Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Ezek után megmondanád a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek után megmondanád a párodnak, hogy inkább ne jegyezzen el?

Figyelt kérdés
Múlt héten volt a 3. évfordulónk (együtt élünk, 25 fölöttiek vagyunk). Többször szóba került az eljegyzés, állítása szerint benne is lett volna de mindig mondta hogy majd egyszer, ha úgy érzi. Én már 1 éve nagyon vártam, minden jeles ünnepen abban reménykedtem hogy na most. A harmadik évfordulónkkal voltam úgy hogy ha most nem, akkor soha. Sajnos az ünnepek után mindig a fejéhez vágtam hogy még arra se vagy képes hogy egy gyűrűvel meglepj, elismerem, hisztiztem, tudom nem szép, de ha ideges vagyok nem tudom magamban tartani. Most, a 3. évfordulón sem történt semmi, kicsíptem magam itthonra, főztem egy különleges ételt. Semmi nem történt. Este elalvás előtt megint kicsaptam a balhét. Nem mondott semmit. Elmeséltem a nővéremnek hogy mi volt, ő meg elkezdett velem veszekedni, hogy miért nem vagyok türelmesebb, elmondta neki a párom hogy megfog kérni, de nem ünnepnapon meg évfordulón mert tudja hogy akkorra várom. Azért a harmadik évforduló csak egy szép dátum lett volna nem? Vagy én gondolom rosszul? Lassan két hete ezen kattogok és úgy érzem, már jobb lenne ha nem is történne meg. Elegem van hogy én könyörgök. Megmondjam neki, hogy felejtse el ha véletlen meg is tette volna? 27/N
2017. máj. 26. 15:54
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
28# pont ezért kéne már a pasinak is eldönteni, hogy mit akar. Akkor mondja meg hogy nem akar házasságot. Kész. Nekem megmondta a párom, hogy előbb legyen stabil munkahelyünk egy kis félretett pénzünk aztán jöhet az eljegyzés és a házasság. Így is lett. Azért ez se működik, hogy húzza az időt meg sunyít, hogy majd egyszer...Azért egy nőnek a biológiai órája is ketyeg ám.
2017. máj. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%
29# Olyan baromság amit írsz. Persze, hogy nem az eljegyzés a lényeg, de feltűnt, hogy a pasi kerüli a dolgot?? Hol olvastad, hogy a kérdező csodálatos eljegyzésért hisztizik? Szerintem annak is örült volna ha egyáltalán megkérte volna a kezét. Most szépen itt leírod, hogy nem ez a lényeg meg blabla... de kb. az jön le, hogy a nő ne is szóljon bele ebbe és kb érezze megtiszteltetésnek, hogy a férfi végre rászánja magát. Szóval ne a lánykérés legyen a lényeg, de beszélni se lehet vele, hogy házasodjanak össze mert meg fogja kérni megmondta a csaj nővérének....Majd..... Akkor jó igazad van nem kell a csinnadratta akkor csak legyenek felnőttek de ne csak a kérdező hanem a csávó is és szépen felnőtt értelmes ember módjára beszéljék meg ,hogy figyelj szeretjük egymást, együtt akarunk lenni házasodjunk össze. Nem kell itt ámítani mindenkit, hogy majd ha nem számít rá megkéri...
2017. máj. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
60%
A férfi akkor házasodik, amikor akar, a nő meg akkor, amikor tud. Ez mindig is így volt meg így is lesz. Cserébe a szexre az ellenkezője igaz.
2017. máj. 27. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
61%

Hat en egy ilyen hisztis pitsát nem jegyeznék el az tuti. Ki tudja lehet mar 2 eve basz tatod szegenyt, tuti nem kernelek meg. Es meg siman boldog lennel higy kizsaroltad azt a vackos 10 ezer forintos gyurut, az ilyen eszetleneknek nem az ujjara kell huzni, hanem a seggebe kell feldugni...

Remelem elhagy egy normalis noert, megerdemelned h eszhez terj. Ezt is csak azert akarod mert "masoknak is van", nem is azert mert szereted. :)

Amugy meg ha elkotelezodne akkor mit idegeskedsz, akik ide irtak oket abszolut nem akartak megkerni. Nem tunik fel? Sok no csak azt a rohadt gyurut latja komolyan mondom. Meg hogy szuljon kölköt a nagyvilagba, az lesz a kovetkezo amit kiharcolsz.

2017. máj. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
84%

utolsó vagyok, en ezt latom mindenhol hogy az ilyen nők így működnek, majd koppannak idővel hogy hoppá elhagytak egy másik nőért, vajon miért :D

lehet lepontozni, de nezzetek magatokba/ gondoljatok bele.

2017. máj. 27. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:

Szerintem egy nyugodt beszélgetést igenis megér.

Nyugadtan elmondhatod, hogy eddig nagyon vártad, de hatalmasat csalódtál és megkopott a fénye.

De tényleg komolyan kellene beszélgetnetek a jövőtökről és arról, hogy a terveitek összeegyeztethetőek-e.

2017. máj. 27. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
52%
pasinak remélem megjön az esze és dob.
2017. máj. 29. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

"Megmondjam neki, hogy felejtse el ha véletlen meg is tette volna?"

És akkor ettől most mit vársz majd? Őszintén. Hogy boldogan éltek tovább? Ez is csak egy hiszti faktor lenne részedről, mert ugyanúgy akarnád az eljegyzést.

Te magad is tudod, hogy az örökös hisztiddel csak frusztrálod a pasid.

Tényleg olyan, mint egy zsarolás.

Ülj le és beszéld meg ezt normális hangnemben a pároddal.

2017. máj. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
48%

Ezek után az lenne a csoda, ha még el akarna jegyezni.

Abban igazad van, hogy a lányok (már amelyik) erről álmodnak, de semmi másban.

Miért nem kérdezted meg, hogy szándékában áll elvenni feleségül valamikor? Én megkérdeztem, amint kezdett komolyodni a kapcsolatunk, és azóta teljesen nyugodt vagyok efelől, semmilyen eseményen nem jut eszembe, mert fölösleges kattogni rajta.

Kierőszakolni meg főleg elég ronda dolog.

2017. máj. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 anonim ***** válasza:
75%

Te azt gondolod hogy ha megmondod hogy felejtse és véletlenül se tegye akkor majd megteszi, de a pasik nem így működnek: ha azt mondod ne, akkor elfelejtheted mert ő úgy is gondolja! Ő azt mondta hogy meg fog kérni, akkor meg fog. Családtagoknak nem szokták elmondani ha nem komolyak a szándékok.

Egy felnőtt kapcsolatban nincs helye játszmázásnak, hisztinek. Kommunikálni kell tudni. Ő nem akarja egyértelmű dátumra, meg is értem, így lesz meglepetés.

Lehet könyörgés nélkül is beszélni erről csak ahhoz felnőttnek kell lenni.

2017. máj. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!