Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a főiskolás lányotok egy két kezi munkással jönne össze (asztalos, festő)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ez miatt a kérdés miatt. Nem lenézés képpen teszem fel. Csak azért kérdezem, mert szerintem két különböző világról van szó. Más az érdeklődési kör, barátok, stb. Nem is a pénz miatt kérdezem, mielőtt valaki ezt írná.

A lányom szereti a barátját, de ő nagyon szerény, félénk lány, akinek ez a fiú az első barátja. A fiú eléggé csendes, titokzatos. A családjáról keveset beszél. Legtöbbször nálunk vannak. Attól félek, hogy nem illenek össze a lányommal. Mit tegyek?


2010. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim válasza:

ja 23:45 voltam

:D:D:D

2010. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
78%

" hetente több fejvadász is megkeres engem, diplomával, hogy jöjjek ide meg oda középvezetőnek.


nem hiszem, hogy bármely szakmunkás többet keresne nálam."


Fogadunk????

2010. jún. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
21%

23:57


amellett felügyelőbizottsági tag is vagyok, és tanítok levelezős hallgatókat egy egyetemen hétvégenként.


nincs családom, a munkámnak élek, és boldog vagyok, hogy másokért dolgozhatok!

2010. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
63%
Nem az iskolázottságon múlik, hogy megértik-e egymást.
2010. jún. 5. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
19%
Kis önérzeteskék.
2010. jún. 5. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
54%
Valaki előttem említette a kisebbségi komplexusos művelten exet. Nekem is volt egy ilyenem. Én gimis voltam, ő szakközepes, elméletileg egyszerre tanultunk volna tovább. Én sose néztem le őt, mert "csak" szakmunkás, inkább ő nézett le engem, mert én "csak" gimis vagyok. Hányszor megkaptam, hogy nekem milyen egyszerű az élet... Egyszerre tanultunk tovább, ő Pestre ment továbbtanulni, én "vidékre". Gondolhatjátok, pesti műszaki egyetemista, egója az egekben. Pár hónapja pont anyukámnak panaszkodott, hogy én milyen jól választottam, mert ő szerinte elszúrta az egész továbbtanulást a gőgjével, mert ő nem adta egy szintnél lentebb, közben meg a keze a bilibe ért. Ő szenved, csúszik, én meg élem világomat a jelenlegi párommal, és ha minden jól megy mindketten diplomások leszünk, de ez nem lényeg, mert ha "csak" kőműves lenne, én ugyanúgy bújnék hozzá reggelente. :)
2010. jún. 5. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
77%
Egyetemi diplomám van.A férjem kétkezi munkás, asztalos.És képzeld csak, évek óta boldog család vagyunk.
2010. jún. 5. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból! Ti mennyit kerestek? Ha lehet,csak az igazat. Én 180ezer/hó a férjem 240ezer/hó nincs diplománk.
2010. jún. 5. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
53%
Az én páromnak "csak" 2 szakmunkásképzője van, és mégis szeretem. Emiatt soha semmilyen veszekedésünk nem volt.
2010. jún. 5. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
38%

Azt szólnám, hogy legyenek boldogok és örülnék annak, h a lányomat biztonságban tudhatom anyagilag (már persze, ha fiú nem egy Mekk mester, hanem szereti és érti a szakmáját). Nekem is volt párom, aki szakmunkásként dolgozott, miközben én főiskolára jártam. Kevés intelligensebb embert ismertem. Sajnos a diplomához nem adnak észt, ugye, miközben egy nagyon okos ember simán lehet "csak" szakmunkás, mert pl imád a fával dolgozni, a kezével létrehozni új dolgokat.

Nem mellesleg: diplomával nettó 150.000Ft/hó keresek, ami azért nem a világ pénze, főleg nem ahhoz képest, h egyesek hogy istenítik a diplomát...

2010. jún. 5. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!