Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezek után megmondanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megmondanád a párodnak, hogy inkább ne jegyezzen el?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a 3. évfordulónk (együtt élünk, 25 fölöttiek vagyunk). Többször szóba került az eljegyzés, állítása szerint benne is lett volna de mindig mondta hogy majd egyszer, ha úgy érzi. Én már 1 éve nagyon vártam, minden jeles ünnepen abban reménykedtem hogy na most. A harmadik évfordulónkkal voltam úgy hogy ha most nem, akkor soha. Sajnos az ünnepek után mindig a fejéhez vágtam hogy még arra se vagy képes hogy egy gyűrűvel meglepj, elismerem, hisztiztem, tudom nem szép, de ha ideges vagyok nem tudom magamban tartani. Most, a 3. évfordulón sem történt semmi, kicsíptem magam itthonra, főztem egy különleges ételt. Semmi nem történt. Este elalvás előtt megint kicsaptam a balhét. Nem mondott semmit. Elmeséltem a nővéremnek hogy mi volt, ő meg elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem vagyok türelmesebb, elmondta neki a párom hogy megfog kérni, de nem ünnepnapon meg évfordulón mert tudja hogy akkorra várom. Azért a harmadik évforduló csak egy szép dátum lett volna nem? Vagy én gondolom rosszul? Lassan két hete ezen kattogok és úgy érzem, már jobb lenne ha nem is történne meg. Elegem van hogy én könyörgök. Megmondjam neki, hogy felejtse el ha véletlen meg is tette volna? 27/N
2017. máj. 26. 15:54
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
9%
6 ev utan mar mi a loturoert kell eljegyzes? 3-4evig okes, mar is sok 25-tol. Akkor mar nem tok mindegy? 2-3ev meg idealis.
2017. máj. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
22%

"Mert neki így marha kényelmes, hogy kapja a kaját, ellátást, aztán még el sem vett."

Hacsak nem a pasi főz mert a csaj nem tud csak hisztizni,nem takarít mert letörik a körme stb.

De full kiszolgálásért cserébe egye fene lehet nálam jelentkezni csajok egész slakos akt fotóval! Hozzád mennék csak vegyél el és csinálj fel jeligére!

2017. máj. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

#21

Gondolom nekem szólt a 6 év. Nem értem miért másabb, mint 3 év után :D Akkor szabad, utána meg nem? Akkor miért nem mindegy már akkor is ? :D

Egyébként azért akkor lett, mert most vagyunk olyan szinten, hogy tudjunk házat venni és gyereket vállalni, eddig feleslegesnek éreztük az esküvőt. mert egyikünk sem nagy lagzi párti.

2017. máj. 26. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
27%
Most is a kérdező főzött, nem? Én biztos nem vártam volna 3 évet, ha férjhez akarok menni. A kérdező pasija meg "nem mondott semmit". Hát pedig kellett volna.
2017. máj. 26. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
60%

Biztos, hogy a párod helyében nem hogy nem kérnélek meg, de a hisztid miatt úgy vágnálak ki, mint macskát szarni!

Engem ha kényszeríteni akarnak valamire, azért is az ellenkezőjét teszem. Gyűlölöm az ilyen kihisztizős, kierőszakolós, irányító lánykákat. Nem csodálom, hogy nem akar elvenni!


Régen voltak illúzióim a házasságról, de szertefoszlottak már. Ha a párom meg is kérném, nem ünnepnapon, nem ünnepélyesen, nem térdelnék le, csak feltennék egy egyszerű kérdést, egyetlen egyszer. Ha a válasz gondolkodás vagy nem, akkor az azt jelentené, hogy a kapcsolatnak ott vége.


26/F

2017. máj. 26. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
22%

MInden nő hisztis. Ki ezért, ki azért...

Én egyetértek a kérdezővel. Nálam 2,5 év után borult ki a bili. Azóta is "megvagyunk", de azóa valahogy már nem érzem azt, amit kellene és előtte megvolt.

