Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mióta megmondta, hogy 6 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megmondta, hogy 6 év múlva akar eljegyezni rosszul vagyok. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, tanulok és dolgozok,már eltartom magam.Párom 29 szintén dolgozó. Másfél éve vagyunk együtt, eddig nem beszéltünk túl sokat ilyenről csak,hogy mindketten szeretnénk esküvőt,családot. Egy lagzin voltunk a hétvégén és egy kis ivás után elkezdte mondani,hogy 5-6 év múlva akar eljegyezni. Én ezt úgy 2-3 év múlva azért már szeretném. Ha annyi idő után nem tudja,hogy velem akar élni akkor feleslegesnek tartom az egészet. Egy hete nem tudok túllépni ezen. Mit csináljak? Nem akarom ráerőltetni ha nem akarja, de számomra fontos.

2017. okt. 27. 08:27
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
84%
Leforditom: soha a budos eletben nem akarlak eljegyezni, de valamit mondanom kell, kulonbeb hiszti lesz es bukom a fix pinat.
2017. okt. 27. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
18%
Igaza van hogy vár az együtt töltött 7. évre. Tudod akkor megy szét a legtöbb kapcsolat.
2017. okt. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
25%
Lehet, tesztelni akarta, hogy az ő személye-e a fontos neked, vagy hogy valakivel össze legyél házasodva. A reakciódból ítélve igaza volt.
2017. okt. 27. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
45%

Megbeszélted ezt vele?


Mert részegen őszintébb az ember, mert nincsenek benne a gátak, amik moderálják őt a hétköznapokban :)


Mellesleg 21 vagy, lehet azért mondott 6-7 évet, mert akkor már TE IS biztos(abb) leszel, hogy vele élnél.


Ugyanis ciki, ha 22 évesen eljegyez, te meg 27-28 évesen elválsz, mert... (van ilyen a baráti körben, nem is egy példa).

2017. okt. 27. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
62%

Megkérdezted tőle mi az amit most nem érez irántad, de 5-6 év múlva már érezni fogja? Fél, 1 évnek elégnek kell lennie ahhoz, hogy eldöntse mit és kit akar élete párjának. Ha nem elég, akkor már rég tudja, hogy nem téged akar, de kell a fix szex amíg nem talál mást. Ezzel az 5-6 évvel csak mondott valamit, hogy addig se nyaggasd, ha letelik ez az idő, kivárod, akkor majd lesz valami más kifogása a házasság ellen.


Jól gondold meg, hány évet áldozol fel érte a fiatalságodból, nagy eséllyel a semmire.


Mi anno 1,5 év után házasodtunk össze, elég hamar megkérte a kezem. Soha senkire nem vártam volna ilyen 5-6 évet, hogy eldöntse kellek-e neki vagy sem. Az érett, felnőtt határozott férfiak jöttek be mindig is, aki tudja mit akar. Nem értem volna be kevesebbel.

Aki nem ugyanúgy képzeli el az életét mint én, (nem akar törvényes kapcsolatot-házasságot), semmi baj, nem erőszak, de akkor az nekem nem igazi társ, nem illünk egymáshoz, tehát tök felesleges lett volna évekig várni rá.


Beszélgessetek. A kommunikáció fontos.

2017. okt. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Anyagi oka nincs a dolognak, eltartjátok magatokat, tehát ha ennyi idő után nincs meg benne a szándék sem arra, hogy feleségül vegyen, akkor később sem nagyon fog már, kifogások, időhúzások mindig lesznek.

A te döntésed, hogy

-kockáztatsz és kidobsz még 6 évet az életedből arra, hogy majd akkor is odaböfög valamit amivel elhúzhatja a dolgot,


-nem vársz, és keresel olyat akivel kölcsönösen szeretitek egymást és ilyen téren is passzoltok egymáshoz


-vagy maradsz azzal a lehetőséggel, hogy a csaja leszel életed végéig .


Válogathatsz.


Én a magam részéről , ha egy pasi ilyet mondott volna 1,5 év után, lelépek. Mi 2 év után házasodtunk (fél év után volt lánykérés). Soha nem várnék senkire ennyit. Lazán benne van a pakliban, hogy csak időt akar nyerni, és ha letelik a 6 év, lesz valami más kifogása. Nem bíznék ilyen férfiban, és abban, hogy komolyak a szándékai.

2017. okt. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Kísérteties a hasonlóság az eggyel lentebbi kérdéssel...
2017. okt. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
0%
ess teherbe és meg van oldva. Nem komlytalanabb ez a dolog, minthogy felteszel egy kérdést, ami attól ment a fejedbe, hogy a fickód részegen beszélt neked valamiről....
2017. nov. 1. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
78%

18. Ennyire ostoba nem lehetsz. Ha egy nő kapcsolatba szül, azt elég ritkàn veszik feleségül. Ismerősöm is azt hitte ha gyerek lesz, elveszi a pasija, hàt nem. Màr a 3. - at vàrja és még mindig reménykedik pedig meg lett neki mondva, hogy sosem fogja elvenni.


Plusz nem is érdemes ilyesmivel jàtszani. Szar érzés lehet tudni, ha csak a gyerek miatt vesznek el valakit.

2017. nov. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
0%

Pár csaj/nő mi hisztit levág "jajj nem jegyeznek el"

....-.-"


Szivem ebből látszik, hogy gyerek vagy a pasas meg biztosra megy.


Az a ciki hogy számodra fontos a gyűrű, nos ehhez előtte a párod kellene, hogy fontos legyen.


Hidd el 5-6 év lófsz, ha ő az életed szerelme/párja.

2017. nov. 14. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!