Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Visszautasítani egy lánykérést...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Visszautasítani egy lánykérést, majd jóvá tenni a dolgot hogy lehet?

Figyelt kérdés
Mármint hogy hogy kell visszautasítani azt tudom,mert megtettem különböző hülye női taktikai okok miatt,de rosszul sült el nagyon megbántottam. Vissza lehet ezt valahogy csinálni? Jóvátenni? Hogy ne higyje azt, hogy én nem gondolom annyira komolyan? Mert Vele akarom leélni az életem ez biztos de nem vonz a házasság...

2010. jan. 27. 19:35
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) A házasságra engem már nem kell rábeszélni,mostmár igent mondanék... De hogy ezt hogy tehetem jóvá? Ha beszélek erről csak azt mondja magyarázkodom...
2010. jan. 27. 23:40
 12/36 anonim válasza:
Hagyd hogy elhűljön picit a dolog, lehiggadjanak a kedélyek. És próbáld meg egy jó pillanatába hogy de jó lenne ha......
2010. jan. 28. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
Nehezen hihető hogy akkor nem akartad és pont most hirtelen már akarod. De én megértelek mert én is hirtelen ember vagyok. mondd meg neki,hogy nagyon sokáig tápláltad magadba hogy nem akarsz házasságot, de átértékelted a dolgot. Ha nem használ semmi beszéd, akkor kérd meg te az övét.
2010. jan. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
14%

A vszautasítás egy férfi számára övön aluli ütés! Még akkor is, ha együtt éltek.

Ne várd, hogy akár hat év múlva is újra feltegye ezt a kérdést, de szerintem akkor már rég nem is lesz aktuális. Én biztos nem forszíroznám soha többet. De magadra vess!

28/F

2010. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:

Nézd, ha 8 (6) év múlva hozzámennél, akkor most is megteheted. Ha most nem akarod, később sem fogod akarni.

Egy dologgal teheted jóvá: minél előbb megkéred a kezét te! Pl. vegyél marcipán esküvőitorta-figurát (menyasszony-vőlegény), csomagold be dobozba, tegyél bele egy papírt, hogy "vegyél feleségül", vagy tegyél bele valami szerelmes verset.

2010. febr. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:
Azóta már mondtam neki,hogy végülis semmi akadálya mert újból megkérdezte és addigra mérlegeltem én is,hogy végülis mire várnék és ha neki fontos,akkor oké (mert nekem nem az én világ életemben azt mondtam nem akarok férjhez menni). De azóta is csak azt hajtja,hogy azt mondtam nem akarok hozzámenni és biztos nem szeretem... Szóval úgy tesz mintha amit utána beszéltünk meg sem történt volna...:(
2010. febr. 5. 11:32
 17/36 anonim ***** válasza:
Nem vagyok túl nagy tudoós de ha együtt éltek akkor bármelyik este odaállhatsz elé egy nyugis pillanatban amikor nem meccset néz és mondhatod neki h: szereted, nem akartad megbántani de nem gondoltad h egyszer még így fogsz vágyni arra h a felesége lehess.Mesélj neki a terveidről, h szeretnél(-e) neki gyereket szülni, mondj neki olyan dolgokat amit tudod h szeretne és boldoggá tennéd vele!(persze csak igazat mondj!)Ne engedd h közbeszólnom.Aztán finoman bújj hozzá csókold meg ölelgesd szeretgesd...Biztos meg fogja érteni h szereted...:)
2010. febr. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
0%

Szia!


Elborzadva olvastam végig a kérdésedet, és teljes mértékben egyetértek a 28 éves F kollegával.


Szerintem magadban nem bízol/tál annyira, hogy a házassági ajánlatot elutasítottad.

Én pl Vérig lennék sértve... Azt hiszem leépíteném a kapcsolatot, bármennyire is fájna...


De!!


Sztem hejrehozható!


Nem Szavak kellenek ide.. És azt is rossz ötletnek érzem, hogy te kérd meg a kezét. (Férfiúi öntudatát csak lerombolod)


Szerintem csak menjél el vele sétálni és "véletlenül" a hivatal felé vezessen az utatok. És keressed/étek meg az illetékest, hogy szeretnétek esküvőre előjegyeztetni magatokat (itt még úgysem kell konkretizálni, csak hogy menyivel elötte kell szólni, stb), meg a felvehető nevekről tájékozódni...


A lényeg, hogy ott szembesüljön vele, mit akarsz ügyintézni.

Csak csald el oda. Szerintem utánna meg fog enyhülni, és TALÁN újra meg fog kérni....

2010. febr. 17. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:

Az előző hozzászóló vagyok


Azért kiváncsi lennék mik voltak azoka a "különböző hülye női taktikák"

2010. febr. 17. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:

Különböző hülye női taktikák: Ő egy olyan ember,aki mindig célokat tűz ki maga elé és szeret küzdeni érte,de ha valamiért nem kell küzdenie nem értékeli és ezért nem akartam egyből igent mondani,hogy lásson bennem is feladatot.


Egyébként mit értesz az alatt hogy Te leépítenéd a kapcsolatot bármennyire is fájna?

2010. febr. 18. 18:05
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!