Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Visszautasítani egy lánykérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítani egy lánykérést, majd jóvá tenni a dolgot hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy hogy kell visszautasítani azt tudom,mert megtettem különböző hülye női taktikai okok miatt,de rosszul sült el nagyon megbántottam. Vissza lehet ezt valahogy csinálni? Jóvátenni? Hogy ne higyje azt, hogy én nem gondolom annyira komolyan? Mert Vele akarom leélni az életem ez biztos de nem vonz a házasság...

2010. jan. 27. 19:35
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
Mondd el neki ezt őszintén! Fontos, hogy tudja, mert úgy tűnik, most az ellenkezőjét érzi.
2010. febr. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 A kérdező kommentje:
Elmondtam de látod hiába...
2010. febr. 19. 11:07
 23/36 anonim ***** válasza:
0%

12:39-s vagyok


Próbáld meg amit javasoltam... tudom nem nagy ötlet, de talán beválik... Remélem nektek a legjobbakat. (Azt pedig arra értettem, hogy én egy elutasítás után elhagynálak)


De az hogy ő ezt nem tette, az azt jelenti, hogy csak a büszkesége nem engedi, hogy kimondja, hogy minden ok.. Ezért kell "cselekedni" és becsalni a közjegyzőhöz, és komolyan érdeklődni!


Szurkolok neked!

2010. febr. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 A kérdező kommentje:
Azért kérdeztem,mert Ő is ezt teszi:( azóta folyamatosan építi le a kapcsolatot,ugy néz ki sikeresen.:( Pedig azért több mint két éve együtt vagyunk,nemrég költöztünk a saját otthonunkba és mégis. Hogy lehet egy ilyen miatt ezt csinálni? Én azért nem tudom ezt megérteni,mert nekem nem fontos a házasság...
2010. febr. 20. 09:09
 25/36 anonim ***** válasza:
Szia utolsó vagyok! Remélem már megoldódott minden!
2010. márc. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


IGEN,ez már több mint egy 3 évvel ezelőtti kérdésem és még úgy néz ki mindig aktuális.:( Új kérdést szerettem volna a témával kapcsolatban kiírni,melyben a múlt elmeséléseképp - ami a jelen is, hivatkoztam volna erre a kérdésemre,így jutott eszembe,hogy legjobb ha visszakeresen és kiemelem.


Szóval. Már megtettem annó,amit itt többen is tanácsoltak,de úgy igazából,2010 Karácsonyakor.Szóval majd egy évembe telt (!),mire kinyögtem egy igazi őszinte bocsánatkérést ezzel kapcsolatban,és elmondtam,hogyha még mindig szeretne elvenni,tiszta szívből IGEN-t mondanék,NAGYON NEHÉZ VOLT (Nekem),de NAGYON MEGHATÓ is,nem is gondoltam volna, szóval így utólag NAGYON KÖSZÖNÖM KEDVES VÁLASZOLÓIM! Ez tényleg kellett szerintem Mindkettőnknek.


Tehát azóta már (és egyre jobban ahogy "öregszem"), Én is másképp gondolkodom a házasságról,akkor megértette Velem a lényegét az egésznek és azóta már Nekem is ez az elfogadott és úgy szeretnék Mellette lenni,mint a Felesége,ahogy elvileg Ő is szeretné már rég,hogy Mellette legyek,mégsem kérte meg a kezem azóta rendesen. Illetve beszélt róla,hogy szeretne elvenni,de ennyi. Most ilyenkor mi van?


Köszi!

2013. júl. 13. 13:50
 27/36 anonim ***** válasza:
35%
Kellett neked taktikázni, így jártál!
2013. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:
51%
megkértem a párom kezét és igent mondott de rá egy hétre a fejemhez vágta a gyűrűt, ő is pont ugyan ilyen gondolkodású lett mint te de ő egy hét alatt. Beszélgetett vele a tesója egy kicsit és próbálta ˇvisszaszerezni" a gyűrűt de velem nem lehet szórakozni. mindenkinek jár egy esély..mindenki maga dönti el mikor és mire használja fel....25F
2013. júl. 13. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
Jó kérdés. Az én másik felem már 2x megkérte a kezem 13 év alatt és én mindkétszer igent mondtam. Azóta született egy kislányunk, de nem vett el. Ha szóba hozom témát vált. Tudom, h neki nem fontos a házasság, nekem viszont az. Soha nem erőltettem a lánykérést, mégis megtette, de szerintem csak így akarta megünnepelni az első 'rendes' fizetését, h gyűrűt vett belőle, ne nem tulajdonít neki nagyobb jelentőséget. Szóval nálunk fordítva van, mint nálatok. S bár szeretem mégis valahol megalázónak érzem a helyzetet :(
2013. júl. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 A kérdező kommentje:

27! Taktikázni biztosan azért tudtam akkoriban ezzel a kérdéssel,mert magáról a házasságról alkotott képem nem volt olyan mint már ma.Nem is értettem a fontosságát a kérdésnek,nyilván ezért jöhetett ez a gondolat.Ma már képtelen lennék rá....Szóval elsődleges szempont most így pláne visszaolvasva ezt a kérdésem az volt,hogy "nem vonzott a házasság" ma meg már pont az ellenkezőjét érzem,illetve már egy jó ideje.


Lehet,hogy mégiscsak írok ki új kérdést,mert az utolsó Válaszolóm megihletett.Máshol is olvastam már ilyet,hogy volt lánykérés,de esküvő nem és most megpróbálom ennek okait felkutatni.... Vagy esetem más?


Továbbra is várom a válaszokat,köszönöm!

2013. júl. 13. 17:45
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!