Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 200 forintos gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 200 forintos gyűrűvel akar megkérni?

Figyelt kérdés
Egy kiárusításon találta webshopban,valami rozsdamentes acél. Sírni tudnék miután annyit készültem erre és vártam hogy romantikus lesz meg minden. erre csak meg akarja rendelni postán a kettőt, aztán nesze ittvan. miután megígérte hogy kézzel készültünk lesz és ezüst. jogosan vagyok csalódott?
2018. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen jó a kommunikáció közöttetek, akkor tkp. meg is érdemled.
2018. márc. 24. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 anonim ***** válasza:
75%

Nem kötelez senki rá, hogy elfogadd.

A pasid konkrétan tesz az egész eljegyzési mizzériára egy nagyot.Lesza..rja.Egy újabb leendő boldog? pár...

2018. márc. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
79%
A párod csak a te elvárásodnak akar eleget tenni. Szerintem ha ennyire olcsózza akkor magasról tesz az eljegyzésre.
2018. márc. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
88%

Ez elég gáz. :( Kivárnám, de ha kiderül, hogy tényleg komolyan gondolja, akkor nemet mondanék.


A másik oldalról őt is meg tudom érteni egy nagyon kicsit. Az első feleségnek nagy felhajtást csinált, és mint kiderült a semmiért. Lehet hogy feleslegesnek tartja az egész hercehurcát a romantikus közeggel, a gyűrűvel stb.


De itt jön az, hogy tudja, hogy neked ez mennyire fontos lenne, ha másért nem, hát ezért megtehetné. Na, ezért mondanék én nemet.

2018. márc. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem mondd meg neki világosan, de némi humorral, hogy na ezt nem. És ha meg akar kérni, akkor találjon ki valami jobbat és ne kérdezzen meg előre.
2018. márc. 24. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim ***** válasza:
100%
Mióta vagytok együtt, hány évesek vagytok, hogy ezt nem tudjátok megbeszélni?
2018. márc. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:
89%

Szuper pasas lehet...

Másban is ilyen? Ez akkor lesz szép, mikor jön a közös baba: neked első, neki már nem, és tojik az egészre.

És nem vagyok anyagias, de igenis gáz, hogy nevetséges 200ft-ot szán erre. Megalázó.

2018. márc. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon átgondolnám a jövőmet ha ilyen párom lenne. Itt most nem a pénzről van szó, hanem arról, hogy nem érdekli, hogy téged mi tenne boldoggá. Sajnos, az emberek NEM változnak. El kell döntened lenyeled-e ezt a békát, vagy sem. Az esküvő sem 2 ft, ha ahhoz is így áll akkor mi lesz?
2018. márc. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
100%

Az esküvôn mi lesz? Összeadja ôket az anyakönyv vezetô, aztán otthon megtartják a lakodalmat. A zene magnóròl megy majd, nászútra pedig elviszi a legközelebbi tópartra.

Oly mesés...

2018. márc. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 anonim ***** válasza:
82%
Menekülj ebből a kapcsolatból
2018. márc. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!