Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezek után megmondanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megmondanád a párodnak, hogy inkább ne jegyezzen el?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a 3. évfordulónk (együtt élünk, 25 fölöttiek vagyunk). Többször szóba került az eljegyzés, állítása szerint benne is lett volna de mindig mondta hogy majd egyszer, ha úgy érzi. Én már 1 éve nagyon vártam, minden jeles ünnepen abban reménykedtem hogy na most. A harmadik évfordulónkkal voltam úgy hogy ha most nem, akkor soha. Sajnos az ünnepek után mindig a fejéhez vágtam hogy még arra se vagy képes hogy egy gyűrűvel meglepj, elismerem, hisztiztem, tudom nem szép, de ha ideges vagyok nem tudom magamban tartani. Most, a 3. évfordulón sem történt semmi, kicsíptem magam itthonra, főztem egy különleges ételt. Semmi nem történt. Este elalvás előtt megint kicsaptam a balhét. Nem mondott semmit. Elmeséltem a nővéremnek hogy mi volt, ő meg elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem vagyok türelmesebb, elmondta neki a párom hogy megfog kérni, de nem ünnepnapon meg évfordulón mert tudja hogy akkorra várom. Azért a harmadik évforduló csak egy szép dátum lett volna nem? Vagy én gondolom rosszul? Lassan két hete ezen kattogok és úgy érzem, már jobb lenne ha nem is történne meg. Elegem van hogy én könyörgök. Megmondjam neki, hogy felejtse el ha véletlen meg is tette volna? 27/N
2017. máj. 26. 15:54
1 2 3 4 5
 11/46 Költőnő? ***** válasza:
91%
Nem, nem minden nőnek ez az álma. Egy érzelmileg is felnőtt ember tudja, hogy nem ezen múlik egy kapcsolat boldogsága. Neked nem az álmod ez, hanem a rögeszméd.
2017. máj. 26. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/46 Sunshinedoll ***** válasza:
66%

Őszintén megmondom, nem értem, miért vagy ennyire kétségbe esve. Fiatal vagy, európában élsz, az égvilágon senki nem kényszerít arra, hogy te most azonnal férjhez menj.

Nyilván a helyedben én is elgondolkoznék, hogy miért nem kért még meg, ha azt mondta, meg fog, de ezt nem hisztivel kell elintézni, meg nem erőszakos nyomással, meg nem is azzal, hogy te megmondod neki, hogy jó, bmeg, akkor ne vegyél el, aztán továbbra is főzöl rá mondjuk és minden marad a régiben.


Akkor vagy állj a sarkadra és szakíts vele, vagy legyél türelmesebb.

2017. máj. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/46 anonim ***** válasza:
52%
Oké, hogy a kérdező kicsit hisztis. De most komolyan szerintetek 27 évesen meddig kéne türelemmel várnia egy nőnek? Én ennyi idősen már gyereket szeretnék lassan, persze előbb házasodni. Igaz, hogy nem kellett volna kicsapni mindig a balhét de ennyi idősen három év után már én is várnám. Nem azt mondom ,hogy idős valaki 27 évesen csak azt, hogy nem 20 évesek és azért már lassan a családalapítás is aktuális. A másik, hogy a kérdező nővérének mit mondott a pasi mikor fogja megkérni? Mert az rendben, hogy nem az évfordulón de mégis mikor? Még idén vagy egy év múlva vagy kettő? ÉN is utálom azokat a hülye pi.csákat akiknek már egy év után sír a szájuk, hogy gyűrűvel villoghassanak mert a Mancit meg a Gizit is már megkérték... Na de ne essünk át a ló túl oldalára se, hogy kb. a pasi egyedüli döntése legyen a házasság és majd ha ő egyszer (vagy nem...) úgy dönt, hogy na most már elég jó kislány voltál kaphatsz egy gyűrűt akkor eljegyzi vagy mi van? Azért ennyiből nem lehet tudni, hogy a pasi tényleg terezi e a lánykérést vagy csak húzza az időt.
2017. máj. 26. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/46 anonim ***** válasza:
60%
12# tök igazad van de az sem szép ha egy 27 éves nőnek csak húzzák az idejét és igazából sosem akarják elvenni. Egy pasinak bármikor lehet gyereke, de egy nőnek nem. Ennyi idősen én is szeretném tudni, hogy mire számítsak.
2017. máj. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/46 anonim ***** válasza:
20%

