyűlöletet érezni akkor felhozom ezt és jól összeveszünk. Ez elfog múlni? Van így értelme együtt lennem vele?

2014. febr. 21. 12:17
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Ha nem túl indiszkrét, írd már le, hogy miért utáltad meg...

De semmiképp sem házasodnék addig, amíg ilyen jelentős konfliktusokat nem beszéltünk és zártunk le VÉGLEG.

2014. febr. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Az együtt maradást ugyan lehet értelem alapján eldönteni, de ez inkább érzelmeken alapuló kapcsolat szokott lenni. Ha nincs meg az érzelmi alap, akkor minek együttmaradni ??
2014. febr. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Hasonlóképpen éreztem én is a vőlegényem iránt. Már 3 év után is voltak gondjaink de mindig vártam, próbálkoztam hátha változik. 7 évig voltunk együtt amit utólag nagyon bánok. Semmi értelme nem volt csak húztuk egymás idejét. Most, hogy másik párom van és van egy csemeténk is teljesen biztos vagyok benne, hogy jól döntöttem amikor szakítottam mert az amúgy is labilis kapcsolatunk nem bírta volna el a gyerekkel járó plusz dolgokat. Ha újra csinálhatnám akkor már előbb otthagynám és ezt javaslom neked is a leírtak alapján.
2014. febr. 21. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló, erőt adott a válaszod :) Lehet azért is húzom még mindig mert félek, hogy nem találom meg az igazit, félek, hogy magamba maradok pedig még csak 22 éves vagyok.
2014. febr. 21. 12:51
 15/23 anonim ***** válasza:
100%

22 évesen még kiscsibe vagy! Nehogy egy ilyen alakra pazarold a húszas éveidet!! (Sajnos én így tettem, és már bánom!)

28 évesen csaptam lecsóba, elváltam, és akkor rögtön meg is ismertem a mai férjemt. Megérte elválni! ;)

2014. febr. 21. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Gyűlöletet érzel? Akkor szerintem nincs sok értelme...
2014. febr. 21. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim válasza:
Nincs!
2014. febr. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Nahát, mennyi sorstársam van! :)

21 évesen férjhez mentem. Nem kellett volna. Szenvedtem egy szar kapcsolatban 5,5 évet. Elváltam és fél évre rá megtaláltam az igazi párom. Van 2 csodaszép lányunk, kertes házunk, kutyáink...

Melyik a jobb?

Nincs értelme a csodára várni, szakíts vele.

2014. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

Bizonyos dolgok vagy tüskék nem múlnak el...ha megbeszélni se tudjátok, mert vitába torkoll, akkor szerintem ezen jobb túljutni.

Exemmel pontosan ilyen helyzetben voltunk, bár ott túl sok volt a tüske. Milliószor megbeszéltük...a végén már nem torkollt vitába...már elmúlt a dolog, amiért "utáltam". Akkor jöttem rá, hogy nem csak az ok múlt el, ami nekem fájt, összepakoltam megköszöntem a két évet és elköltöztem.

Ennek így kellett történnie. Hiába okoztam neki hatalmas fájdalmat, inkább élje túl és szenvedje túl ezt, mint egy leánykérés felbontást vagy egy válást....

2014. febr. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Ha már eljutottál arra a pontra ,hogy utálatot érzel iránta és már vita is volt belőle ,akkor már régen rossz.

Az utálatból táplálkozol és ha még valami kedveset is tenne ,akkor sem tudnál olyan szemmel nézni rá ,mint az első szeretetnél.

Van erre megoldás ,nem azt mondom ,csak a leírtak alapján neked nincs. túl fiatal vagy és tapasztalatlan ,de semmi vész ,ez is tapasztalat lesz a javából.

Tulajdonképpen a kérdésedre megadtad magadnak a választ ,innen csak a megerősítést várod,független attól ,hogy milyen lesz...

2014. febr. 22. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!