Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a főiskolás lányotok egy két kezi munkással jönne össze (asztalos, festő)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ez miatt a kérdés miatt. Nem lenézés képpen teszem fel. Csak azért kérdezem, mert szerintem két különböző világról van szó. Más az érdeklődési kör, barátok, stb. Nem is a pénz miatt kérdezem, mielőtt valaki ezt írná.

A lányom szereti a barátját, de ő nagyon szerény, félénk lány, akinek ez a fiú az első barátja. A fiú eléggé csendes, titokzatos. A családjáról keveset beszél. Legtöbbször nálunk vannak. Attól félek, hogy nem illenek össze a lányommal. Mit tegyek?


2010. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim válasza:
74%
A munkás ember a társadalom leghasznosabb tagja.Sokkal többet ér mint akármilyen egyetemista.Én örülnék neki.
2010. jún. 5. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:
0%
én inkább amiatt aggódnék h tényleg szerelmes-e ebbe a srácba, vagy csak ez a srác volt az első aki érdeklődött iránta? tényleg szeretik-e egymást annyira, h a lánynak ő legyen az első az életében? én bizony nagyon vigyáznék ezzel a fiúval, és a lányomra is nagyon odafigyelnék!!!
2010. jún. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim ***** válasza:
60%

Pénzügyek témakörben feltettem egy kérdést,h ki mennyit keres, milyen végzettséggel! Érdemes megnézni. A kérdező figyelmébe külön ajánlanám!

Mellesleg a színház,vagy a művészetek utáni érdeklődést nem egyetemen tanítják!

2010. jún. 6. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem meg a lányod nem fog érni semmit egy kis fősulis diplomával. Ahhoz túlképzett, hogy kétkezi hasznos munkát csináljon (vagy értsen hozzá), de ahhoz meg képzetlen, hogy hasznos szellemi munkát lásson el, arra ott lesznek az egyetemisták, phd-sok, stb. Örülj, legalább valaki eltartja majd a lányod.
2010. jún. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:

Egy szerény jó szakmával rendelkező fiu a mai világban főnyeremény.

Azért jó lenne kicsit többet tudni róla, ha mégoly titokzatos is.

Rendesen, fehér asztal mellett.

Szereti a rántott húst?

2010. jún. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:

Már bocsi de a lányod felnött ember ne szólj bele az életébe, és nincs jogod a fiú hátterét firtatni.

Nem tudom hol élsz de nem az ember munkája határozza meg a személyiséget, vagy azt hogy 2 ember menyire jönn ki egymással.

2010. jún. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
38%
Nem örülnék, ha a lányom egy diplomással állítana haza. Semmi kedvem még egy éhenkórászt eltartani. Elég , hogy a gyerekemet.
2010. jún. 7. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:

Szerintem elég szomorú, hogy sokan lenézik a szakmunkás végzettségűeket. Nem is értem.? Attól még, hogy valakinek van diplomája, az nem egyenértékű azzal, hogy művelt, intelligens embert.

Szerintem kár azzal dobálózni, hogy ki mennyit keres. Tudomásul kell venni, hogy igenis vannak olyan végzettségek (akár diplomás, akár szakmunkás téren), amelyekkel lehet jól keresni és vannak olyanok, amelyekkel kevésbe.

Véleményem: szerintem is próbáld megismerni ezt a fiút, adj neki lehetőséget, hogy megmutassa, milyen is ő valójában.

Hosszú tábvon valóban előjöhetnek problémák - elvégre is csak más környezteben mozognak, de csak rajtuk múlik, hogy fogják megoldani. Ha "egyhúron" pendülnek, akkor nem lesz gond.

2010. jún. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:
62%

Nem olvastam el az összes választ, de annyit azért hozzátennék, hogy nem féletlenül a buta ember tanul szakmát (a többség előbb érettségizik), és az okos meg tovább tanul, a saját környezetemben tapasztaltam, hogy az alapműveltség teljes hiányában mennek emberek egyetemre, főiskolára, ahol jókat lehet bulizni hét közbe stb. Apukám például kétkezi munkás, van több szakmája, többet keres, mint a diplomás anyukám, és csak azért nincs érettségije, diplomája, mert egyrészt inkább dolgozott és pénzt keresett, valamint akkoriban ('70-es évek) ez volt a normális (és a szülők inkább a lusta tohonya bátyja iskoláit fizették mert ő az elsőszülött, legyen egy értelmiségi is a családban, aki verte a feleségét, kurv@zott, és piált), de ennek ellenére, nem tudnék tőle olyan művészeti, történelmi kérdést kérdezni amire nem tudja a választ.

Tisztelet a kivételnek.

Ezt a videót ajánlom megnézésre:

[link]

Tehát ajánlatos valakit nem az iskolái alapján megítélni, mert végzettségtől függetlenül vannak, illemet nem ismerő, műveletlen, bunkó, tahó emberek.

2010. jún. 10. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
39%

Ez a videó :D szánalmas. Ide igazán találó, kedves kérdező, tessék megnézni.

Az én észrevételem a kérdéssel kapcsolatban az, hogy a kérdező nem feltétlenül nézi le a kétkezi munkásokat. Mert, ha beszélgetett már a fiúval, 5 percből simán lekövetkeztethette, hogy a fiú, mennyire intelligens. Gondolom, csak tőmondatokban válaszolt, talán emiatt aggódik az anyuka. Nyílván, ha kiderült volna, hogy milyen szépen beszél, van véleménye, meg tud szólalni, akkor a kérdés sem születik meg.

2010. jún. 11. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!