Kedves Kerdezo! Annyi idosen ha ugy akarna , mar reg eljegyzett volna... o nem akar elkotelezodni tulsagosan. Az se jo, ha tul hamar es persze szamit a kor is... 25+folott... en amugy sem vagyok hazasulos tipus. A gyuru arat nyaraljuk el :)

25L

2017. máj. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/46 anonim ***** válasza:
19%
En tudom, hogy sok nonek ez az alma... es hogy sok embernek fontos. En olyan emberrel voltam 4evig, aki ugyanigy huzta-nyuzta a dolgot. Persze elso idokben vartam ra es o is mondta, hogy majd egyszer... de amugy is rossz volt a kapcsokatunk a vegen, ugyhogy tok mindegy volt. Biztos, ha lenne olyan urge korulottem, aki normalis, akkor igent mondanek, most pedig az elkeseredettseg szol belolem... de inkabb ulj le vele errol komolyabban beszelni. Nezett-e mar gyurut? Teszteld le... mondjon boltokat, webcimeket. Milyen arban vannak a gyuruk? Hogy akarja az eljegyzest? Mindkettotoknek gyuru vagy csak neked? Tesztelgesd szepen. Latni fogod, ha fingja sincs es akor arra os rajossz, hogy nem is akwrt eddig sem eljegyezni...
2017. máj. 26. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/46 anonim ***** válasza:
67%

3 éve együtt vagytok, miért nem beszéltek meg? Az nem fair, hogy majd valamikor kegyeskedik megkerni, te meg évekig várod. Vicces.

Beszélhetek, hogy mondjuk fél éven belül, vagy ahogy nektek jó. A konkrét alkalmat kitalálható ő, de ha nem történik semmi az adott idoig, akkor rúgd ki és keress egy egy kevesebbe toketlen pasit. Csak az időd húzza.

2017. máj. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/46 anonim ***** válasza:
65%
Mi 6 év után lettünk jegyesek és képzeld előtte is és utána is ugyanolyan boldogok és hisztimentesek voltunk. Ez csak egy gyűrű (és papír) nem lesz tőle jobb a kapcsolat. De ha most ezért így hisztizel akkor tényleg rád fog unni.
2017. máj. 26. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/46 anonim ***** válasza:
75%

Volt olyan a kapcsolatotokban hogy leültetek és teljesen nyugodtan megbeszéltétek hogy te szeretnél férjhez menni, mikor, hogyan képzeled el, gyereket mikor akarsz és a többi? Nem követelőzés leülni és megbeszélni, elmondani hogy mire vágysz, de hisztizni, leordítani a másik fejét igen és roppant gyerekes. Értem hogy hirtelen haragú vagy, én is, de ez az a szitu amikor ez nem visz előre. Mióta éltek is együtt? Az számít igazából.

Egy kapcsolathoz két ember kell és kommunikáció, higgadtan, meghallgatva a másikat, kompromisszumok. A hisztérikus balhéval csak ellököd magamtól a másikat, hisz csak azt látja hogy sárkánnyá válsz, ezek pedig minden jó emléket felülírnak, ha nyugodtan, nem követelőzve teszed a legtöbbször siker is van.

Ha megmondod neki hogy akkor ne is jegyezzen el akkor nem fog, sőt az a kapcsolat végét jelenti az esetek többségében.

2017. máj. 26. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/46 anonim ***** válasza:
70%

Vannak dolgok, amiben nem lehet kompromisszumot kötni, egyik a házasság, másik a gyerekkérdés. Ha te férjhez akarsz menni, ő meg nem képes elvenni egy 15 perces szertartás keretében, akkor tényleg szakíts vele.

Megkérdezted, hogy el akar venni? Adj neki határidőt, gondolkodjon, de ha nem akar elvenni, akkor ne húzzátok tovább egymás idejét. Én sem akartam volna olyan férfit, aki nem vesz el, bár én nem is költöztem volna addig vele össze. Mert neki így marha kényelmes, hogy kapja a kaját, ellátást, aztán még el sem vett.

2017. máj. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!