Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Mióta megmondta, hogy 6 év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mióta megmondta, hogy 6 év múlva akar eljegyezni rosszul vagyok. Mi a megoldás?

Figyelt kérdés
21 éves nő vagyok, tanulok és dolgozok,már eltartom magam.Párom 29 szintén dolgozó. Másfél éve vagyunk együtt, eddig nem beszéltünk túl sokat ilyenről csak,hogy mindketten szeretnénk esküvőt,családot. Egy lagzin voltunk a hétvégén és egy kis ivás után elkezdte mondani,hogy 5-6 év múlva akar eljegyezni. Én ezt úgy 2-3 év múlva azért már szeretném. Ha annyi idő után nem tudja,hogy velem akar élni akkor feleslegesnek tartom az egészet. Egy hete nem tudok túllépni ezen. Mit csináljak? Nem akarom ráerőltetni ha nem akarja, de számomra fontos.

2017. okt. 27. 08:27
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
0%
Olyan cukik a Down szindrómás gyerekek.
2018. máj. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
mi a helyzet veletek?
2021. júl. 16. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!