Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a főiskolás lányotok egy két kezi munkással jönne össze (asztalos, festő)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ez miatt a kérdés miatt. Nem lenézés képpen teszem fel. Csak azért kérdezem, mert szerintem két különböző világról van szó. Más az érdeklődési kör, barátok, stb. Nem is a pénz miatt kérdezem, mielőtt valaki ezt írná.

A lányom szereti a barátját, de ő nagyon szerény, félénk lány, akinek ez a fiú az első barátja. A fiú eléggé csendes, titokzatos. A családjáról keveset beszél. Legtöbbször nálunk vannak. Attól félek, hogy nem illenek össze a lányommal. Mit tegyek?


2010. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
39%

tegnap 16:00 vagyok a videó adatait elfelejtettem mellékelni, mert találkoztam olyannal, aki azt mondta, hogy rosszindulatúan vágták össze, én azért hozzátenném, hogy ezekre a kérdésekre minden egyetemistának tudnia kéne a választ, nem csak a többségnek, de sajnos kisebbségben voltak a jó választ adók.

"Vágatlan nyersanyag: Az ELTE-n a holdas kérdésre 11 helyes és 18 rossz választ kaptunk. Eötvös Lorándot 4 tudta, 6 nem tudta, 2 valamit nyögött, de nem nevezhetjük érdemi válasznak. A BME-n a holdasra 17 jó és 18 rossz választ kaptunk. A második világháborút a BME-n 20 diák tudta, 17 nem. Összesen 75 diákot kérdeztünk a két egyetemen."

[link]

2010. jún. 11. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 A kérdező kommentje:

Az utolsó előtti 12:59-es válaszadóval kell hogy egyet értsek. Én tisztában vagyok vele, hogy nem minden egyetemista inteligens, meg azzal is, hogy sokszor a mai világban többet keres egy egyszerű diploma nélküli ember. Nem az anyagiak aggasztanak. Nekem sincs diplomám, de érettségim van és irodában dolgoztam. A férjem viszont kőműves. Sajnos egyre kevesebb dologban értünk egyet, teljesen más a felfogása. Simán elüldögél a TV előtt és ha valami fontos dologról kellene beszélgetni, dönteni, akkor mindig veszekedésbe torkollik, mert ő nem törődik semmivel, csak legyen meg a kényelme és kész.

NEM akarom, hogy a lányom is hasonló hibába essen mint én. Lehet, hogy egy picivel tanultabb emberrel jobban kijönne. A kommunikáció nagyon fontos egy kapcsolatban, de ha valaki csak tő mondatokban beszél, lehet, hogy valamit rejteget, vagy simán nincs véleménye, és ez rossz, szerintem. Szóval fére értés ne essék, nem a pénz érdekel, inkább legyenek szegényebbek, de értség meg egymást.

2010. jún. 12. 12:16
 63/66 anonim válasza:
ne haragudj de szerintem a foiskola és a kétkezq munkás nem sokban különbözik...a foiskolai végzettség semmit se ér v. max annyit mint az asztalos vagy a festQ...így sztem semmi akadálya nincs a kapcsolatuknak
2010. jún. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
38%
arra a szar fQiskolai végzettségre ne vágj fel öregem, egy ötéves kisgyerek elvégzi...egy nagy nulla
2010. jún. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:
Akkor most, hogy lehet párhuzamot vonni a te életeddel? Neked sincs diplomád, a férjednek sem, mégsem jöttök ki. Hol van ebben a logika?
2010. jún. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:
A kérdező csak egy aggódó anya, aki szeretné megóvni a lányát, úgy érzem, hogy nem nézi le a szakmunkásokat.Az egész alapintelligencia kérdése pl. apukám szakmunkás és képben van, legyen szó művészetről vagy aktuálpolitikáról, ellenben volt nekem olyan exem, aki szintén szakmunkás volt, de egy idő után elfogytak a témák és nyögvenyelősen ment a kommunikáció, ezért hamar szakítás lett a vége. A másik, ami fontos, hogy a srácban legyen benne akarat, szorgalom és kitartás, hogy törjön előre mindig. Ezt csak úgy lehet kideríteni, ha sokat beszélgetsz vele.
2010. jún. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!