Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Eljegyzés » Egy 200 forintos gyűrűvel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy 200 forintos gyűrűvel akar megkérni?

Figyelt kérdés
Egy kiárusításon találta webshopban,valami rozsdamentes acél. Sírni tudnék miután annyit készültem erre és vártam hogy romantikus lesz meg minden. erre csak meg akarja rendelni postán a kettőt, aztán nesze ittvan. miután megígérte hogy kézzel készültünk lesz és ezüst. jogosan vagyok csalódott?
2018. márc. 24. 17:10
1 2 3 4 5
 41/41 anonim ***** válasza:
68%

Nekem rontották már el. Évekig együtt, baba is volt s hasfájós korszakát élte. Én meg miután már aznap semmit sem akartam csak 10 percet magamra egyedül ezért mikor megjött s hozott egy hamburgert bebújtam egy poros régi nem használt raktárszobánkba bénaságom és slamposságom tudatában s ott csendben beleharaptam a szendvicsbe. Majd megjelent lépett kettőt, elcsúszott a dobozzal a kezében bénázva. Én akkor elég szürreálisan láttam a dolgokat mert már vagy 4 napja nem igen aludtam, s csak rágtam a számban az ételt.

Letérdelt elém vagy a mekis zacskó elé, ekkor olyan fájdalmas arccal mintha legalábbis szenilis nagymama lennék aki nem érti a dolgot megkérte a kezem. Meg se várva a reakcióm kikapta a gyűrűt a dobozából leejtette azt a 2 centis porba az ágy alá. Mindig mondtam neki ha egyszer megkér ne merje romantikátlanul tenni hisz talán egyszer van ilyen. Megtette, én nemet mondtam.

Hát nem ezért de később szétmentünk.

2018. ápr. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!