Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Visszautasítani egy lánykérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítani egy lánykérést, majd jóvá tenni a dolgot hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy hogy kell visszautasítani azt tudom,mert megtettem különböző hülye női taktikai okok miatt,de rosszul sült el nagyon megbántottam. Vissza lehet ezt valahogy csinálni? Jóvátenni? Hogy ne higyje azt, hogy én nem gondolom annyira komolyan? Mert Vele akarom leélni az életem ez biztos de nem vonz a házasság...

2010. jan. 27. 19:35
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:

Szia!

Na pontén is így jártam, tegnap elmentünk egy csárdába, ott az Anyukája nevét megkérte a barátom nevelőapukája, ő igent mondott, erre a barátom is mondja, hogy na most ő is, hogy hozzámegyek-e...én is teljesen házasságellenes vagyok.Csak mondtam, hogy szerintem ezt már jópárszor megbeszéltük, hogy én nem szeretem az iylen dolgokat.Pluszszámomra nem is volt túl romantikus, nem tudom, azt hittem ez az Anyukája és a nevelőapja napja, meg az amúgy is előbb történt...és olyan fura volt már így, ez ugye mint mondtam, tegnap este történt, azóta elküldött maguktól, ott laktam náluk,pedig én nem tudtam, hogy a "B" verzió ezt takarná. Nagyon sokszor mondtam, hogy nem szeretem az eljegyzősdis dolgokat, oké, már 28 évesek vagyunk és 9 éve járunk. Nem tudom, szeretem, de ..ha tudnám, hogy ez van a "B" verzió mögött másképpen döntenék.... tudnátok segíteni, ma végigkönyörögtem neki a napot, hogy légyszi bocsásson meg....stb stb, de ő nem hajlandó, kamionzik és kiment 3 hétremost, előtte sem találkoztunk sokat, most minden összejött, tegnap volt az utolsó napom a munkahelyen..és nem tudom mit csináljak....valaki?! köszönöm, egy lány (aki, ha újracsinálná a dolgokat másképp döntene) :(

2013. nov. 1. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Pacsi!:( Igen,mint láthatod a kérdésemből,ez egy visszafordíthatatlan lépés volt,amit tettünk.Ha ki is heveri ezt a kapcsolatotok,akkor is úgymondd örök folt marad. Ja,akkoriban,amikor kiírtam ezt a kérdést,voltak olyan dolgok is,hogy az Anyja előtt is újra megkérdezte,de csak úgy simán szóban és még mindig a "nem"-ben voltam. Miután hazamentünk,ezt otthon külön sérelmezte,hogy az Anyja előtt hogy mondhattam ilyet és többször is... Szóval azt gondolom esetetekben ez is rátett egy lapáttal és magyarázza valamilyen szinten mélyebb érzelmi oldalról a "B verziót". Nem tudom mit mondjak,mit tanácsoljak. Én is elbasztam és azt hiszem iszom is a levét mái napig...
2013. nov. 1. 17:35
 33/36 anonim válasza:
76%
Hát...és azóta nem is találkoztatok? Mi van vele?! A fiúk nem értik meg, ha egy lány ennyire házasságellenes? Nem vágom...én ha tudnám, hogy ez a "b" igent mondanék, de egy étteremben, semennyire nem romantikus, nem is térdelt le, csak átnyújtotta...és fura volt de úgy éreztem, hogy a nevelőapja akar elvenni, mondom ugyanolyan gyűrűtartó.... nem tudom..... ez gondolom nem lesz másképp.én szeretem és ha tudtam volna hogy neki ez ennyire fontos, máshogyan döntök, csak fura mert sztem ez 2 emberre tartozik, kedden voltunk arborétumban, és tök romantikus volt sétáltunk... meg minden szinte csak mi voltunk, miért nem akkor miért ott mindenki előtt h meg kelljen felelnem mindenkinek...olyan rohadt egy szar érzés volt....persze most így már máshogy döntenék. És zt mondta hogy 10 év után meg nem tök mindegy hogy kérem meg a kezed, ennyire számítanak a körülmények?!?! basszus számít...az anyjának ez volt a 3 nekem első....
2013. nov. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
Biztos vagyok benne, hogy ez abból fakad, hogy Anyáék nem boldogok...és látom, hogy el lett rontva az ő életük is ezzel...vagy fogalmam sincs...hogy ez honnan jön, de szeretem, olyanok voltunk, mint a barátok....megbeszéltük, hogy mi nem vagyunk ezek a házasulandók, ha akarunk bemegyünk egy anyakönyvvezetőhöz és kimondjuk az igent, nem szeretem a puccparádét és az a sok ember, mindenki gratulál...mi mások vagyunk....
2013. nov. 1. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim válasza:
legalábbis én csak azt hittem... barátok voltunk, mindent megbeszéltünk, úgy látszik kevés volt......és nem mondtam elégszer...h ha eljön az idő szólni fogok...!
2013. nov. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 A kérdező kommentje:
Figyi,már írtál privátban is:) most ezt itt tárgyaljuk ki nyilvánosan vagy ott? Egyébként csak a kérdést olvastad el? Válaszokat se? Neked is segítene nyilván itt minden. De legalább a kommentjeimet el kellett volna szerintem és akkor tudnád is hogy mi van.Meg ki mit tanácsolt/mi lett.
2013. nov. 1. 20:42
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!