Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Van így értelme együtt maradno...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van így értelme együtt maradnom a vőlegényemmel ha pár dolgon nem tudom magam túltenni?

Figyelt kérdés
3 éve együtt vagyunk a vőlegényemmel, de van pár dolog amiért megutáltam és nem tudom ezeken túltenni magam, gyakran eszembe jutnak és elkezdek gyűlöletet érezni akkor felhozom ezt és jól összeveszünk. Ez elfog múlni? Van így értelme együtt lennem vele?

2014. febr. 21. 12:17
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mi miatt utáltad meg?
2014. febr. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Minek mondtál neki igent amikor megkérte a kezed?
2014. márc. 13. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:
Mert akkor még azt hittem, hogy meg tudjuk oldani a problémákat, de azóta még több lett a probléma.. 1 hete szakitottam vele.
2014. márc. 13. 17:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!