Már sz..ok az egészre, de elvileg megbeszéltük hogy talán 1 év múlva ha minden jól megy. Az elején ő is mondogatta hogy majd ez lesz meg az lesz, 2,5 évig mégse volt semmi utána már számonkértem (addig szóba se hoztam soha).

Ennek a megbeszélés dolognak meg az az ereedménye, hogy abszolút nem érdekel az egész. Már esküvőt se akarok meg ruhát meg semmit csak hogy írjunk alá. Senki nem ezt képzeli a nagy, örökké tartó szerelem helyett... Megbeszélni. Mintha krumplit vennél a piacon.

Nem érzem azt azóta sem hogy igazán fontos lennék. Igazából azért maradtam vele, mert közel a 30-hoz úgy érzem már se időm, se kedvem se erőm olyat találni aki el is fog venni. Jó ez megvagyunk, meglesz a világ legromantikátlanabb házassága. Utána bármi lehet ma már úgyis mindenki válik.


De egy álom elveszett....


u.i.: se ronda se kövér nem vagyok, nem ezért nem találok új pasit

2017. máj. 26. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
Mi 4 éve együtt élünk, és a füle botját se mozgatja, pedig amikor megismerkedünk ugyanezzel "1 év után már oké" szöveggel jött... Bár én még csak 24 vagyok, de ő már 30 felett. Bár nem mintha ehhez olyan kevés lenne. Igazából már le is sz*rom mert értelme nincs epekedni utána mert a vége az lesz, amit te csináltál a sráccal, kb kiheréled ezzel a viselkedéssel. Örülj inkább neki, hogy megmondta, hogy meg fog kérni egy átlagos napon, nem is értem miért ragaszkodsz ennyire a 3. évfordulóhoz.
2017. máj. 26. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
44%

Kit érdekel,hogy másoknál mi van?

Manapság már sokaknál menő / divat vagy mit tudom én az eljegyzés meg az összes többi.


Szerintem ne hisztizz!! Ha akar megteszi,ha meg nem akkor nem.

Lehet igy meg csak azért teszi majd meg,hogy befejezed végre,ès mert kiharcoltad.Akkot jobban fogod magad érezni?

2017. máj. 27. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
82%

Az a gáz, hogy ahogy a hozzászólásokból kiveszem, te azt hiszitek attól lesz hú de nagy, örökké tartó a szerelem meg a házasság, ha hű de hatalmas csinadrattával megkérik a kacsótokat, aztán egy bazi nagy lagzival hozzámentek Mr Szőkéhez.


Közben lehet könnyen, hogy egy full minimál, 2 tanús polgári ceremónia tartósabb lesz és boldogan élnek, míg meg nem halnak.


Nem a lánykérés mikéntje a lényeg. Ő egy kérdést tesz fel neked és te válaszolsz. A mögöttes cél a lényeg. Ha ezt nem látjátok, az nagyon szomorú. Ha nem teszi meg, talán úgy érzi, hogy nem érdemes és ehhez bizony közöd van neked is, nrn biztos, hogy pozitív értelemben. Egy hisztis, követelőző libát sosem vennék el, mert előre vetíti, milyen lenne az a nő a házasságban is.


Az ilyen nőknél mindig az jut eszembe, hogy nektek nem az számít ki kér meg és milyen szándékkal, csak had legyetek körülrajongott hercegnők egy napra.


Ez számomra visszataszító.


26/F

2017. máj. 27. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
61%
25# mert a pasitól tök korrekt, hogy majd egyszer eljegyzi.... majd amikor Ő úgy dönt.....Kb a nőnek beleszólása nincs majd egyszer a pasi kegyeskedik úgy dönteni. Azt is lehet mondani ám, hogy figyelj én nem akarlak elvenni. Csak ahhoz gerinc kéne.
2017. máj. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!