Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szerintetek hogy illene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogy illene megtartanunk az eljegyzésünket?

Figyelt kérdés
Sziasztok. A nővérem kezét a (immáron)vőlegénye tavaly októberben kérte meg,az enyémet pedig a párom,karácsonykor :) Nagyon jó kapcsolatot ápolunk velük,legjobb barátok vagyunk. A nővéremék idén szeretnének összeházasodni,mi viszont majd csak jövőre,mert akkor fejezek a fősulin:) Felénk szokás az eljegyzés után,és még a lagzi előtt egy "eljegyzési partit" adni,ahova kb 40-50 főt hivunk meg vacsorára egy étterembe és ekkor huzzuk fel egymás újjára a karikagyűrűt. A nagy kérdés az az,hogy egybe tartsuk e a nővéremékkel vagy sem? A szüleimnek biztosan egyszerűbb lenne,úgymond egy kalap alatt lerendezni,de a vőlegényeink szülei nem tudom mennyire örülnének ha az egyetlen fiaik eljegyzését egy másik párral kellene együtt tartaniuk és lennének számukra vadidegen emberek is az ünnepségen. Meg hát amúgy is, ez két emberről kellene,hogy szóljon,így vagyunk vele mi is és a nővéremék is. A szüleim bele is mennének,hogy külön tartsuk a kettőt,a nővéremékét idén áprilisban,a miénket pedig vagy télire vagy jövő tavaszra. Ezzel meg az a probléma,hogy több mint egy évre az eljegyzésre tartjuk meg a partyt? Ez kicsit furcsa lenne és nem is annyira szokás. Nektek erről mi a véleményetek?

2015. febr. 3. 09:45
1 2 3 4
 21/37 anonim ***** válasza:
72%
akinek még a szülei mondják meg, hogy mit kell csinálnia, annak tényleg baromi fontos egy esküvő
2015. febr. 3. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/37 A kérdező kommentje:

Kényszerítettek minket :D

Ők mondták,hogy örülnének ha lenne,őrizzük meg a hagyományunkat és mi ezzel is szerettünk volna örömet szerezni nekik,ha nekik ez fontos. :)

2015. febr. 3. 10:33
 23/37 anonim ***** válasza:
42%
Jesszum :D Anyuci nyikkant egyet, hogy mi hogy legyen a gyereke esküvőjével/eljegyzésével kapcsolatban, és a gyerek egyből vigyázzba vágja magát és engedelmeskedik :D Tényleg nagyon felnőtt vagy :D
2015. febr. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/37 anonim ***** válasza:
63%

és gyereket mikorra? mennyit kell szülni?

nászéjszakán ott állnak majd? :D

felnőttség...

2015. febr. 3. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/37 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem arról szól az egész,hogy a szüleim kényszerítenek rá,ugyanmár!!!

lehet,hogy ti annyira nem tisztelitek a szüleitek,hogy szeretnétek a kedvükben járni,ha már mindent megtesznek értetek,és nem nézitek azt,hogy nekik is legyen egy pici örömük,de mi ezzel nem így vagyunk!

A testvéremék és az én párom is szeretné az eljegyzési bulit és én sem azt mondtam,hogy ellenzem és vasláncon húznak majd oda,hanem azt,hogy én akkor is ugyanolyan boldog lennék és ugyanúgy szeretném a párom,ha nem futná a z eljegyzésre!

Valószínűleg őrült nagy bűnt követtem el....

2015. febr. 3. 10:53
 26/37 A kérdező kommentje:

Olvasd el azt is amit ez előtt írtam. Úgy látszik erre már immunius itt sokak szeme.

A szüleim ragaszkodnak hozzá,hogy kifizetik és nem én "fizettetem" ki velük,és egyáltalán nem várjuk el azt egyik családtól sem,hogy mindent anyagilag álljon. MINT EZT MÁR LEIRTAM!!!

2015. febr. 3. 11:00
 27/37 anonim ***** válasza:
55%

válasz a kérdésre:

szernitem kérdezd meg anyucit és ő megmondja, hogy mit csinálj :D

megfelel?

2015. febr. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/37 anonim ***** válasza:

Hagyjátok már....

ő is egybe akarja tartani (az esze szerint), mert így praktikus, de szive szerint külön tartaná...

Most arra vár hogy szavazzunk arra hogy egybe, mert ő maga nem mer igent mondani rá...

2015. febr. 3. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/37 anonim ***** válasza:
55%

mert ő maga nem mer igent mondani rá...


vajon eljegyzésre se mert? ja arra mert. "nem mert" betojok a röhögéstől.

akkor szavazzuk meg egy állitolag felnőtt nőnek (allitoalg!)hogy hogyan tartsa a eljegyzési bulikáját... :D



és ahogy itt pár imseretlen ember dönt, úgy lesz :D

2015. febr. 3. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/37 anonim ***** válasza:

Jó, ez a 67%-os valószínűleg frusztrált és most épp nem tudja másképp kiélni a bajait, minthogy a másik családi életében és pénztárcájában turkál, vagy rosszabb esetben egy unatkozó nő és épp menstruál...


A kérdésre válaszolva: szerintem praktikusabb egybetartani, az esküvő meg úgyis nagyobb dolog és az külön lesz (bár nálunk nem szokás eljegyzéskor ilyen nagyobb bulit csinálni, csak vacsora szűk körben). De ettől függetlenül megkérdezném a vőlegényeket és családjaikat, hogy ők mit gondolnak egy ilyen megoldásról.

2015. febr. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!