Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Szülők! Mit szólnátok hozzá,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülők! Mit szólnátok hozzá, ha a főiskolás lányotok egy két kezi munkással jönne össze (asztalos, festő)?

Figyelt kérdés

Ne ítéljetek el ez miatt a kérdés miatt. Nem lenézés képpen teszem fel. Csak azért kérdezem, mert szerintem két különböző világról van szó. Más az érdeklődési kör, barátok, stb. Nem is a pénz miatt kérdezem, mielőtt valaki ezt írná.

A lányom szereti a barátját, de ő nagyon szerény, félénk lány, akinek ez a fiú az első barátja. A fiú eléggé csendes, titokzatos. A családjáról keveset beszél. Legtöbbször nálunk vannak. Attól félek, hogy nem illenek össze a lányommal. Mit tegyek?


2010. jún. 4. 22:55
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
72%

Valaki kitért az anyagiakra: lehet, hogy ez a srác többet fog keresni, mint egy diplomás, tekintve a mai viszonyokat.


Nekem is volt diplomásként szakmunkás barátom, több esetben is - Anyukámnak ez ellen nem volt kifogása, bár ő is aggódott, hogy nem lesz közös témánk. De alapvetően nem szült bele.


Ne kritizáld a lányod választását,mert akkor nem lesz bizalmas Veled szemben, akkor se, ha probléma van. És ne kövesd el azt, amit az én Anyukám szokott néha, ha elmondok Neki egy gondot: ne mondd azt, hogy "úgy kellett neked, minek választottál egy ilyet stb."

2010. jún. 4. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
61%
szült = szólt
2010. jún. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
5%

hetente több fejvadász is megkeres engem, diplomával, hogy jöjjek ide meg oda középvezetőnek.


nem hiszem, hogy bármely szakmunkás többet keresne nálam.

2010. jún. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim válasza:
78%

23:10 Te egy pöcccccccccs vagy


Eberek!!! Most komolyan azt hiszitek, hogy a diploma valamit is ér?? És itt most, nem arra akarok kilyukadni, hogy nem lehet vele elhelyezkedni, hanem arra, hogy ma már szinte bárki megcsinálhatja, ha van pénze... egyáltalán nem nagy dolog az egész... attól, hogy valaki szakmunkásnak tanul, még nem azt jelenti, hogy nem intelligens!!!

2010. jún. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
65%
Még hogy nem lenézés... Ha azt mondod hogy attól tartasz nem illenek össze akkor hogy jön ide az, hogy kétkezi munkás? Szerintem burzsuj dolog lenne ha lenéznéd a srácot.
2010. jún. 4. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
24%

23:45


ajánlom nézd meg a műszaki egyetemeket!


80%-os lemorzsolódás van a jelentkezettek, és a végzősök között!


könnyű bejutni, bennmaradni nehéz...


nem csodálom, hogy a szakmunkást lenézik a műszaki diplomások. Ugyanazt meg tudják csinálni mint a műszaki szakmunkás, csak sokkal jobb minőségben, gyorsabban, és értetlenkedés nélkül!

2010. jún. 4. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
83%
Az osztályfőnököm (Diplomás nő) férje egy iskolai kazánfűtő volt.. :) A házasságuk immáron 30 éve töretlen, két gyerekük és 3 unokájuk van. Én ez óta az eset óta tudom, hogy nem mindig van az, hogy 'guba a gubához' és 'suba a subához'. Az embert kell nézni, nem a végzettségét.
2010. jún. 4. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
69%

A válasz megírásának időpontja: ma 23:38


En Angliaban elek. Eves sziten 9 millio forintnak megfelelo osszeget keresek szakmammal. Diplomaval itt sokkal nehezebb elhelyezkedni, ugyanis tele van diplomasokkal a piac. Egy szakember aranyat er, foleg ha ert is ahhoz amit csinal.


Azert ez gondolom tobb, mint amit te keresel. Egyebkent ismerek autoszerelo szakembert otthon, aki garantalom, h tobbet keres, mint te.

2010. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
61%

23:38

Lehet, hogy van diplomád.....de mi ez az óvodás szintű, fontoskodó nyilatkozat, h minden héten megkeres egy fejvadász??!! lol Egyrészt tudod jól, hogy ez nem így van, ha meg tényleg így lenne, kit érdekel, nem veszed észre, hogy mennyire szánalmas vagy?! haha

2010. jún. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim válasza:
66%

jó, lehet, hogy durva általánosítás volt, de valahol akkor is kiállok a válaszom mellett....

Pláne abban, hogy nem kell lenézni a szakmunkásokat, csak mert a két kezével keresi meg a kenyeret!

Biztos vagyok abban, hogy egy szakmunkás is eltudna végezni egy egyetemet, vagy főiskolát, ha bukdácsolva is ... de el...

manapság már csomóan vannak így, akik simételgetéssel végzik el.... Ők különbek???

2010. jún. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!